محمد پروان رکوردار برنافیت دکترکرمانی

دلم یه تغییر اساسی می‌خواست!

مصــاحبه اختصاصی با

محمد پروان

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من محمد پروان 27 ساله از استان خراسان شمالی، شهرستان بجنورد هستم. خانواده من دچار افزایش وزن نیستند ولی فامیل‌های دور و دوستای اطرافم همه دچار اضافه وزن هستن.
یکی از مهم‌ترین و دلایلی که تصمیم گرفتم رژیم بگیرم و کاهش وزن داشته باشم، همین بود که می‌دیدم اطرافیانم هر چی سنشون داره می‌ره بالا، بیشتر سلامتیشون به خطر میافته. همه سلامتیشون به خطر افتاده بود مثلا دچار کبد چرب شده بودن.
این و همیشه با خودم تکرار می‌کردم و می‌گفتم اگه الان به فکر نباشم، معلوم نیست چند سال دیگه به چه وضعیتی دچار بشم و سلامتیم رو از دست بدم. دیگه متوجه شده بودم که سلامتیم در خطری بزرگ و جدی قرار گرفته بود.
همین باعث شد فکر کنم با خودم و تصمیم بگیرم وزنم رو کم کنم. اولین راهی که انتخاب کردم این بود از یه مربی باشگاه رژیم غذایی گرفتم که تخصص زیادی توی این زمینه نداشت و برنامه غذایی اصلا طبق اصول برنامه ریزی نشده بود.
باید برای سه هفته، یک روز درمیون پوره سیب زمینی و تخم مرغ می‌خوردم. خب آخه کی با این رژیم می‌تونه وزن کم کنه؟ با این حساب اصلا نمی‌تونستم ادامه بدم و خیلی سریع این رژیم رو رها کردم.
اقای امیر گواهی یکی از دوستای خوب من هستن که با رژیم برنافیت دکتر کرمانی تونسته 30 کیلو کاهش وزن داشته باشه. وقتی امیر رو دیدم خیلی خیلی تعجب کردم و به خودم گفتم وقتی امیر تونسته چرا من نتونم؟ باورم نمی‌شد امیر خیلی تغییر چشمگیری کرده بود، اما خب یه تغییر عجیب و غریب فوق‌العاده خوب که باورنکردنی بود. امیر بهم گفته بود که با رژیم برنافیت دکتر کرمانی تونسته وزن کم کنه، به خاطر همین گفتم بزار رژیم برنافیت رو امتحان کنم. از زمانی که رژیم برنافیت رو گرفتم تونستم طی 6 ماه به همراه ورزش نزدیک 40 کیلو وزن کم کنم.
من از وزن 126 کیلو تونستم به 87 کیلو برسم. البته ناگفته نمونه که هنوز هم توی رژیم هستم و تازه باید رژیم تثبت وزن هم بگیرم که توی یه وزن ثابتی بمونم و وزنم برنگرده. طی این 6 ماهی که گذشت اصلا مشکل خاصی برای من به وجود نیامد، نه ریزش مو، یبوست و نه استپ وزنی، تازه زمانی که با رژیم ورزش هم کردم دیگه خیلی به ورند کاهش وزن من کمک کرد.
با رژیم برنافیت دکتر کرمانی دیگه خبری از گرسنگی نیست، دیگه مجبور نیستی دائما پا روی هوای نفست بذاری، یا خودتو حین رژیم محدود کنی و همش غذاهای تکراری بخوری و مزه هم نداشته باشه. برنامه غذایی برنافیت دکترکرمانی اصولی برای شما طراحی شده که همیشه به اندازه غذا بخورید و بدن شما رو با این شرایط عادت می‌ده.

وزن اولیه : 126 کیلوگرم

وزن پایانی : 87 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 39 کیلوگرم

با خودم همیشه می‌گفتم یعنی می‌تونم 4 کیلو وزن کم کنم؟ یعنی می‌شه برسم به 110 کیلو؟ همیشه می‌گفتم اگه اینجوری بشه کلام رو باید بندازم تو آسمونا…. ولی من محمد پروان با 6 ماه رژیم تونستم 39 کیلو وزن کم کنم
محمد پروان رکوردار برنافیت دکترکرمانی

اگه 3 الی 4 هفته از زمان رژیمتون بگذره دیگه به رژیمت عادت می‌کنی و دوست نداری بیشتری از چیزی که توی برنامه غذایت هست بخوری. دیگه به همون اندازه‌ای که برات تعیین شده می‌خوری و حسابی سیر می‌شی.
همه وقتی اسم رژیم غذایی رو می‌شنون با خودشون فکر می‌کنن باید حسابی سختی بکشن یا حتی تو بعضی از شرایط‌ها پا روی هوای نفس خودشون بزارن، اما توی برنامه غذایی برنافیت دکتر کرمانی از این خبرا نیست.
باورتون می‌شه من توی برنامه غذاییم پیتزا و ساندویچ هم داشتم. خلاصه مدیریت کردن رژیمم با خودم بود، می‌تونستم برنامه غذایی خودم رو طبق غذاهایی که دوست دارم بچینم و همون جور عمل کنم، فقط مقدار هر غذا رو برای من تعیین می‌کردن.
خلاصه تنوع غذایی بالایی رو برای خودم داشتم که یهو یه وقت خسته نشم. به جرات بخوام بهتون بگم من 6 ماه رژیم گرفتم ولی همیشه تنوع غذایی داشتم و هیچ وقت نمی‌شد غذای تکراری بخورم. فقط کافیه یکم اراده داشته باشی، دیگه به راحتی می‌تونی به رژیمت پایبند باشی.
چی بهتر از این که با خانوادت سر یه سفره بشینی و همون غذایی رو بخوری که خانواده دارن ‌می‌خورن، این یکی از ویژگی‌های خوب برنافیت دکتر کرمانی هست. نرم افزار برنافیت دکتر کرمانی قابلیت‌های فوق‌العاده خوبی داره.
خیلی خوبه این مسیری که طی می‌کنی رو می‌تونی ببینی، مثلا از کجا شروع کردی، چقدر تونستی طی کنی و کجا هستی و از همه مهم‌تر چقدر با هدفت فاصله داری رو متوجه می‌شی. اینجوری خیلی راحت می‌تونی پیشرفت کنی و به هدفت نزدیک‌تر بشی. همین باعث انگیزه و امید می‌شه.
دریافت رژیم
همین که پیج برنافیت و تلگرامشون رو داشتم به کلی از سوال‌های که توی ذهنم بود جواب داده می‌شد. کلی درمورد خوراکی‌های خوشمزه یاد گرفتم. پشتیبان اختصاصیم از طریق واتساپ همیشه با من در ارتباط بود. هر وقت هر سوالی بود از پشتیبان اختصاصی خودم مشورت می‌گرفتم.
همیشه سر صبر و حوصله جواب منو می‌دادن و برام حسابی توضیح می‌داد. من به تنیس و فوتبال خیلی علاقه شدیدی دارم ولی به خاطر اضافه وزنی که داشتم هیچ وقت نمی‌تونستم درست و حسابی بازی کنم.
همین که ربع ساعت می‌گذشت، سریع به نفس نفس می‌افتادم، دیگه نمی‌تونستم ادامه بدم. از زمانی که رژیمم رو شروع کردم، پشتیبان‌های اختصاصیم به من پیشنهاد دادن که همراه با رژیم ورزش‌های هوازی هم انجام بدم.
روزای اول به شدت برام سخت بود که ورزش کنم، به خاطر اضافه وزنی که داشتم نمی‌تونستم درست و حسابی ورزش کردم و سریع دچار تنگی نفس می‌شدم. اما بعد از این که یکم کاهش وزن داشتم، ورزش کردم برام راحت‌تر شد.
دیگه روزانه یک تا یک ساعت و نیم ورزش رو به صورت مرتب و منظم انجام می‌دادم. یکی از دلایل‌های که کاهش وزنم فوق‌العاده خوب بود اینه که دچار استپ وزن نشدم.
قبل از این که رژیم بگیرم به خاطر اضافه وزنی که داشتم به ندرت لباسایی که دوست داشتم رو می‌تونستم بپوشم. اما بعد از این که کاهش وزن داشتم به راحتی تونستم لباس‌هایی که دوست داشتم رو بخرم و دغدغه این موضوع رو نداشته باشم.
آذر 99 تنها فکری که می‌کردم این بود که رژیم گرفتن یه کار نشدنی هست. با خودم همیشه می‌گفتم یعنی می‌تونم 4 کیلو وزن کم کنم؟ یعنی می‌شه برسم به 110 کیلو؟ همیشه می‌گفتم اگه اینجوری بشه کلام رو باید بندازم تو آسمونا…. ولی من محمد پروان با 6 ماه رژیم تونستم 39 کیلو وزن کم کنم اونی چی بدون هیچ مشکلی و واقعا برنافیت عزیز ازت ممنونم.

محمد پروان رکوردار برنافیت دکترکرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه کسایی که اضافه وزن دارن اینه که:
1. اراده کن و یادت باشه به فکر سلامتیت باشی.
2. به رژیم غذایی خودت پایبند باش، چون با کاهش وزن خیلی از مشکلاتت حل می‌شه.
3. بدون اگه من و امیر تونستیم توام می‌تونی وزن خودت رو کم کنی.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]