محمد نظارت رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

به خاطر اضافه وزن، باید قید خیلی از لذت‌های زندگیم رو می‌زدم.

مصــاحبه اختصاصی با

محمد نظارت

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من محمد نظارت با قد 181 سانتی متر، 32 ساله هستم. خیلی خوشحالم که تونستم با رژیم برنافیت دکتر کرمانی از وزن 120 کیلو به 88 برسم و 32 کیلو کاهش وزن داشته باشم.
همیشه یادمه دچار اضافه وزن بودم و هیچ وقت حس خوب لاغری رو تجربه نکرده بودم. به خاطر همین اضافه وزنی که داشتم باید قید خیلی از لذت‌های زندگیم رو می‌زدم. جوری شده بود که حتی، فعالیت‌های روزانه‌ا‌م برام سخت و دشوار شده بود. هر وقت می‌خواستم یه کاری انجام بدم سریع به نفس نفس می‌افتادم. حتی دیگه راه رفتن هم برام عذاب‌آور شده بود.
اما این تمام دلیل‌هایی نبود که باعث شد من به فکر کاهش وزن بیافته‌ام. وقتی به اوج اضافه وزنی رسیدم، یعنی شدم 120 کیلو یکی یکی بیماری‌های مختلف اومد سمتم. اولش متوجه شدم دچار قند و چربی خون شدم ولی رفته رفته تازه فهمیدم فشار خون هم دارم.
آخرین شوکی که به من وارد شد این بود که فهمیدم دچار کبد چرب در آستانه گرید سه شدم. اگه بهش رسیدگی نمی‌کردم دیگه به این سادگی‌ها نمی‌شد کبد چربم رو درمان کنم. همیشه به خودم می‌گفتم محمد مگه چند سالته که انقدر مریضی داری؟
تو مگه کلی آرزو نداری؟ دوست نداری یه زندگی سالم و بدون اضافه وزن رو تجربه کنی؟ با این وضعیتی که داری می‌خوای چیکار کنی؟ الان که 32 سالم بود نمی‌تونستم ادامه بدم فرض کن چند سال آینده دیگه به چه وضعیتی دچار می‌شدم؟
فکر کنم تو سن 50 سالگی باید با ویلچر منو جا به جا می‌کردن. همین موضوع باعث شد که بترسم و یه تصمیم جدی بگیرم. قبلا یه بار رژیم گرفته بودم ولی وقتی قطع کردم رژیمم رو، دوباره دچار اضافه وزن شدم.
این یه حقیقت هست که دکتر کرمانی پدر تغذیه ایران هست و شهرت زیادی تو دنیای رژیم داره. یه روزی منم مثل شما داشتم داستان رکوردار‌های برنافیت دکتر کرمانی رو می‌خوندم الان باورم نمی‌شه که تونستم کاهش وزن داشته باشم و داستان خودم رو برای شما بگم.
وقتی داستان رکوردارها رو می‌خوندم به خودم می‌گفتم ببین بقیه با رژیم و بدون نیاز به جراحی وزن کم کردن؟ گفتم پس توام می‌تونی. خیلی سریع رفتم تو سایت برنافیت دکتر کرمانی و به صورت آنلاین ثبت نام کردم.

وزن اولیه : 120 کیلوگرم

وزن پایانی : 88 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 32 کیلوگرم

قبل از این که با رژیم برنافیت آشنا بشم با ولع غذا می‌خوردم، ولی الان نگاهم به همه‌ی غذاها تغییر کرده و با آرامش غذا می‌خورم و لذت می‌برم. اصلا دوست ندارم تند تند غذا بخورم و زیاده‌روی کنم. خیلی از خوراکی‌هارو قبل از رژیم اصلا دوست نداشتم ولی الان با علاقه می‌خورم.

بهتون گفتم من تاحالا یه بار رژیم گرفتم ولی خب فایده‌ای نداشت. اما رژیم دکتر کرمانی زمین تا آسمون فرق می‌کرد. مهم‌ترینش هم این بود که هر وقت هوس غذایی می‌کردم، بدون هیچ محدودیتی اون غذا رو می‌خوردم.
برنامه غذایی برنافیت دکتر کرمانی تنوع غذایی بالایی داره، همه جور غذا تو لیست غذایی تو هست. همین باعث شد بتونم سر یه سفره با بقیه غذا بخورم، یعنی هر غذایی که اونا می‌خوردن منم می‌خوردم. چی بهتر از این که نمی‌خواست غذای جداگانه برای خودم درست کنم. همین موضوع باعث می‌شد به برنامه غذایی برنافیت بیشتر پایبند باشم و به راحتی کاهش وزن پیدا کنم.
اولش‌ همیشه فکر می‌کردم رژیم گرفتن یعنی گرسنگی کشیدن! اما از زمانی که رژیم برنافیت رو گرفتم متوجه شدم، رژیم گرفتن یعنی درست و به موقع غذا خوردن و تغییر سبک زندگی…
اگه همیشه وعده و‌ میان وعده رو به موقع بخوری دیگه احساس گرسنگی نمی‌کنی. تازه هروقت احساس گرسنگی می‌کردم، سریع سراغ سبزیجات می‌رفتم. چون کالری سبزیجات آزاده و با خیال راحت می‌خوردم.
خیلی وقت‌ها احساس می‌کردم گرسنه هستم درصورتی که تنها تشنه‌ بودم و اشتباه متوجه می‌شدم. قبل از این که با رژیم برنافیت آشنا بشم با ولع غذا می‌خوردم، ولی الان نگاهم به همه‌ی غذاها تغییر کرده و با آرامش غذا می‌خورم و لذت می‌برم.
اصلا دوست ندارم تند تند غذا بخورم و زیاده‌روی کنم. خیلی از خوراکی‌هارو قبل از رژیم اصلا دوست نداشتم ولی الان با علاقه می‌خورم. مثلا هر وقت سوپ بود می‌گفتم این چیه آخه هیچی نداره ولی الان با اشتها سوپ می‌خورم.
دریافت رژیم
قبل از این که رژیم بگیرم هیچ تحرکی می‌تونم به جرات بگم نداشتم. از زمانی که رژیم لاغری گرفتم توی برنامه‌ام بهم توصیه کرده بودن که ورزش کنم. از اون زمان منم شروع کردم به پیاده‌روی، چون زیاد اهل ورزش‌های سنگین و حرفه‌ای نبودم.
همین پیاده‌روی ساده‌ای که به صورت مرتب انجام دادم، باعث شد سرعت کاهش وزنم بیشتر بشه و خیلی زودتر به وزن ایده‌آلم رسیدم. دیگه به پیاده‌روی عادت کردم و روزی حداقل 1 ساعت پیاده‌روی می‌کنم. برای مسافت‌های کوتاه دیگه سوار ماشین نمی‌شم و سعی می‌کنم پیاده‌روی کنم.
در طی دوره رژیم تنها اشتباهی که کردم این بود که از ویتامین‌های مکمل رو نخوردم. پشتیبان‌های اختصاصی به من گفته بودن برای جلوگیری از ریزش مو باید مولتی ویتامین بخورم، اما همش تقصیر خودم بود که به حرفشون گوش نکردم.
همین موضوع باعث شد اوایل رژیم دچار ریزش مو بشم. اما از زمانی که خوردن ویتامین‌ها رو شروع کردم، دیگه دچار ریزش مو نشدم، ای کاش از همون اول به توصیه‌های پشتیبان‌های اختصاصی گوش کرده بودم.
چون همیشه سبزیجات و آب می‌خوردم دیگه دچار یبوست نمی‌شدم و خداروشکر طی رژیم دچار استپ وزن نشدم. خودم باورم نمی‌شه تونستم 32 کیلو کاهش وزن داشته باشم واقعا باورکردنی نیست. اما به این ایمان دارم که به خودت و رژیمت اگه ایمان داشته باشی می‌تونی به تناسب اندام برسی.
خب وقتش رسیده رمز موفقیتم رو بهتون بگم، اونم اینه که من برنامه‌غذاییم رو دقیق اجرا می‌کردم. همیشه غذا، میان‌وعده‌هامو سر وقت می‌خوردم. اینجوری دیگه هیچ وقت احساس گرسنگی نمی‌کردم و همیشه به رژییم پایبند بودم.
همیشه هدفم سلامتی بود که به آرزوم رسیدم و با قدرت به راهم ادامه دادم و هیچ وقت از مسیری که انتخاب کردم ناامید نشدم. من باید همین جا از همسر عزیزم تشکر کنم، طی دوره رژیم کلی به من کمک کرد و انگیزه داد. من موفق شدنم رو به همسرم مدیون هستم.

محمد نظارت رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

1. یادت نره حتی یک روز هم رژیمت رو عقب ننداز.
2. همیشه به رژیمت پایبند باش و کم کم وزنت رو پایین بیار.
3. به رژیم برنافیت دکتر کرمانی ایمان داشته باش و بدون می‌تونی یکی از رکوردارهای این مجموعه باشی.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]