فروغ السادات للهی رکورددار برنافیت دکتر کرمانی

برای رسیدن به این رژیم خیلی تحقیق کردم!

مصــاحبه اختصاصی با

فروغ السادات للهی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من فروغ سادات للهی هستم. 39 ساله و متاهل. یک پسر هم دارم و ساکن تهران هستم. وزن اولیه من قبل از این که رژیم برنافیت رو بگیرم 114 کیلوگرم بود و با رژیم برنافیت تونستم 36 کیلوگرم وزن کم کنم و به 80 کیلوگرم برسم. من قبلا سایز 54 می پوشیدم اما الان سایز 42 می پوشم. کاهش وزن برای من مثل یک رویا بود، فکر می‌کردم هیچ وقت به لاغری و اون اندامی که دوست دارم نمی‌رسم. من از کودکی تپل بودم و همیشه از این موضوع ناراحت بودم.

من رژیم‌های مختلف و راه‌های زیادی رو امتحان کردم اما هیچ فایده‌ای نداشت. رژیم کتوژنیک و رژیم پرپروتئین و خیلی رژیم‌های دیگر را امتحان کرده بودم اما ماندگار چون تایم زیادی نمی‌تونستم پیروی کنم بعد از مدتی منصرف شدم. یکی از نگرانی‌های من این بود که نمی‌خواستم کسی بدونه من رژیم گرفته‌ام، چون اطرافیانم وقتی متوجه می‌شدن که رژیم گرفتم، انتظار بیشتری از من داشتن و این به خودی خود آزاردهنده بود.

از طریق صفحه اینستاگرام برنافیت دکتر کرمانی با رژیم برنافیت آشنا شدم. من در مورد رژیم غذایی برنافیت تحقیقات زیادی رو انجام دادم تا این‌که تصمیم گرفتم ثبت نام کنم و از این رژیم پیروی کنم. رژیم من روزمنو بود. اوایل راه رفتن خیلی سخت بود و نفس کم میوردم.

اما با کاهش وزنی که داشتم، بیشتر به پیاده روی عادت کردم. الان روند کاهش وزنم ناقافلی کند شد به خاطر همین برای این که بیشتر وزن کم کنم باشگاه ثبت نام کردم. رژیم برنافیت خوبه چون با خانواده سر یه سفره هستی و می‌تونی به راحتی غذاها رو جایگزین کنی. تو می‌تونی همه چیز تو مهمونی‌ها بخوری.

من در مورد رژیم غذایی برنافیت تحقیقات زیادی رو انجام دادم و به این نتیجه رسیدم که این بهترین رژیم غذایی برای من هست. اوایل رژیم متوجه شدم که کیست تخمدان دارم. من به خاطر این کیست تو بیمارستان بستری شدم و بعدش عمل کردم.

دکتر گفت اضافه وزن باعث ایجاد این کیست شده، این که اوایل رژیمم این اتفاق افتاد برای من ضربه بزرگی بود که رژیم و کاهش وزن رو خیلی جدی‌تر بگیرم. برای کاهش وزن بیشتر، هر روز پیاده روی می‌کردم و سبک زندگی‌ام رو به کلی تغییر دادم. من پرخوری می‌کردم و خیلی فست فود می‌خوردم. اما الان سبک غذا خوردن من کاملاً تغییر کرده.

مشاوره‌ها و پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت، فیلم‌ها و سخنرانی‌های دکتر و بخش روانشناسی خیلی تاثیرگذار و کمک کننده بود و خیلی تو روند رژیمم خوب جواب داد. وقتی انسان هدفی رو دنبال می‌کنه، تغییر شرایط دیگه نباید تأثیری تو زندگیش بزاره.

سفر و مهمونی نباید رژیم رو خراب کنه. البته اوایل، پیروی از رژیم در هر شرایطی واقعا سخته، اما باید هر کاری که ممکنه انجام بدی و خودتو با شرایط وفق بدی.

وزن اولیه : 114 کیلوگرم

وزن پایانی : 80 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 36 کیلوگرم

هر روز صبح اولین کار من این بود که نرم افزارم رو باز کنم و ببینم برنامه روزانه‌ام به چه صورت هست! نرم افزار برنافیت همه چیز رو بسیار آسان و ساده کرده بود.
فروغ السادات للهی رکورددار برنافیت دکتر کرمانی

مثلاً وقتی عصر به یه مهمونی دعوت شدم، تمام روز حواسم بود و تا حد امکان کالری مصرف می‌کردم تا بتونم به طور معمول تو مهمونی تا حد امکان غذا بخورم. کالری‌ها رو جوری تنظیم می‌کردم که کم‌تر کسی حتی متوجه رژیم غذایی من بشه.
وقتی وزنم اومد پایین، به همه توضیح دادم که رژیم گرفتم. در طول رژیم هیچ مشکلی نداشتم. حتی طی روند رژیم مشکلاتم حل شد. من قبلا اسید معده کمی اذیتم می‌کرد که احتمالا به خاطر پرخوری بود اما بعد از رژیم این مشکل کاملا برطرف شد.
من یک کیست تخمدان داشتم که اوایل رژیم عمل کردم و خداروشکر دیگه برنگشت. ریزش موی یکم گرفتم پشتیبان اختصاصی منو راهنمایی کردن مولتی ویتامین مینرال مصرف کنم که خداروشکر تا حد زیادی ریزش مو منو از بین برد.
پشتیبان‌های اختصاصی به من انگیزه زیادی دادن. بعضی وقت‌ها تلاش برای قرار گرفتن در قید و بند رژیم خسته شده بودم، اما انقدر منو حمایت کردن و به من انگیزه دادن که منو همیشه به مسیر اصلی برمی‌گردون و جدی‌تر و بهتر از قبل رفتار کردم.
دریافت رژیم
پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت حرف خیلی خوبی به من زدن. گفتن خودتو هیچ وقت به خاطر پیروی نکردن از برنامه رژیمت سرزنش نکن. این جمله خیلی روی من تاثیر گذاشت و کمکم کرد. یه جایی خیلی درست بود خیلی مهمه که در وهله اول خودتو دوست داشته باشی و نسبت به خودت احساس منفی نداشته باشی و روحیه خودتو تحت هر شرایطی حفظ کن.
همسرم، خانواده و خواهرهام خیلی انگیزه به من می‌دادن، همه می‌گفتن تو خیلی خوبی، ادامه بده. به عکس خودم که نگاه می‌کنم به این فکر می‌کنم که چرا چند سال چاق بودم. من نتیجه رژیم برنافیت رو دیدم. پشتیبانی بسیار خوبی داره و این که می‌تونستم همه چی بخورم و با خانواده برم مسافرت و به عنوان مهمون مشکلی با روند کاهش وزن نداشتم! پس چرا باید چنین رژیمی رو تغییر بدم!؟ علاوه بر این، کار با نرم افزار برنافیت فوق‌العاده راحت و آسون بود.
هر روز صبح اولین کار من این بود که نرم افزارم رو باز کنم و ببینم برنامه روزانه‌ام به چه صورت هست! نرم افزار برنافیت همه چیز رو بسیار آسان و ساده کرده بود. به عنوان حرف آخر باید بگم که باید خواست و خواست. رژیم برنافیت بهترین رژیمه، ولی اراده خودتون هم شرطه.

فروغ السادات للهی رکورددار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه کسایی که اضافه وزن دارن این که:
1. اگه به فکر سلامتی خودت هستی باید اراده داشته باشی و از همین امروز رژیمت رو شروع کنی.
2. رژیم با ورزش خیلی جواب می‌ده، پیاده روی کن.
3. به هیچ وقت کار امروزت رو به فردا ننداز، من همیشه به خودم می‌گم چرا زودتر از این‌ها رژیم برنافیت رو شروع نکردم.

yalda

برای ثبت‌نام و دریافت رژیم مشخصاتت رو وارد کن!

گزارش میزان اضافه وزن شما

برای ثبت نام و دریافت رژیم

مشخصاتت رو وارد کن
{{ n }}

وزن باید بین 20 تا 200 کیلو باشد

قد باید بین 100 تا 230 باشد

سن باید بین 12 تا 70 باشد

دوست عزیز شما {{result.weight}} کیلو {{result.dietType}} دارید

تبریک میگم، وزنت نرماله!

وزن ایده‌آل

{{result.normalWeight}} کیلوگرم

زمان رسیدن به وزن ایده‌آل

{{result.months}} ماه

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا شماره موبایل را بصورت صحیح وارد کنید

برای خرید رژیم یکی از بسته های زیر را انتخاب کن:

لطفا محصول مورد نظر خودرا انتخاب کنید

کد تخفیف داری؟

کد تخفیف معتبر نمیباشد!

لطفا یک روش پرداخت انتخاب کنید

جهت پرداخت کارت به کارت، ابتدا مبلغ {{selectedPackageItem.offerPrice}}هزارتومان را به شماره کارت زیر انتقال داده و رسید واریزی را نزد خود نگاه دارید

چنانچه در حین انتقال‌وجه با مشکل مواجه شدید، مشکل خود را با شماره 91016633-021 درمیان بگذارید.

۴ رقم آخر شماره کارتی که با آن پرداخت کرده‌اید را وارد کنید.

تاریخ موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

ساعت موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

اطلاعات پرداخت شما با موفقیت ثبت و جهت بررسی برای واحد مالی برنافیت ارسال شد.

نتیجه‌ی بررسی حداکثر تا 24 ساعت آینده از طریق پیامک به شماره {{form.phone}} ارسال خواهد شد.

ارتباط با واحد مالی: ۹۱۰۱۶۶۳۳ - ۰۲۱ داخلی 3

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]