منصوره احسانی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

رژیم غذایی برنافیت یعنی تنوع غذایی بالا

مصــاحبه اختصاصی با

منصوره احسانی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

منصوره احسانی، 33 ساله از استان سمنان هستم. وزن اولیه من 129 کیلو گرم بود که با رژیم برنافیت دکتر کرمانی تونستم به وزن 96 کیلو برسم. هنوز که هنوزه توی برنامه رژیم برنافیت هستم و تقریبا وزن ایده‌آل من دور و بر 60 کیلو هست.
همین که وزنم داشت می‌رفت بالا درد رو روی مچ پام و زانوم حس می‌کردم. دیگه زانو درد و کمردردم شروع شده بود که خداروشکر به موقع تصمیم گرفتم که رژیم بگیرم. البته ناگفته نمونه به خاطر همین اضافه وزنی که داشتم دچار سندروم کیست تخمدان شدم.
دکتر بهم گفته بود تنها راه درمان سندروم کیست تخمدان فقط وزن کم کردن هست، تقریبا الان که وزن کم کردم حدود 5 ماه هست که خوب شدم و دیگه احتیاج به مصرف دارو ندارم.
قبلا که قم زندگی می‌کردم، دکتر کرمانی یکی از مطلب‌هاشون این جا بود، به صورت حضوری برنامه غذایی می‌دادن. اون زمان من یه نوجوان 15، 16 ساله بودم. پدر و مادر خیلی به دکتر ارادت داشتن، من از همون سن کمم دکتر کرمانی تو ذهنم بود.
زمانی که یه تصمیم جدی گرفتم که وزن کم کردم، سریع سراغ رژیم برنافیت اومدم و از طریق اینستاگرام و اپلیکیشن برنافیت ارتباط برقرار کردم. دور و اطراف من خیلی از آدما بهم می‌گفتن منصوره رژیم بگیر و وزن کم کن.
البته ناگفته نمونه ما 2 دسته افراد داریم. اولین دسته آدمای دلسوزی هستن که و تو رو دوست دارن و واقعا از صمیم قلب دلشون می‌خواد که رژیم بگیری و خوش اندام بشی. دومین دسته نیت خیلی خوبی ندارن و فقط می‌خوان نصیحت کنن.
این دسته از آدما به شدت لج تو رو در میارن. ولی امید و انگیزه رو از آدمای دسته‌ی اول میگیری و با قدرت بیشتر به راهت ادامه میدی و وزنت رو کم می‌کنی. من اصلا به این فکر نکردم که سراغ عمل جراحی، قرص یا حتی دمنوش لاغری برم. خیلی شنیدم که عمل کردن ولی خب وزن قبلشون برگشته.
به خاطر همین اصلا به این موضوعات فکر نکردم. خیلی دلم می‌خواست سبک زندگیم در خصوص تغذیه تغییر کنه و به صورت اصولی برم جلو، خداروشکر به کمک برنافیت کلا سبک زندگی من تغییر کرد.
هدف اصلی و مهم من از کاهش وزن، به دست آوردن سلامتی بود و هدف دوم من تناسب اندام. مادرم دچار اضافه وزن بود، روزا که به مرور زمان می‌گذشت، می‌دیدم که چاقی روی بدن و چهره مادرم داره تاثیر می‌زاره. اصلا دوست نداشتم برای خودمم این اتفاق بیافته. تو دوران رژیم سعی کردم از خوراکی‌های ملین مصرف کنم تا با یبوست به مشکل نخورم.

وزن اولیه : 129 کیلوگرم

وزن پایانی : 96 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 33 کیلوگرم

خیلی دلم می‌خواست سبک زندگیم در خصوص تغذیه تغییر کنه و به صورت اصولی برم جلو، خداروشکر به کمک برنافیت کلا سبک زندگی من تغییر کرد.
منصوره احسانی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

طی دوران رژیم برای این که با مشکل ریزش مواجه نشم، پشتیبان‌ اختصاصی بهم توصیه کردن که از مولتی ویتامین‌ها استفاده کنم، که با مشکل ریزش مو مواجه نشم. زمانی که وزن کم می‌شه، صورت هم به نسبت کوچک‌تر می‌شه.
برای این که صورتم پژمرده نشه سعی کردم از آب و سبزی خیلی زیاد مصرف کنم. یه چند ماهی دچار استپ وزن شدم اونم به دلیل این که دارو برای سندروم تخمدان مصرف می‌کردم.
به خاطر همین استپ وزنی، وزن کمتری کم کردم. برای رهایی از استپ وزنی سعی کردم پیاده روی سنگین انجام بدم. از اون زمان وزنم بیشتر کاهش پیدا کرد و به راحتی می‌تونستم پیاده‌روی کنم.
اوایل سعی کردم روزانه 2 کیلومتر پیاده‌روی کنم و بعدش به 5 کیلومتر رسوندمش. همون زمان بود که از استپ وزنی خارج شدم و روند کاهش وزنم به خوبی پیش رفت. کماکان پیاده‌روی رو کنار نزاشتم و حداقل روزانه دو کیلومتر پیاده‌روی رو حتما انجام می‌دم.
من خودم مربی آشپزی هستم همیشه سعی می‌کردم غذاهای جدید درست کنم و طعم غذاهای جدید رو امتحان کنم. موقع رژیم سعی می‌کردم سس رژیمی خیلی خوشمزه درست کنم.
مثلا زمانی که از ورزش می‌اومدم همیشه دلم یه چیز خوشمزه و حجیم می‌خواست، به خاطر همین از قبل یه سالاد خوشمزه با سهمیه روغن زیتون و سبزی معطر درست می‌کردم. جاتون خالی بعد از ورزش می‌خوردم حسابی بهم می‌چسبید.
دریافت رژیم
توی این مسیر همسرم حامی من بود و پا به پای من بهم انگیزه و امید داد و کلی بهم کمک کرد. همیشه همسرم بهم می‌گفت: تو اگه سه برابر وزنت هم باشی من مشکلی ندارم و همه جوره برام عزیزی ولی الان سلامتی تو از همچی برام مهم‌‎تر هست.
اگه واقعا توی این مسیر حمایت‌های همسرم نبود نمی‌تونستم انقدر با اراده به مسیرم ادامه بدم. بهترین اتفاق این بود که با مادرم دوتایی باهم رژیم گرفتم، اینجوری به هم دیگه کلی انگیزه می‌دادیم و از این بابت کلی خوشحال بودیم.
مثلا مامانم زمان میوه خوردنش رو با من تنظیم می‌کرد که من یهو وسوسه نشم و رژیمم رو رها کنم. خانواده من توی این مسیر خیلی بهم کمک کردن. از پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت که دیگه نگم براتون که چقدر حواسشون به روند کاهش وزن من بود و هر وقت هر سوالی داشتم سریع در کوتاه‌ترین زمان به من جواب می‌دادن و می‌خوام از اینجا کلی ازشون تشکر کنم.
رژیم گرفتن یه اراده قوی می‌خواد. برنامه غذایی برنافیت یه خوبی که داره این هست که تنوع غذایی خیلی بالایی داره و هیچ جوره محدود نیستی. زمانی که رژیم بودم بستنی می‌خوردم و رفیقام بهم می‌گفتن مگه تو رژیم نیستی چه جوری بستنی می‌خوری؟
آدم وقتی رژیم می‌گیره باید سبک زندگیش تغییر کنه نه این که محدود بشه و مثلا تا آخر عمرش دیگه بستنی نخوره! من باید یاد بگیرم که چقدر و کی باید بستنی بخورم. رژیم به این نیست که هیچ چیزی نخوری. من از برنافیت بابت این که سلامتی رو به من برگردوند تشکر ویژه می‌کنم.

منصوره احسانی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه کسایی که اضافه وزن دارن این که:
1. هر چی دوست داری بخور ولی به اندازه باید بخوری.
2. با رژیم برنافیت سبک زندگیت تغییر می‌کنه.
3. از خانوادت خودت بخواه که حمایتت کن.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]