لیلا ابیضی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

وقتی میرم جلوی آیینه خودم رو می‌بینم کیف می‌کنم

مصــاحبه اختصاصی با

لیلا ابیضی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من لیلا ابیضی ساکن تهران 30 ساله هستم. متاهلم و خدا 2 تا فرزند قند عسل هم بهم داده. من قدم 158 و قبل از این که با رژیم برنافیت آشنا بشم وزن من 97 بود که با رژیم برنافیت دکتر کرمانی تونستم 30 کیلو وزن خودم رو کم کنم و الان به وزن 67 رسیدم. قبلا که دچار اضافه وزن بودم سایزم 52 بود ولی به مرور زمان که کاهش وزن داشتم، سایزم 40 و گاها 38 می‌پوشم.
از کودکی دچار اضافه وزن بودم و همیشه بهم می‌گفتن تپل، تازه همه یه نظری می‌دادن، می‌گفتن استعداد چاقی داری و استخوان بندیت خیلی درشت هست، ولی به نظر من همه‌ی اینا الکی هست، چون اضافه وزن به خاطر چربی‌های اضافه هست و با یه رژیم اصولی و سالم درست می‌شه. اون زمان بود که فهمیدم هیچ ربطی به استخون درشت و استعداد چاقی نداره تنها سبک غلط تغذیه‌ای و عادت‌های اشتباه باعث اضافه وزن می‌شن.
بعد از این که یک ماه رژیم گرفتم دیگه زیر و بم همچیو متوجه شدم این که غذا چی درست کنم، به اندازه غذا بخورم، چقدر پیادروی کنم و خلاصه چه جوری به رژیمم پایبند باشم و لاغر بشم. همه‌ی این مسائل تنها با یه دوره رژیم و درست غذا خوردن به همراه ورزش کردن به دست آوردم.
زمانی که بیماری کرونا اومده بود، نمی‌تونستم از خونه برم بیرون به خاطر همین تو خونه فضای ورزش رو مهیا کرده بودم. بعد از این مدتی که گذشته هر وقت خودمو توی آیینه نگاه می‌کنم به خودم افتخار می‌کنم، باورم نمی‌شه اصلا انگار معجزه شده.
من راه‌های مختلفی رو برای لاغری امتحان کردم. از دمنوش گرفته تا کلی رژیم‌های سخت، اما چه فایده همش الکیه. لاغر می‌شدم‌ها ولی خیلی مدت کوتاه، یعنی مثلا طی 10 روز لاغر می‌شدم ولی بعدش سریع دوباره برمی‌گشتم به حالت اولیه و چاق می‌شدم.
اما به کمک رژیم برنافیت دکترکرمانی یواش یواش وزنم کم شد و دیگه چاق نشدم و الان روی یه وزن ثابتی بعد از یه مدتی هستم و حس خیلی خوبی دارم. انگیزه اصلی من برای لاغر شدن این بود که هرچی دوست دارم رو بتونم بپوشم. آخه همیشه لباسی که می‌خواستم رو نمی‌تونستم انتخاب کنم چون سایز من نمی‌شد.
همیشه باید پارچه می‌خریدم که لباس مورد علاقه‌مو برام بدوزن. تازه دغدغه این مسئله رو هم داشتم که معده درد شدید گرفته بودم و زمانی که رفتم دکتر بهم گفت باید وزنت رو بیاری پایین و لاغر بشی.
خداروشکر الان هرچیزی که بهش علاقه دارم رو می‌تونم بپوشم و مشکل معده درد هم ندارم و مثل سابق معده دردم اذیتم نمی‌کنه. همه‌ی فامیلا کلی تعجب می‌کنن وقتی منو می‌بینن، اصلا باورشون نمی‌شه.
یه سری‌ها هم که همیشه انرژی منفی میدن و بهم می‌گن تپل بودی خوشگل‌تر بودی الان زشت شدی. ولی خب بیخیال این موضوع چون اصلا برام مهم نیست، مهم خودم هستم که توی آیینه خودم رو می‌بینم کیف می‌کنم که چقدر خوش اندام شدم.
یه زمانی باشگاه می‌رفتم، همونجا بهمون رژیم می‌دادن، مثلا رژیم میوه‌جات، پروتئین و سبزیجات. طی یه هفته به عنوان مثال سبزیجات، هفته بعدی میوه‌جات و به همین ترتیب هفته بعدش پروتئین مصرف می‌کردم. به شدت این رویه سخت بود و نتونستم بهش پایبند باشم.
مدت زمان خیلی کوتاهی گذشت که رها کردم و سراغ انواع دمنوش‌های لاغری رفتم. با دمنوش هم یکمی لاغر شدم ولی بعد از یه مدتی دوباره برگشتم به روال عادی و چاق شدم.

وزن اولیه : 97 کیلوگرم

وزن پایانی : 67 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 30 کیلوگرم

باید اینطوری بگم اول از همه امیدم به خدا بود و در نهایت دکتر، تیم خوب برنافیت منو لاغر نکرد بلکه سبک زندگی منو تغییر داد و بهم انگیزه و امید داد و سلامتی رو باز دوباره به من برگردوند. هر بار که خودمو توی آیینه می‌بینم به خودم و اراده‌ام افتخار می‌کنم.
لیلا ابیضی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

سر خود به مدت 40 روز رژیم من درآوردی می‌گرفتم، زمانی که دوستام منو می‌دیدن می‌گفتن هیچ تغییری نکردی و تمام تلاش‌هام بی فایده بود. یادمه اون روز خیلی حال بدی داشتم وقتی رفتم خونه پیش همسرم کلی گریه کردم، با گریه براش تعریف کردم که من چهل روز سختی کشیدم ولی تهش چی شد؟! اصلا انگار نه انگار…
یکی از دوستام برنافیت دکتر کرمانی رو بهم معرفی کرد و بی‌صبرانه وقتی رفتم پیج برنافیت دکتر کرمانی رو دیدم که چقدر افراد متفاوت جواب گرفتن منو خوشحال کرد و به خودم گفتم یه فرصت دوباره به خودت بده و رژیم برنافیت رو ثبت نام کن.
من رژیم روزمنو رو انتخاب کردم. پیاده‌روی خیلی به روند کاهش وزن کمک می‌کنه به خاطر همین پیاده‌روی رو هیچ وقت ترک نمی‌کردم و توی خونه هم شرایط رو فراهم می‌کردم که پیاده‌روی کنم. همیشه 40 دقیقه پیاده‌روی می‌کردم و 20 دقیقه بعدش حرکات ورزشی انجام می‌دادم.
بعضی از خوراکی‌ها مثل نوشابه رو نزدیک 2 سال هست که لب بهش نزدم. دیگه سعی کردم کیک و شیرینی کم بخورم، مثلا اگه مهمونی دعوت می‌شدم سعی می‌کردم یه تیکه کوچیک از کیک خونگی رو بخورم و هیچ وقت زیاده‌روی نمی‌کردم.
دریافت رژیم
در کل با رژیم دکتر کرمانی می‌تونی هر غذایی که دوست داری بخوری و بهت اصلا سخت گرفته نمی‌شه. همیشه با خیال راحت هم مسافرت می‌رفتم هم مهمونی‌هام به جا بود و هیچ مشکلی نداشتم.
از زمانی که رژیم روزمنو رو انتخاب کردم واقعا خوشحال هستم، چون به راحتی می‌تونستم غذایی که دوست دارم رو جایگزین کنم. زمانی که کاهش وزن پیدا کردم خیلی از اطرافیانم منو می‌دیدن خوشحال می‌شدن و از من انگیزه می‌گرفتن و دوست داشتن رژیم بگیرن. منم همیشه بهشون می‌گفتم همیشه رژیمی انتخاب کنید که همیشه با خانواده سر یه سفره باشید و از خانواده جدا نشید.
قبل از این که رژیم بگیرم مشکلاتی مانند گوارشی و یبوست داشتم ولی از زمانی که رژیم گرفتم علاوه بر این که بدتر نشد بلکه باعث شد این مشکلاتم بهتر بشه. توی این مسیر کارشناس‌ها خیلی به من کمک کردن، گاها پیش می‌اومد که ناامید شدم، اما پشتیبان‌های اختصاصی به شدت توی این مسیر به من کمک کردن و به من انرژی دادن.
زمانی که رفتم مسافرت باعث شد 2 کیلو چاق بشم و این مسئله منو به شدت ناراحت کرده بود. زمانی که با پشتیبان‌ اختصاصیم صحبت کردم بهم گفت این مسئله خیلی طبیعی هست و اصلا نگران نباشم، حتما به خاطر آب و هوا و خیلی چیزای دیگه هست و دوباره به قبل برمی‌گردم. خیلی با صحبت‌هاشون آروم شدم و حس خوبی پیدا کردم. خیلی زود تونستم اون 2 کیلو رو کم کنم و به روال عادی برگشتم.
همسرم خیلی توی این مسیر به من کمک کرد، روزایی که غذای رژیمی درست می‌کردم کلی استقبال می‌کرد، حتی اگه خوشمزه نمی‌شد با این وجود تعریف می‌کرد که تو ذوقم نخوره.
طی دوره رژیم سعی می‌کردم همیشه اینستاگرام برنافیت دکتر کرمانی رو دنبال کنم تا انرژی و انگیزه‌ام تقویت بشه. زمانی که شاهد کاهش وزن خودم بودم، بیشتر از دیروز عاشق خودم می‌شدم و کلی حس خوب داشتم.
باید اینطوری بگم اول از همه امیدم به خدا بود و در نهایت دکتر، تیم خوب برنافیت منو لاغر نکرد بلکه سبک زندگی منو تغییر داد و بهم انگیزه و امید داد و سلامتی رو باز دوباره به من برگردوند. هر بار که خودمو توی آیینه می‌بینم به خودم و اراده‌ام افتخار می‌کنم.

لیلا ابیضی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به کسایی که می‌خوان کاهش وزن داشته باشن اینه که:
1. به حرفای منفی توجه نکن.
2. تنها روی هدف و حال خوبت تمرکز کن.
3. اراده کن حتما از پسش برمی‌آیی.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]