علی حفیظی رکورددار برنافیت دکتر کرمانی

دوست دارم عکس لاغری منو دکتر ببینه!

مصــاحبه اختصاصی با

علی حفیظی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من احمدعلی حفیظی 54 ساله و دارای چهار فرزند هستم. ساکن میبد استان یزدم. وزن اولیه من 123.5 بود و در مدت شش ماه توانستم به 101 کیلوگرم برسم. دلیل چاقی من بیشتر به خاطر عادت و رفتارهای غلط بود. از طرف مادرم همه ما اضافه وزن و چاقی داریم اما الان به لطف رژیم برنافیت این سنت را زیر پا می گذارم و نشان می دهم که چاقی ارثی نیست و می تونن آن رو شکست بدن.

من از اضافه وزن و چاقی رنج زیادی کشیدم. چربی و فشار خونم بالا رفت. زانو درد شدیدی داشتم، به ارتوپد مراجعه کردم که ام آر آی انجام داد. دکتر به من گفت که باید وزن کم کنم و حداقل به 90 کیلوگرم برسم. در مورد چاق بودنم هم احساس خوبی نداشتم. هر وقت به مهمانی و عروسی می‌رفتم ناامید می‌شدم. خلاصه این که من از چاقیم خیلی ناراحت بودم.

دختر و دامادم هر دو دندان پزشک هستند و برنافیت رو می‌شناختن. صفحه اینستاگرام دکتر رو پیدا کردم و صحبت‌های آقای دکتر رو دنبال می‌کردم. خیلی وقت بود که پیجشون رو دنبال می‌کردم و به حرفاشون گوش می‌دادم تا بفهمم قضیه چیه! کم کم متوجه شدم که این رژیم بسیار جدی است. بعد تصمیمم رو گرفتم و برای رژیم برنافیت ثبت نام کردم.

رژیم گرفتن کار سختی به نظر می‌رسد. لاغر شدن برای مردم خیلی سخت به نظر می‌رسه، همه از من می‌پرسیدن چطور تونستی وزن کم کنی، چیکار کردی که اینقدر لاغر شدی! اما واقعاً آسونه، وقتی وارد رژیم بشی و آن رو شروع کنی، می‌بینی که چقدر آسونه و از چه غذاهای خوشمزه‌ای می‌تونی برای کاهش وزن استفاده کنی.

این کاهش وزن برای من انقدر شبیه تولدی دوباره بود که حالم خوب و بهتر شد، مشکلاتم حل شد و دیدم چقدر راحت تونستم کاملا تغییر کنم. قبلا هیچ حساب و کتابی وجود نداشت. هر چیزی دم دستم بود و هر روز و شب می‌خوردم و حالا از غذا خوردن لذت می‌برم و می‌دونم که هر چیزی دلیلی داره.

وقت ورزش ندارم اما در طول رژیم سعی کردم هر روز نیم ساعت پیاده روی کنم. سه تا پنج کیلومتر راه رفتم. برنافیت به من توصیه کرد که به خاطر زانو درد وزنم رو کم کنم و ورزش کردن رو فراموش نکنم. نود درصد کاهش وزن من به دلیل رژیم غذایی و رعایت برنامه غذایی و ده درصد به دلیل پیاده روی بود.

البته اگه به غیر از پیاده روی ورزش دیگه‌ای انجام می‌دادم قطعا وزنم بیشتر کم می‌شد و احتمالا الان پنج یا شش کیلو کم می‌کردم. یک بار به مشهد رفتم و تقریباً یک ماه اون جا موندم، تو این مدت نه تنها رژیمم رو حفظ کردم، بلکه پیاده رویم رو هم افزایش دادم.

وزن اولیه : 123 کیلوگرم

وزن پایانی : 101 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 22 کیلوگرم

این کاهش وزن برای من انقدر شبیه تولدی دوباره بود که حالم خوب و بهتر شد، مشکلاتم حل شد و دیدم چقدر راحت تونستم کاملا تغییر کنم.
علی حفیظی رکورددار برنافیت دکتر کرمانی

یه بار پشتیبان اختصاصی به من گفت به خودت چه نمره‌ای می‌دی؟ گفتم به خودم 21 میدم. چون برای رژیم همه چیز رو دقیق با ترازو می‌سنجم بدون کوچک‌ترین خطا و فریب. ماه رمضان هم همینطور، من به افطار دعوت شدم، دقیقا طبق برنامه عمل کردم.
اگه کسی ازت بپرسد که چرا کم می‌خوری! توضیح می‌دهم که رژیم دارم و باید برنامه‌ام رو دنبال کنم. نمره رژیم و تغذیه من 20 است! در طول رژیم هیچ مشکلی نداشتم فقط هر روز مولتی ویتامین مصرف می‌کردم. خداروشکر هیچ مشکل دیگه‌ای نداشتم که می‌گن حین رژیم ممکنه ایجاد بشه.
آقای دکتر گاهی تو ویدیوهای خودش توضیح می‌داد، افرادی که رژیم دارن دچار کم آبی یا ریزش مو و یبوست می‌شن. اما من هیچ مشکلی تو طول رژیمم پیدا نکردم. برعکس هر مشکلی که داشتم با رژیم حل شد. اخلاق و رفتار پشتیبان اختصاصیم بسیار خوب بود.
پیام می‌دادم و منو راهنمایی می‌کردن. در طول رژیم به خودم انگیزه دادم و خانواده و فرزندانم خیلی حمایت کردن. من افراد زیادی رو تو فضای مجازی دنبال می‌کنم که در مورد لاغری و رژیم‌های غذایی صحبت می‌کنن و معمولا این گونه مطالب رو دنبال می‌کنم اما هیچ کدوم مثل برنافیت نیست.
صداقت و معرفت برنافیت رو ندارن، حتی سعی می‌کردن مثل دکتر باشن و مثل ایشون صحبت کنن، اما هیچ کدام به اندازه برنافیت نمی‌رسن. بیش‌ترین موفقیت من تو رژیم برنافیت به دلیل آنلاین بودن این برنامه است. الان که چند ماهی می‌گذره و تقریباً به برنامه‌ام پایبند هستم، هر بار که می‌خواهم شام، ناهار یا افطار بخورم، برنامه‌ام رو باز می‌کنم و نگاه می‌کنم.
لیست غذایی من روزمنو بود و قابل تغییر و تعویض بود. مثلا من یک بار در برنامه آب انار داشتم و بیرون بودم. نمی‌خواستم آب میوه‌های آماده رو بخورم. با پشتیبانی تماس گرفتم و پرسیدم چه کار کنم. مصرف دو واحد میوه به جای اون بهم توصیه کرد . این بسیار ارزشمند و بسیار مهمه.
دریافت رژیم
در رژیم برنافیت اگه نمی‌دونی چه کاری باید انجام بدی، پشتیبان اختصاصی به شما کمک می‌کنه و تو رو بسیار خوب و دقیق راهنمایی می‌کنه. رژیم برنافیت بیسته! چیزی کم نداره، خیلی علمی و درسته، ایرادی درش نمیبینم. کار برنافیت بسیار ارزشمنده، برای سلامتی مردم خیلی تلاش می‌کنه، خدا حفظش کنه.
هم خود دکتر و هم تیم خوبشون به ما روحیه و انگیزه زیادی می‌دن. دوست دارم دکتر عکس من رو ببینه و بدونه چه طرفدارانی در شهرها مختلف داره. من می‌خواهم از این طریق به همه افراد دارای اضافه وزن و چاق متوسل شوم. دستشون رو بگیرم و بگم از رژیم نترس! اگر واقعاً وارد اون بشی، متوجه می‌شی که چقدر آسونه.
روزی هشت یا نه کیلومتر پیاده روی می‌کردم. این باعث شد تو این سفر بین یک و نیم تا دو کیلو بیشتر از زمان‌های دیگه وزن کم کنم چون رژیم غذایی‌ام رو رعایت می‌کردم و فعالیت و پیاده روی هم می‌کردم. از اون جایی که می‌خواستم به تهران برم، حتی سوپ رشته‌ام رو فریز کردم و با خودم بردم تا بتونم طبق وعده غذاییم ​​سوپ بخورم و مجبور نباشم اون رو جایگزین کنم یا غذاهای آماده یا فست فود بخورم.
من خیلی مراقب بودم. این جا در یزد شیرینی‌های بسیار متنوعی داریم، هر جا مهمانی بری حتما برات شیرینی میارن. حالا هر وقت میزبان شیرینی به من تعارف می‌کنه، شیرینی رو بر میدارم، اما وقتی به من توجهی نمی‌کنه، آن رو تو بشقاب کناری می‌زارم یا اجازه می‌دهم بچه‌ها بخورن.

علی حفیظی رکورددار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه کسانی که اضافه وزن دارن این که:
1. با دقت و منظم از برنامه غذایی خودت پیروی کن.
2. مصرف خوراکی‌های مضر رو خیلی کم کن تا زودتر به نتیجه برسی.
3. نترس! اگه فقط 2 هفته رژیم برنافیت رو بگیری، به اولویت زندگیت تبدیل می‌شه.

yalda

برای ثبت‌نام و دریافت رژیم مشخصاتت رو وارد کن!

گزارش میزان اضافه وزن شما

برای ثبت نام و دریافت رژیم

مشخصاتت رو وارد کن
{{ n }}

وزن باید بین 20 تا 200 کیلو باشد

قد باید بین 100 تا 230 باشد

سن باید بین 12 تا 70 باشد

دوست عزیز شما {{result.weight}} کیلو {{result.dietType}} دارید

تبریک میگم، وزنت نرماله!

وزن ایده‌آل

{{result.normalWeight}} کیلوگرم

زمان رسیدن به وزن ایده‌آل

{{result.months}} ماه

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا شماره موبایل را بصورت صحیح وارد کنید

برای خرید رژیم یکی از بسته های زیر را انتخاب کن:

لطفا محصول مورد نظر خودرا انتخاب کنید

کد تخفیف داری؟

کد تخفیف معتبر نمیباشد!

لطفا یک روش پرداخت انتخاب کنید

جهت پرداخت کارت به کارت، ابتدا مبلغ {{selectedPackageItem.offerPrice}}هزارتومان را به شماره کارت زیر انتقال داده و رسید واریزی را نزد خود نگاه دارید

چنانچه در حین انتقال‌وجه با مشکل مواجه شدید، مشکل خود را با شماره 91016633-021 درمیان بگذارید.

۴ رقم آخر شماره کارتی که با آن پرداخت کرده‌اید را وارد کنید.

تاریخ موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

ساعت موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

اطلاعات پرداخت شما با موفقیت ثبت و جهت بررسی برای واحد مالی برنافیت ارسال شد.

نتیجه‌ی بررسی حداکثر تا 24 ساعت آینده از طریق پیامک به شماره {{form.phone}} ارسال خواهد شد.

ارتباط با واحد مالی: ۹۱۰۱۶۶۳۳ - ۰۲۱ داخلی 3

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]