لیلی مهری رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

همیشه به خودم می‌گفتم باید تا عید نوروز 66 کیلو بشی!

مصــاحبه اختصاصی با

لیلی مهری

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

سلام من لیلی مهری هستم. من 42 ساله هستم و با رژیم برنافيت تونستم از 86 کیلوگرم به 55 کیلوگرم برسم و 33 كيلو وزن کم کنم. زماني كه يه آشنا منو مي‌ديد باورش نمي‌شد منم. چاقی دوران خيلي سختی بود. هميشه فشار خونم بالا بود. وقتی دو فرزندم رو به دنیا آوردم، به خاطر همین فشار خون ده روز آخر زایمان رو تو بیمارستان بستری بودم.

دختر دومم در هشت ماهگی به دلیل فشار خون بالا به دنیا آمد.چاق بودن کار رو برام خیلی سخت کرده بود، پاهام انقدر درد می‌کرد که حتی نمی‌تونستم بایستم، چه برسه به راه رفتن. می‌خواستم ظرف‌ها رو بشورم، دو سه بار مجبور می‌شدم وسطش بشینم تا درد پاهام آرام بشه.

مگه می‌شد تا آخر عمرم هعی بخوابم ظرف بشورم هعی وسطش بشینم. ولی الان از این چیزا خبری نیست الان خیلی خوبم. همیشه فشار خونم 16یا18 می‌رفت. اما الان فشارم روی 11 هست. گردنم همیشه می‌گرفت و همیشه گردنبند می‌بستم.

دوران چاقی غبغبه داشتم، اما الان چربی گردنم آب شده و هیچ گرفتگی و دردی ندارم همسرم هیچ وقت به من نمی‌گفت که اضافه وزن دارم. اما چند بار به من گفته که تو خواب خروپف می‌کنم. ولی الان میگه از وقتی وزن کم کردی دیگه این مشکل رو نداری.

از طریق اینستاگرام با برنافیت آشنا شدم. من فیلم‌های دکتر رو زیاد می‌دیدم، وقت بزارید و ببینید این ویدیوها درباره چیه؟! خلاصه داستان اینه که، من شروع به تماشای فیلم‌ها کردم. بعد اگه سوالی درمورد کاهش وزن پیش می‌اومد برام تو پیج می‌پرسیدم. همیشه همون موقع جوابم رو می‌دادن و از بابت خیلی خوشحال بودم.

همیشه می‌گفتم ببین برای من چقدر ارزش قائل هستن. باید برای خودم ارزش قائل می‌شدم و وزن کم می‌کردم. کاغذ آوردم و وزنم رو یادداشت کردم. بعدش نمودار کشیدم و وزنم رو تعیین کردم. گفتم تا عید نوروز 1400 باید 66 کیلو بشم، خرداد روز تولدم باید 60 کیلو بشم. سالگرد ازدواجم باید 55 کیلوگرم باشم. دقیقا همین اتفاق افتاد. من مسیر خودم رو تعیین کرده بودم.

دقیقاً تو این روزهایی که هدفم این بود، همیشه چای سبز می‌خوردم. الان هم که به وزن ایده آل رسیده‌م و در مرحله تثبیت وزنم، چای سبز رو فراموش نمی‌کنم. من چای سیاه رو به طور کامل حذف کردم. سعی کردم برای تسریع متابولیسم بدنم چای سبز بخورم.

به جای شکلات، جاش رفتم توت خشک و خرما و کشمش خریدم یا مثلا صبح و عصر نشستم. الان شکمم کوچک‌تر شده من همیشه ضعیف و گرسنه بودم. اما الان روحیه‌ام کاملا عوض شده. حتی به جراحی فکر کردم.

وزن اولیه : 86 کیلوگرم

وزن پایانی : 55 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 31 کیلوگرم

مگه می‌شد تا آخر عمرم هعی بخوابم ظرف بشورم هعی وسطش بشینم؟!
لیلی مهری رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

اما چون پول نداشتم برام غیرممکن بود. بعد از این که رژیم گرفتم و دیدم با این رژیم می‌تونم به خوبی وزن کم کنم، با خودم فکر کردم چرا باید زیر چاقو بروم؟ ما سه خواهر هستیم و فقط من چاق بودم. قبلاً هرکسی که می‌خواست به ما اشاره کنه می‌گفت اون خواهر چاقه.
این مسئله منو خیلی ناراحت می‌کرد. اما الان همه می‌گن باید از این الگو بگیری.خواهر بزرگترم الان با من به پیاده روی می‌یاد و می‌خواد مثل من باشه. هرکس منو می‌بینه تعجب می‌کنه. همیشه می‌گن چون کرونا هست اتفاقا آمار اضافه وزن میره بالا، اما من موفق به کاهش وزن شدم در طول رژیم هیچ مشکلی نداشتم.
همیشه فکر می‌کردم نمی‌تونم وزن کم کنم. من از پشتیبان اختصاصی خودم سوال پرسیدم گفتن این توقف کاهش وزن به دلیل استرسه. گفتن باید استرس خودمو کنترل کنم و پروتئین بخورم و فعالیت بیشتری داشته باشم.
دریافت رژیم
به خودم گفتم باور کن که می‌تونی وزن کم کنی. به وزن 70 کیلو رسیدم. بعد می‌گفتم می‌شه به وزن 69 برسم؟ وقتی 69 رو دیدم با خودم فکر کردم که حتما می‌تونم به 60 کیلو هم برسم. وقتی قبول کردم که می‌تونم سریع از 70 به 60 رسیدم.
چون زمان کرونا بود، هیچ جا نمی‌رفتیم. سبک زندگی من با این ویدیوهای دکتر تغییر کرد. برنافیت به من یاد داد که از این به بعد شیوه زندگی من باید چطوری باشه. حتی فرزندم هم نگران چاقی من بود. گفت وقتی به مدرسه می‌آیی همه به من می‌گن مادرت همون زن چاقه هست؟
الان بچه‌م خیلی خوشحاله و می‌گه مامان خیلی خوب و زیبا شدی، حتی بهتر از خاله‌هام. الان حتی بچه‌های من هم مواظب چیزهایی هستن که می‌خورن. افرادی که دچار اضافه وزن هستن واقعا به کمک نیاز دارن. من الان قوی هستم. من قبلا از یه کلمه کوچک سریع ناراحت می‌شدم. اما الان خودم رو فردی قوی می‌بینم و اعتماد به نفس دارم.

لیلی مهری رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصيه من به همه اونايي كه اضافه وزن دارن اين كه:
1. به خودت ايمان داشته باش.
2. به هيچ وجه فكر نكن كه نمي‌توني.
3. قدرت خودتو باور كن.

yalda

برای ثبت‌نام و دریافت رژیم مشخصاتت رو وارد کن!

گزارش میزان اضافه وزن شما

برای ثبت نام و دریافت رژیم

مشخصاتت رو وارد کن
{{ n }}

وزن باید بین 20 تا 200 کیلو باشد

قد باید بین 100 تا 230 باشد

سن باید بین 12 تا 70 باشد

دوست عزیز شما {{result.weight}} کیلو {{result.dietType}} دارید

تبریک میگم، وزنت نرماله!

وزن ایده‌آل

{{result.normalWeight}} کیلوگرم

زمان رسیدن به وزن ایده‌آل

{{result.months}} ماه

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا شماره موبایل را بصورت صحیح وارد کنید

برای خرید رژیم یکی از بسته های زیر را انتخاب کن:

لطفا محصول مورد نظر خودرا انتخاب کنید

کد تخفیف داری؟

کد تخفیف معتبر نمیباشد!

لطفا یک روش پرداخت انتخاب کنید

جهت پرداخت کارت به کارت، ابتدا مبلغ {{selectedPackageItem.offerPrice}}هزارتومان را به شماره کارت زیر انتقال داده و رسید واریزی را نزد خود نگاه دارید

چنانچه در حین انتقال‌وجه با مشکل مواجه شدید، مشکل خود را با شماره 91016633-021 درمیان بگذارید.

۴ رقم آخر شماره کارتی که با آن پرداخت کرده‌اید را وارد کنید.

تاریخ موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

ساعت موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

اطلاعات پرداخت شما با موفقیت ثبت و جهت بررسی برای واحد مالی برنافیت ارسال شد.

نتیجه‌ی بررسی حداکثر تا 24 ساعت آینده از طریق پیامک به شماره {{form.phone}} ارسال خواهد شد.

ارتباط با واحد مالی: ۹۱۰۱۶۶۳۳ - ۰۲۱ داخلی 3

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]