شیرین احمدی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

وقتی همه تونستن چرا من نتونم به هدفم برسم؟

مصــاحبه اختصاصی با

شیرین احمدی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من شیرین احمدی 41 ساله از اهواز هستم. متاهل و صاحب دوتا کوچولو دوست داشتنی هستم. قبل این که با رژیم برنافیت دکترکرمانی آشنا بشم وزن اولیه من 132 کیلو بود و من طی 11 ماه تونستم به وزن 104 برسم و 28 کیلو کاهش وزن داشتم. به تازگی برنامه غذایی جدیدم رو گرفتم و هنوز در حال رژیم گرفتن هستم.
کلا از بچگی یکم تپل بودم ولی از وقتی که زایمان کردم، یهو دچار اضافه وزن شدیدتری شدم. قبلا یه رژیمی گرفته بودم به قدری سخت و پرمحدودیت بود که کلا منصرف شدم. دیگه داشتم به این فکر می‌کردم که سمت عمل‌های جراحی برم. دوست داشتم عمل کنم و خیلی راحت از شر چربی‌ها خلاص بشم. دقیقا همون موقع‌ها بود که با پیج اینستاگرام برنافیت آشنا شدم. کلیپ‌های دکتر به قدری بهم انگیزه می‌داد که تصمیم گرفتم که به صورت آنلاین ثبت نام کنم و رژیم بگیرم. با خودم همش می‌گفتم چ جوری بقیه تونستن به هدفشون برسن من نتونم!؟
برنامه غذایی من روزمنو بود و همیشه سعی می‌کردم کنار رژیم ورزش هم داشته باشم که سرعت کاهش وزنم افزایش پیدا کنه. به این که کرونا بود و خونه نشین شده بودم ولی بازم فعالیت و تحرک داشتم و به روند کاهش وزنم کمک می‌کرد.
لباسی که پارسال گرفته بودم و برام تنگ بود اون زمان وقتی پوشیدم دیدم اندازم می‌شه از خوشحالی یه جیغ خیلی بلندی کشیدم، باورم نمی‌شد که منم تونستم واقعا حس خیلی خوبی داشتم.
همیشه قبل از این که برم مهمونی یه خوراکی سالم می‌خورم که تو مهمونی زیاده‌روی نکنم. همیشه دقت می‌کردم که تو مهمونی‌ها از خوراکی‌های سالم و خوشمزه بخورم. از میوه‌ها خیار و نصف سیب می‌خوردم. لیست غذایی روزمنو هم که خیلی خوب بود می‌تونستم غذایی که دوست دارم رو خیلی راحت جایگزین کنم. اینجوری خیلی راحت وضعیت رو کنترل می‌کردم. تازه میان وعده هم می‌تونستم جایگزین کنم مثلا یه روزی که پسته نداشتم با بادوم تونستم جایگزین کنم.

وزن اولیه : 132 کیلوگرم

وزن پایانی : 104 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 28 کیلوگرم

مشکل ریزش مو، ضعف و بی حالی خداروشکر نداشتم و طی دوره از ویتامین و قرص آهن استفاده می‌کردم. خیلی خوبه که هر چیزی که دوست داشته باشی می‌تونی بخوری و محدودیت غذایی وجود نداره.
شیرین احمدی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

مشکل ریزش مو، ضعف و بی حالی خداروشکر نداشتم و طی دوره از ویتامین و قرص آهن استفاده می‌کردم. خیلی خوبه که هر چیزی که دوست داشته باشی می‌تونی بخوری و محدودیت غذایی وجود نداره.
فقط هفته اول یکم شرایط برام سخت بود ولی با گذشت زمان یکم همچی اوکی شد و به شرایط عادت کردم. من واقعا عاشق غذاهای خوشمزه هستم که برام سخت بود اگه محدود بشن و از خوردن غذاها محروم بشم ولی با رژیم برنافیت این مشکل رو نداشتم.
زمانی که مهمون داشتم هر غذایی که درست می‌کردم خودمم همون غذا رو با مهمون‌هام می‌خوردم. از پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت خیلی تشکر می‌کنم چون طی این مسیر فوق‌العاده به من انگیزه و امید دادن، هیچ وقت منو اجبار نمی‌کردن که باید حتما این کار را انجام بدم.
دریافت رژیم
مثلا نمی‌گفتن این ماه باید 4 کیلو وزن خودتو کم کنی! اصلا از این خبرا نبود، انقدر هوامو داشتن که نگو، کاملا شرایط رو درک می‌کردن. هر سوال یا مشکلی داشتم سریع پشتیبان‌های اختصاصی پیگیری می‌کردن. تیم برنافیت اولویت اولشون سلامتی و حال خوبه تو هست و درنهایت رژیم و کاهش وزن.
تو این راه همسرم کلی منو حمایت می‌کرد و انگیزه می‌داد که فوق العاده تغییر چشمگیری کردی. خیلی حس خوبیه همسرت توی این راه حماییت کنه و بهت انرژی بده.
من وقتی رژیم برنافیت دکتر کرمانی رو که گرفتم، به انتخابم ایمان آوردم و همه جوره از انتخابم راضی بودم.
دیدن ویدئو برنافیت دکتر کرمانی خیلی حالمو خوب می‌کرد، تازه فیلم‌های کارشناس‌ها رو همیشه دنبال می‌کردم و پیگیر توصیه‌هایی بودم که بهم یاد می‌دادن. این دلایل‌های محکم همیشه باعث می‌شد به رژیمم پایبند باشم.
کاهش وزنم زمانی که رژییم رو شروع کردم خیلی سریع‌تر داشت اتفاق می‌افتد، ولی الان یکم کندتر شده. با پشتیبان‌های اختصاصی که صحبت کردم، گفتن طبیعی هست و این اتفاق برای خیلیا پیش می‌آید.
اما الان روند کاهش وزنم خداروشکر طبق روال داره پیش میره. الان هر کس منو میبینه می‌گه چقدر لاغر و خوش اندام شدی. این واقعا به من حس خیلی خوبی میده. همیشه به خاطر این اضافه وزن و استخون بندی درشتی داشتم فکر می‌کردم هیچ وقت لاغر نمی‌شم و تغییر نمی‌کنم. از ته قلبم بابت این اتفاق خوشحالم و از تیم خوب برنافیت تشکر می‌کنم. تو این مسیر ارادمو قوی کردم و با قدرت به این مسیر ادامه می‌دم که به وزن ایده‌آل خودم برسم.

شیرین احمدی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه‌ی من به همه کسایی که قصد کاهش وزن دارن اینه که:
1. فیلم‌های دکتر کرمانی رو دنبال کن، چون هم خیلی شیرین زبون هستن و هم حرفاشون آموزنده هست.
2. توی مسیر لاغری یه حامی داشته باش.
3. همیشه تحرک داشته باش، چون به روند کاهش وزنت کمک می‌کنه.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]