دریافت رژیم برنافیت
محمد جمالی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

به خاطر اضافه وزنم کار مشتری رو دیر تحویل می‌دادم!

مصــاحبه اختصاصی با

محمد جمالی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من محمد جمالی 40 ساله از استان خوزستان، شهرستان شوشتر هستم. اگه بخوام به صورت دقیق بگم دقیقا دوران چاقی من بعد از دوران سربازی شروع شد چون اون زمان تحرک زیادی داشتم و وزنم متعادل بود.
بعد از سربازی ازدواج کردم به خاطر همین انقدر درگیر کار و زندگی شدم به کل حواسم به وزنم نبود، دیگه اصلا ورزش نمی‌کردم و فعالیت فیزیکی نداشتم و به صفر رسیده بود. جوری شده بود که هرچی دلم می‌خواست رو می‌خوردم اصلا حواسم نبود که داشتم پرخوری می‌کردم. بعد از این که دیدم شکمم اومده جلو تازه فهمیدم ای دل غافل دیدی حواست به خورد و خوراک خودت نبود.
یهو به خودم اومدم دیدم 117 کیلو شدم و حسابی همه‌ی کارا برام سخت شده بود. برای این که کارم با ابزار هست همیشه احتیاج دارم که تمرکز بالایی داشته باشم، چون شغلم مکانیکی هست.
اما همیشه به خاطر شکمم نمی‌تونستم با تسلط روی ماشین به راحتی خم بشم و کار کنم. وزنم روز به روز بالاتر می‌رفت و وضعیتم از اینی که بودم بدتر می‌شد. به خاطر شغلم بیشتر وقت‌ها مجبور بودم سرپا باشم ولی خب به خاطر اضافه وزنی که داشتم فشار خیلی زیادی روی کمرم وارد می‌کرد و نمی‌زاشت به کارارم برسم و به موقع کارو تحویل مشتری نمی‌دادم.
لباس خریدن خیلی برام سخت شده بود، جوری که اعتماد به نفسم به کل اومده بود پایین که برم تو مغازه‌ای خرید کنم. همین مسئله باعث شد که به فکر کاهش وزن باشم، چون دیگه اضافه وزنم تاثیر زیادی روی کار و زندگیم گذاشته بود.
همیشه به خودم می‌گفتم دوست ندارم به این زودی‌ها از پا بیافتم، جوری که حتی نتونم به کارای شخصیم برسم. به شغلم خیلی علاقه داشتم و نمی‌خواستم به خاطر موقعیتم از دستش بدم. به خاطر همین شروع کردم به رژیم گرفتن.
اوایل تو ذهنم بود خیلی سریع وزن کم کنم و خیلی زود از شر چربی‌های اضافه خلاص بشم. رفتم سرغ دمنوش‌های لاغری که سریع به جواب برسم، ولی هیچ فایده‌ای نداشت دریغ از این که حتی یک گرم وزنم کم بشه. بعدش شروع کردم به ورزش کردن ولی خب برنامه ورزشی آنچنان درست و حسابی نداشتم و برای خودم همینجوری ورزش می‌کردم اما خب این راه هم فایده‌ای نداشت، چون هر چقدر انرژی و کالری می‌سوزوندم که وزنم بیاد پایین، بعدش به همون اندازه غذا می‌خوردم، اینجوری انگار نه انگار اصلا ورزش می‌کردم.
بعد از این که دیدم با این روش‌ها نمی‌شه لاغر شد و هیچ فایده‌ای نداره، دیگه کم کم به این نتیجه رسیدم که سراغ رژیم‌ اصولی و سالم برم. من از طریق اینستاگرام با برنافیت آشنا شدم.
زمانی که به ویدئو‌های دکتر گوش دادم خیلی از توصیه‌هاشون خوشم اومد. لیست‌ غذایی برنافیت فوق‌العاده متنوع هست و وقتی دیدم چقدر آدما با رژیم برنافیت به وزن ایده‌آلشون رسیدن، بیشتر روی تصمیم پافشاری ‌کردم. دکتر سابقه 25 ساله در زمینه تغذیه و لاغری داره و خیلیا از رژیم ایشون تعریف می‌کردن، همین باعث شد من تشویق بشم و به صورت آنلاین رژیم برنافیت رو ثبت نام کنم و برنامه‌ام رو بگیرم.

وزن اولیه : 117 کیلوگرم

وزن پایانی : 97 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 20 کیلوگرم

برای این که کارم با ابزار هست همیشه احتیاج دارم که تمرکز بالایی داشته باشم، چون شغلم مکانیکی هست. اما همیشه به خاطر شکمم نمی‌تونستم با تسلط روی ماشین به راحتی خم بشم و کار کنم. وزنم روز به روز بالاتر می‌رفت و وضعیتم از اینی که بودم بدتر می‌شد.
محمد جمالی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

اوایلش که رژیم گرفتم برام خیلی سخت بود، چون باید کمتر غذا می‌خوردم اونم چی منی که دائم در حال پرخوری بودم خیلی سختم بود. اما بعد از این که یکی دو هفته گذشت به این وضعیت عادت کردم.
من طی دوره رژیم برنامه غذایی روزمنو رو انتخاب کرده بودم و خیلی راحت هر غذایی که همسرم درست می‌کرد رو می‌تونستم بخورم. خیلی راحت دیگه مهمونی و سفر می‌رفتم تازه به رژیمم پایبند بودم.
همیشه وقتی با رفیق‌هام بیرون می‌رفتم لازم نبود به غذاهای خوشمزه بقیه نگاه کنم و حسرت بخورم و خودم یه غذای بی‌مزه سفارش بدم. منم خیلی راحت می‌تونستم از غذاهای خوشمزه بقیه بخورم و رژیم هم باشم چه جوری؟ مقدار هر غذا رو پشتیبان‌های اختصاصی برام تعیین می‌کرد. من از غذاهای تکراری خیلی بدم میاد که هر سری بخورم خوبی رژیم برنافیت این بود که تنوع غذایی خیلی بالایی داشت و مجبور نبودم هر سری غذای تکراری بخورم و از این موضوع خسته بشم و رژیمم رو کنار بزارم.
خیلی خوشحالم که با رژیم برنافیت تونستم از وزن 117 به 97 کیلو برسم و سبک زندگیم رو تغییر بدم و خیلی عادت‌های غلط غذاییم رو کنار بزارم. دیگه روی غذا خوردنم کنترل دارم، پرخوری نمی‌کنم و همیشه سعی می‌کنم وعده و میان وعده‌هامو سر وقت بخورم.
دریافت رژیم
برای این که سرعت کاهش وزنم بیشتر بشه ورزش کردن رو شروع کردم و روند کاهش وزنم افزایش پیدا کرد. نزدیک یک سال پیش مو کاشتم و همیشه دغدغه اینو داشتم نکنه رژیم بگیرم تمام هزینه و زحمتی که برای کاشت موهام کشیدم به هدر بره؟!
به خاطر همین موضوع رو با پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت صحبت کردم و ازشون مشاوره رایگان گرفتم و منو راهنمایی کردن. به من پیشنهاد کردن برای این که دچار ریزش مو نشم باید از قرص‌های مولتی ویتامین استفاده کنم. خداروشکر طی روند رژیم نه ریزش مو گرفتم و نه مشکل خاص دیگه‌ای…
راز موفقیت من اول از همه حمایت و زحمت‌های خانومم بود. همیشه سعی می‌کرد برام غذاهای متنوع درست کنه که من اذیت نشم. دوست دارم از همین جا از خانومم تشکر کنم و بگم ممنون بابت این که پابه پای من این راه رو تحمل کردی.
برنامه غذایی برنافیت فوق‌العاده به کاهش وزن من کمک کرد و تاثیرگذار بود. دیگه مسئله لباس خریدن برام یه کابوس نیست و باخیال راحت می‌رم خرید می‌کنم. با تیم خوب برنافیت دیگه ترس از هیچی ندارم، می‌دونم که با توصیه‌های پشتیبان اختصاصی دیگه وزنم به قبل بر نمی‌گرده. بابت همه چیز ممنون برنافیت.

محمد جمالی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه کسایی که اضافه وزن دارن این که:
1. رژیم اصولی برنافیت رو امتحان کنن.
2. هیچ چیزی بهتر از سلامتی و تندرستی نیست.
3. اگه بخوای می‌تونی به وزن ایده‌آلت برسی.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]