محمد بوریایی رکوردار برنافیت دکترکرمانی

با رژیم برنافیت دیگه خیالت از تنوع غذایی راحته!

مصــاحبه اختصاصی با

محمد بوریایی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من محمد بوریایی 29 ساله از ساکن بوشهر هستم. هنوز ازدواج نکردم و مجردم. قدم 177 و وزن اولیه من 90 کیلو بود که می‌شه تقریبا گفت بعد 9 ماه با رژیم برنافیت دکترکرمانی به وزن 76 کیلو رسیدم.
اضافه وزن من همش به خاطر خوردن هله و هوله و تنقلات بود، من عاشق این بودم که کلی هله و هوله بخورم مثلا: عاشق نوشابه، چیپس، بستنی و پفک بودم و هرخوراکی که فکر کنی می‌خوردم و همیشه به خاطر این موضوع چاق‌تر می‌شدم.
به خاطر این که استرس زیاد داشتم همیشه این مسئله موجب چاق شدن من می‌شد. با این وضعیت سعی کردم ورزش رو شروع کنم ولی اون زمان هنوز رژیم رو شروع نکرده بودم.
یه روزی که پیش رفیقم بودم بهم گفت الان 2 ماه هست که از ورزش کردنت داره می‌گذره ولی تو هنوز هیچ تغییری نکردی! دقیقا همون موقع بود که یه تلنگر بهم وارد شد که محمد باید به فکر یه رژیم غذایی اصولی هم باشی.
قبل از این که رژیم لاغری بگیرم، مشاوره رفته بودم و قرص لاغری بهم داده بود ولی خب هیچ تاثیری نداشت. مشاوره هم همیشه قرص به من معرفی می‌کرد که هیچ فایده‌ای نداشت و درست و حسابی راه حل منطقی جلوی پام نمی‌ذاشت.
من اصلا توی این فکر نبودم که عمل‌های جراحی انجام بدم تا وزنم رو بیارم پایین، همیشه دلم می‌خواست با یه رژیم غذایی اصولی به همراه ورزش وزنم رو بیارم پایین و لاغر بشم. این اواخر از چاق شدن خودم کلی خسته شده بودم چون به راحتی لباسی که دوست داشتم رو پیدا نمی‌کردم.
همیشه هر لباس فروشی که می‌رفتم با ناراحتی و افسردگی از مغازه می‌زدم بیرون و کلی غصه می‌خوردم. از یه طرفی هم دیدم ورزش به تنهایی بعد از 2 ماه هیچ جوابی نمی‌ده که دیگه تصمیم گرفتم همراه ورزش یه برنامه غذایی اصولی هم بگیرم.
همیشه خداروشکر می‌کنم که برنامه‌ی غذایی برنافیت دکترکرمانی به دادم رسید. تو زمینه لاغری و کاهش وزن دیگه همه اسم دکتر رو حداقل یه بار شنیدن و نتایج رژیم ‌ ایشون رو همه دیدن و منم به صورت کلی یه آشنایی کم نسبت به دکتر داشتم و می‌دونستم سابقه 25 ساله توی زمینه‌ی لاغری دارن.
یکی از رفیق‌هام با رژیم برنافیت دکتر کرمانی لاغر شده بود و بهم پیشنهاد داد که رژیمشون رو بگیرم. از زمانی که دیدم رفیقم انقدر روحیه بالا و انگیزه خوبی داره، منم با اراده قوی گفتم باید رژیم بگیرم. این شد که من اومدم سایت برنافیت دکترکرمانی و ثبت نام کردم.
اوایل نتایج رژیم رو از پیج اینستاگرام برنافیت دکترکرمانی دیده بودم و انگیزه‌ام چند برابر شده بود. توی این مسیر کلی خانواده‌ام کمکم کردن و منو حمایت کردن و اونا هم مثل خودم مشتاق بودن.
همیشه رفیق‌هام بهم می‌گفتن تو چه رژیمی گرفتی؟ و از اون به بعد چند از دوستام توی سایت برنافیت دکترکرمانی ثبت نام کردن. بعد از این که کارای ثبت نام رو انجام دادم یه دوره سه ماهه رژیم از تیم خوب برنافیت گرفتم و توی همون 3 ماهه اول تونستم بخشی از اضافه وزنی که داشتم رو پایین بیارم.
با توجه به این که هنوز دچار اضافه وزن بودم مجبور شدم دوباره رژیمم رو تمدید کنم و مجدد یه دوره 3 ماهه دیگه گرفتم. من محمد بوریایی با اراده قوی که داشتم تونستم طی 9 ماه به وزن 76 کیلو برسم و 14 کیلو وزن کم کنم. ناگفته نمونه که توی دوره اول سرعت کاهش وزنم خیلی بالاتر بود.

وزن اولیه : 90 کیلوگرم

وزن پایانی : 76 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 14 کیلوگرم

رژیم آنلاین برنافیت دکترکرمانی به همراه اپلیکشن همیشه همراهم بود. حتی این قابلیت هم داشت که غذاها رو جایگزین کنم و طبق شرایطی که داشتم برنامه غذاییم رو بچینم.
محمد بوریایی رکوردار برنافیت دکترکرمانی

از تمام لیست‌های غذایی برنافیت دکتر کرمانی، لیست پرپروتئین رو انتخاب کردم. ناگفته نمونه که کنار رژیم غذایی که داشتم پیاده‌روی و بدنسازی هم انجام می‌دادم. با توجه به این که یوگا و مراقبه انجام می‌دادم کلی به من روحیه و انگیزه می‌داد که روند کاهش وزنم به خوبی طی بشه.
همیشه یادت باشه برای رژیم گرفتن باید یه اراده قوی داشته باشی، آروم و بدون استرس به راهت ادامه بدی. به خاطر این که استرس باعث می‌شه هورمون گرسنگی ترشح کنه و پرخوری کنی و مجدد چاق بشی.
طی دوره رژیم که بودم خداروشکر هیچ مشکلی توی مسافرت و مهمونی‌ها نداشتم. هر غذایی که دوست داشتم رو می‌خوردم ولی پشتیبان‌های اختصاصی همیشه مقدار حجم غذاها رو برام تعیین می‌کردن.
رژیم آنلاین برنافیت دکترکرمانی به همراه اپلیکشن همیشه همراهم بود. حتی این قابلیت هم داشت که غذاها رو جایگزین کنم و طبق شرایطی که داشتم برنامه غذاییم رو بچینم.
دریافت رژیم
چی بهتر از این که برنافیت حتی به ذائقه‌ها طبق هر شهری با توجه به سلیقه‌ای که دارن به صورت کامل توجه کرده و این واقعا یه مسئله مهمی هست. رژیم برنافیت از تنوع غذایی بالایی برخوردار هست.
تازه یه برنامه غذایی کاملا منعطف هست یعنی خودت به راحتی می‌تونی تو برنامه غذایی خودت دست ببری و تغییرش بدی. رژیم برنافیت دکترکرمانی با بقیه رژیم‌ها کلی فرق داره. کلیپ‌های آموزشی برنافیت رو بهتون توصیه می‌کنم که حتما ببینید چون فوق‌العاده خوب هست.
مثلا من قبلا نمی‌دونستم یه کف دست نان یعنی دقیقا چقدر؟! چون قبلا انگشت‌های دستم هم می‌شمردم ولی از زمانی که ویدئوهای برنافیت دکتر کرمانی رو دیدم دقیق یاد گرفتم چه جوری باید خوراکی‌هارو محاسبه کنم و چه جوری باید اندازه‌گیری کنم.
خیلی راحت چیزایی که دوست داشتم رو می‌خوردم و لاغر می‌شدم. همیشه پشتیبان‌های اختصاصی روند کاهش وزنم رو چک می‌کردن و باهام صحبت می‌کردن و از فعالیت‌هایی که داشتم باخبر بودن.
خیلی طی این مسیر پشتیبان‌های اختصاصی منو حمایت می‌کردن و واقعا دوست دارم ازشون تشکر کنم. همیشه بهم پیام می‌دادن و هر سوالی داشتم سریع کمکم می‌کردن.
خداروشکر می‌کنم که طی رژیم هیچ مشکل خاصی نداشتم، مثلا ریزش مو نداشتم و خداروشکر بعد از رژیم هم آزمایش دادم ولی همچی نرمال بود و هیچ مشکلی خاصی نداشتم. الان که وزنم کمتر شده دیگه به راحتی می‌تونم ورزش کنم و حتی لباس‌های مورد علاقم رو می‌پوشم. سلامتی و خوش تیپ بدونم رو مدیون رژیم برنافیت دکتر کرمانی هستم.

محمد بوریایی رکوردار برنافیت دکترکرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه‌ من به همه کسایی که می‌خوان رژیم بگیرن این که:
1. برای یه بارم شده رژیم برنافیت رو امتحان کن و مطمئن باش که می‌تونی.
2. به سلامتی خودت همیشه اهمیت بده.
3. یادت نره به خودت استرس وارد نکنی، چون استرس خودش باعث اضافه وزن می‌شه.

yalda

برای ثبت‌نام و دریافت رژیم مشخصاتت رو وارد کن!

گزارش میزان اضافه وزن شما

برای ثبت نام و دریافت رژیم

مشخصاتت رو وارد کن
{{ n }}

وزن باید بین 20 تا 200 کیلو باشد

قد باید بین 100 تا 230 باشد

سن باید بین 12 تا 70 باشد

دوست عزیز شما {{result.weight}} کیلو {{result.dietType}} دارید

تبریک میگم، وزنت نرماله!

وزن ایده‌آل

{{result.normalWeight}} کیلوگرم

زمان رسیدن به وزن ایده‌آل

{{result.months}} ماه

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا شماره موبایل را بصورت صحیح وارد کنید

برای خرید رژیم یکی از بسته های زیر را انتخاب کن:

لطفا محصول مورد نظر خودرا انتخاب کنید

کد تخفیف داری؟

کد تخفیف معتبر نمیباشد!

لطفا یک روش پرداخت انتخاب کنید

جهت پرداخت کارت به کارت، ابتدا مبلغ {{selectedPackageItem.offerPrice}}هزارتومان را به شماره کارت زیر انتقال داده و رسید واریزی را نزد خود نگاه دارید

چنانچه در حین انتقال‌وجه با مشکل مواجه شدید، مشکل خود را با شماره 91016633-021 درمیان بگذارید.

۴ رقم آخر شماره کارتی که با آن پرداخت کرده‌اید را وارد کنید.

تاریخ موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

ساعت موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

اطلاعات پرداخت شما با موفقیت ثبت و جهت بررسی برای واحد مالی برنافیت ارسال شد.

نتیجه‌ی بررسی حداکثر تا 24 ساعت آینده از طریق پیامک به شماره {{form.phone}} ارسال خواهد شد.

ارتباط با واحد مالی: ۹۱۰۱۶۶۳۳ - ۰۲۱ داخلی 3

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]