از فونداسیون های پودری چه می دانید؟

پیش از این هیچ علاقه ای به مصرف فونداسیون های پودری نداشتم. تنها یک برند به نام لائورا مرسیر بود که نسبتا آن را دوست داشتم اما هیچ یک از آنها به من نمی چسبید. اما اخیرا چندین پودر با فرمولاسیون جدید می شناسم که باعث شده در مورد آنها تجدیدنظر کنم. نکته اینجاست که استفاده از یک پایه ی پودری قوانین خاص خود را دارد، بنابراین برای مصرف آن از یک آرایشگر بسیار حرفه ای در این زمینه به نام لیندسی ویلیامز کمک گرفتم. او به من قوانینی در این مورد آموزش داد.

پودر پوشاننده ی مخصوص صورت خود را انتخاب کنید

لیندسی می گوید: “برای پوشانندگی کلی صورت خود، می توانید از ابر داخل بسته یا یک ابر مخلوط کننده مثل بیوتی بلندر استفاده کنید. برای پوشانندگی کم تر، یک برس کرکی نرم را در جهات دایره ای بر روی صورت خود حرکت دهید تا پودر را بر روی صورت شما پخش و رنگ صورتتان را تغییر دهد. برای پوشش کامل صورت خود می توانید از یک قلم موی تخت مصنوعی برای زدن پودر در زیر و دور چشم ها و بینی خود استفاده کنید. برای ایجاد یک پوشش کمتر نیز می توانید یک برس کرکی کوچک را برداشته و با آن، پودر را در سرتاسر صورت خود پخش کنید.

از پودری هماهنگ با رنگ صورت خود استفاده کنید

نکته ی دیگر اینجاست که از فونداسیونی استفاده کنید که با رنگ طبیعی پوست شما هماهنگی داشته باشد. حتی می توانید از پوست قبل از آرایش خود عکس بگیرید تا در انتخاب آن بیشتر دقت کنید.

لیندسی می گوید: “فونداسیون های پودری دارای طیف رنگ های مختلفی هستند. دامنه ی این رنگ ها از خیلی روشن آغاز و به خیلی تیره ختم می شوند. شما می توانید از رنگ های متفاوت آن استفاده کنید تا رنگ مورد نظر خود را بیابید. به خصوص در هنگام تغییر فصول که رنگ چانه و گردن شما نسبت به هم تفاوت پیدا می کند. فراموش نکنید که فونداسیون را تا زیر چانه و گردن خود بمالید و آن را در ناحیه ی گردن پخش کنید.

برای تجدید پودر خود از پودر استفاده کنید

در طول روز می توانید فونداسیون پودری خود را با استفاده از پودر مجدد، تجدید کنید. اما پیش از استفاده از پودر مجدد، بگذارید لایه ی زیرین خشک شود. من به شخصه، در مورد استفاده از کانسیلر مضطرب بودم، اما یک آرایشگر حرفه ای معروف به نام کیتی جین هاقز به من چنین گفت: استفاده از یک بافت پودری بر روی فونداسیون پودری مشکلی ندارد اما انواع مایع آن به خوبی بر روی پودر نمی نشیند.

پیشنهاد سیدنی در هنگام استفاده از فونداسیون های پودری، پودر آرایشی همراه با برنزه کننده است.

حرف آخر

در انتها باید گفت که اگر برای اولین بار از یک محصول استفاده می کنید، مارک های مختلف آن را بر روی صورتتان آزمایش کنید. برای این کار می توانید از رنگ های مختلف استفاده کنید تا ببینید کدام مورد با پوست شما سازگارتر است. در این زمینه می توانید از آرایشگران حرفه ای نیز کمک بگیرید.

کاری از گروه محتوای برنافیت

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از ۹۰ درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

مجموعه برنافیت اولیه و تنها شبکه اجتماعی سلامت فارسی زبان است.
برنافیت اینجاست تا درصورتی که در حین رژیم دچار استپ وزنی شدید، درگیر بیماری باشید یا بخاطر شرایط خاصی مانند کارمند بودن یا بارداری در شروع یا ادامه رژیم مردد باشید و یا خاطره چند بار گرفتن رژیم بی حاصل داشته باشید، به شما کمک کند.

بیشتر...

شما می توانید مشکلاتتان را با افرادی که چالش ها و شرایط مشابه با شما دارند مطرح کنید، در چالش های افزایش انگیزه برنافیت شرکت کنید و با داشتن یک متخصص اختصاصی در طول رژیم سوالات و مشکلاتتان را با ایشان مطرح کنید و مسیر تناسب اندام را یک بار برای همیشه تا تغییر سبک زندگیتان،طی کنید.
ما در برنافیت معتقدیم تناسب اندام و سبک زندگی از همدیگر جدا نیستند و نمی توان به قیمت دستیابی به تناسب اندام، سلامتی افراد را بازیچه قرارداد.به همین دلیل تفاوتی ندارد که حین گذراندن رژیم از مجموعه برنافیت باشید یا نه. در هرصورت شما به جامعه تناسب اندام فارسی زبان دسترسی دارید تا بتوانید ضمن دسترسی به پشتیبان متخصص تغذیه، سوالات و چالش های خود و دیگران را با همراهی یکدیگر حل کنید.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

مجموعه برنافیت اولیه و تنها شبکه اجتماعی سلامت فارسی زبان است.
برنافیت اینجاست تا درصورتی که در حین رژیم دچار استپ وزنی شدید، درگیر بیماری باشید یا بخاطر شرایط خاصی مانند کارمند بودن یا بارداری در شروع یا ادامه رژیم مردد باشید و یا خاطره چند بار گرفتن رژیم بی حاصل داشته باشید، به شما کمک کند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]