دریافت رژیم برنافیت
شیرین احمدی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

وقتی همه تونستن چرا من نتونم به هدفم برسم؟

مصــاحبه اختصاصی با

شیرین احمدی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من شیرین احمدی 41 ساله از اهواز هستم. متاهل و صاحب دوتا کوچولو دوست داشتنی هستم. قبل این که با رژیم برنافیت دکترکرمانی آشنا بشم وزن اولیه من 132 کیلو بود و من طی 11 ماه تونستم به وزن 104 برسم و 28 کیلو کاهش وزن داشتم. به تازگی برنامه غذایی جدیدم رو گرفتم و هنوز در حال رژیم گرفتن هستم.
کلا از بچگی یکم تپل بودم ولی از وقتی که زایمان کردم، یهو دچار اضافه وزن شدیدتری شدم. قبلا یه رژیمی گرفته بودم به قدری سخت و پرمحدودیت بود که کلا منصرف شدم. دیگه داشتم به این فکر می‌کردم که سمت عمل‌های جراحی برم. دوست داشتم عمل کنم و خیلی راحت از شر چربی‌ها خلاص بشم. دقیقا همون موقع‌ها بود که با پیج اینستاگرام برنافیت آشنا شدم. کلیپ‌های دکتر به قدری بهم انگیزه می‌داد که تصمیم گرفتم که به صورت آنلاین ثبت نام کنم و رژیم بگیرم. با خودم همش می‌گفتم چ جوری بقیه تونستن به هدفشون برسن من نتونم!؟
برنامه غذایی من روزمنو بود و همیشه سعی می‌کردم کنار رژیم ورزش هم داشته باشم که سرعت کاهش وزنم افزایش پیدا کنه. به این که کرونا بود و خونه نشین شده بودم ولی بازم فعالیت و تحرک داشتم و به روند کاهش وزنم کمک می‌کرد.
لباسی که پارسال گرفته بودم و برام تنگ بود اون زمان وقتی پوشیدم دیدم اندازم می‌شه از خوشحالی یه جیغ خیلی بلندی کشیدم، باورم نمی‌شد که منم تونستم واقعا حس خیلی خوبی داشتم.
همیشه قبل از این که برم مهمونی یه خوراکی سالم می‌خورم که تو مهمونی زیاده‌روی نکنم. همیشه دقت می‌کردم که تو مهمونی‌ها از خوراکی‌های سالم و خوشمزه بخورم. از میوه‌ها خیار و نصف سیب می‌خوردم. لیست غذایی روزمنو هم که خیلی خوب بود می‌تونستم غذایی که دوست دارم رو خیلی راحت جایگزین کنم. اینجوری خیلی راحت وضعیت رو کنترل می‌کردم. تازه میان وعده هم می‌تونستم جایگزین کنم مثلا یه روزی که پسته نداشتم با بادوم تونستم جایگزین کنم.

وزن اولیه : 132 کیلوگرم

وزن پایانی : 104 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 28 کیلوگرم

مشکل ریزش مو، ضعف و بی حالی خداروشکر نداشتم و طی دوره از ویتامین و قرص آهن استفاده می‌کردم. خیلی خوبه که هر چیزی که دوست داشته باشی می‌تونی بخوری و محدودیت غذایی وجود نداره.
شیرین احمدی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

مشکل ریزش مو، ضعف و بی حالی خداروشکر نداشتم و طی دوره از ویتامین و قرص آهن استفاده می‌کردم. خیلی خوبه که هر چیزی که دوست داشته باشی می‌تونی بخوری و محدودیت غذایی وجود نداره.
فقط هفته اول یکم شرایط برام سخت بود ولی با گذشت زمان یکم همچی اوکی شد و به شرایط عادت کردم. من واقعا عاشق غذاهای خوشمزه هستم که برام سخت بود اگه محدود بشن و از خوردن غذاها محروم بشم ولی با رژیم برنافیت این مشکل رو نداشتم.
زمانی که مهمون داشتم هر غذایی که درست می‌کردم خودمم همون غذا رو با مهمون‌هام می‌خوردم. از پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت خیلی تشکر می‌کنم چون طی این مسیر فوق‌العاده به من انگیزه و امید دادن، هیچ وقت منو اجبار نمی‌کردن که باید حتما این کار را انجام بدم.
دریافت رژیم
مثلا نمی‌گفتن این ماه باید 4 کیلو وزن خودتو کم کنی! اصلا از این خبرا نبود، انقدر هوامو داشتن که نگو، کاملا شرایط رو درک می‌کردن. هر سوال یا مشکلی داشتم سریع پشتیبان‌های اختصاصی پیگیری می‌کردن. تیم برنافیت اولویت اولشون سلامتی و حال خوبه تو هست و درنهایت رژیم و کاهش وزن.
تو این راه همسرم کلی منو حمایت می‌کرد و انگیزه می‌داد که فوق العاده تغییر چشمگیری کردی. خیلی حس خوبیه همسرت توی این راه حماییت کنه و بهت انرژی بده.
من وقتی رژیم برنافیت رو که گرفتم، به انتخابم ایمان آوردم و همه جوره از انتخابم راضی بودم.
دیدن ویدئو برنافیت خیلی حالمو خوب می‌کرد، تازه فیلم‌های کارشناس‌ها رو همیشه دنبال می‌کردم و پیگیر توصیه‌هایی بودم که بهم یاد می‌دادن. این دلایل‌های محکم همیشه باعث می‌شد به رژیمم پایبند باشم.
کاهش وزنم زمانی که رژییم رو شروع کردم خیلی سریع‌تر داشت اتفاق می‌افتد، ولی الان یکم کندتر شده. با پشتیبان‌های اختصاصی که صحبت کردم، گفتن طبیعی هست و این اتفاق برای خیلیا پیش می‌آید.
اما الان روند کاهش وزنم خداروشکر طبق روال داره پیش میره. الان هر کس منو میبینه می‌گه چقدر لاغر و خوش اندام شدی. این واقعا به من حس خیلی خوبی میده. همیشه به خاطر این اضافه وزن و استخون بندی درشتی داشتم فکر می‌کردم هیچ وقت لاغر نمی‌شم و تغییر نمی‌کنم. از ته قلبم بابت این اتفاق خوشحالم و از تیم خوب برنافیت تشکر می‌کنم. تو این مسیر ارادمو قوی کردم و با قدرت به این مسیر ادامه می‌دم که به وزن ایده‌آل خودم برسم.

شیرین احمدی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه‌ی من به همه کسایی که قصد کاهش وزن دارن اینه که:
1. فیلم‌های برنافیت رو دنبال کن، چون هم خیلی شیرین زبون هستن و هم حرفاشون آموزنده هست.
2. توی مسیر لاغری یه حامی داشته باش.
3. همیشه تحرک داشته باش، چون به روند کاهش وزنت کمک می‌کنه.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]