سمیه تاجدار رکوردار برنافیت دکترکرمانی

همیشه به خودم می‌گفتم نمی‌تونی از عهده‌ش بربیایی!

مصــاحبه اختصاصی با

سمیه تاجدار

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

سمیه تاجدار، 38 سالمه هستم و در شهر کرج زندگی می‌کنم، متاهل‌ام، دوتا بچه دارم. وزن اولیه من 78 با قد 158 سانتی متر بود که با رژیم برنافیت دکتر کرمانی به 59 کیلو رسیدم و طی پنج ماه تونستم 19 کیلو وزن کم کنم. قبلا سایزم 46 بود ولی الان سایز 36 می‌پوشم. این که چاق بودم، همیشه منو اذیت می‌کرد. تازه قدم هم بلند نبود، اضافه وزنم بیشتر به چشم می‌آومد.
شکمم به قدری بزرگ شده بود که همه فکر می‌کردن من باردار هستم. زانو درد و کمردرد دیگه کل توان منو گرفته بود. به خاطر چربی بالایی که داشتم، غذا که می‌خوردم تپش قلب می‌گرفتم. رژیم‌های زیادی گرفتم ولی خب نتیجه‌ای نداشت. از دمنوش لاغری گرفته تا کپسول لاغری هیچ کدوم نتیجه‌ای نداشت.
دوست و همکار چند نفری رژیم دکتر کرمانی رو گرفته بودن و خیلی هم راضی بودن، اما من همیشه می‌گفتم من نمی‌تونم و برام سخته، به خاطر این که من خیلی پرخوری می‌کردم و چاق بودم.
همیشه به خودم می‌گفتم که رژیم گرفتن کار من نیست، اصلا نمی‌تونم از پسش بربیام! حتی به این فکر افتاده بودم برای لاغری، برم جراحی کنم. از این که بخوام رژیم بگیرم کلا ناامید بودم.
یه مدتی اینستاگرام دکتر کرمانی رو دنبال می‌کردم و می‌دیدم رکورداران به نتیجه‌ای که می‌خواستن رسیدن. وقتی اینارو دیدم به خودم گفتم امکان نداره من نتونم یکی از این رکودارها باشم!؟ چه جوری این افراد با وزن بیشتری تونستن لاغر بشن من نتونم؟!
این شد که دلمو زدم به دریا و تصمیم گرفتم رژیم لاغری برنافیت دکتر کرمانی رو شروع کنم. همیشه به همسرم می‌گفتم من راه خیلی سخت و طولانی پیش رو دارم، فکر کن عمل جراحی هست.
اولش که رژیم گرفتم انقدر استرس داشتم که نگو، اما وقتی یکی دو روز گذشت، دیدم رعایت کردن برنامه غذایی اونقدرام سخت نیست. اگه بخوام به زبون ساده بگم، اون غولی که از رژیم تو ذهن خودم درست کرده بودم، نبود! کلا خودم خیلی تعجب کرده بودم و با خودم می‌گفتم انقدر می‌ترسیدی این بود رژیم؟! با خودم همون جا عهد بستم که با قدرت ادامه بدم.

وزن اولیه : 78 کیلوگرم

وزن پایانی : 59 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 19 کیلوگرم

اولش که رژیم گرفتم انقدر استرس داشتم که نگو، اما وقتی یکی دو روز گذشت، دیدم رعایت کردن برنامه غذایی اونقدرام سخت نیست. اگه بخوام به زبون ساده بگم، اون غولی که از رژیم تو ذهن خودم درست کرده بودم، نبود! کلا خودم خیلی تعجب کرده بودم و با خودم می‌گفتم انقدر می‌ترسیدی این بود رژیم؟!
سمیه تاجدار رکوردار برنافیت دکترکرمانی

در طی دوره رژیم هیچ وقت احساس ضعف یا گرسنگی نکردم. برنامه غذاییم به صورت استاندارد بود و رژیم فستینگ رو در هفته آخر به گفته پشتیبان اختصاصیم انجام دادم.
کنار رژیم غذایی که داشتم، روزی نیم ساعت نهایت 40 دقیقه پیاده‌روی می‌کردم. هیچ وقت مولتی ویتامین‌ها رو ترک نمی‌کردم. مثل یه خواب می‌مونه که رسیدم به این وزن، چون همیشه فکر می‌کردم لاغری با رژیم غذایی، غیر ممکنه و نمی‌تونم.
تا حالا شنیدین می‌گن چشم می‌ترسه ولی دست انجامش میده؟! مغز ما انسان‌ها هم همینه، همیشه گول می‌زنه و می‌گه نمی‌تونی انجام بدی، تو عادت کردی به پرخوری و ترک این عادت سخته و… اما از زمانی که تصمیم می‌گیری که اراده کنی، متوجه می‌شی اراده تو از هر چیزی قوی‌تره و می‌تونی بر ذهنت غلبه کنه و طرز فکرت رو تغییر بده.
تو خیلی راحت می‌تونی سبک زندگیت رو تغییر بدی و سالم زندگی کنی. این بهترین و لذت بخش‌ترین حس‌های دنیا هست…. اگه مهمونی و مسافرت می‌رفتم همیشه به اندازه و طبق برنامه غذایی که داشتم غذا می‌خوردم.
دریافت رژیم
دیگه هر غذایی که سر سفره بود رو به راحتی می‌خوردم، با این تفاوت که مقدار و اندازه هر غذا رو برام تعیین می‌کردن. طی دوره رژیم اصلا غذایی رو حذف نکردم. قبل از رژیم مشکلاتی مثل کمردرد و سردرد داشتم که خداروشکر الان دیگه رفع شده.
مشکلات جانبی که اضافه وزن داره از همچی بدتره. این چند ماهی که رژیم بودم خیلی سعی کردم حواسم به خودم باشه و غافل نشم، توی این مسیر بیشتر از هر کسی به خودم انگیزه می‌دادم، چون بر این باور بودم این کاری که دارم می‌کنم یه لطفی هست در حق خودم و باید انجام بدم.
ناگفته نمونه که پشتیبان‌های اختصاصی توی این راه خیلی به من کمک کردن و امید می‌دادن، تازه هر وقت هر سوالی داشتم در کوتاه‌ترین زمان بهم جواب می‌دادن. من که خیلی ازشون راضی بودم. خیلی خیلی خوشحالم که با رژیم برنافیت دکتر کرمانی آشنا شدم و به این موضوع ایمان آوردم که برعکس رژیم‌های غیراصولی و من درآوری، رژیم برنافیت اصلا سخت نیست. من با افتخار تازه به بقیه رژیم برنافیت رو معرفی می‌کنم و توصیه‌ام اینه که این رژیم رو امتحان کنن.
مطمئن باش پشیمون نمی‌شی. حتی خانواده خودمم قراره از رژیم برنافیت استفاده کنن. خیلی خوبه هر غذایی که خانواده‌ات خوردن توام کنارشون سر یه سفره همون غذا رو بخوری فقط با این تفاوت که مقدار غذا برات تعیین می‌شه و باید رعایت کنی.

سمیه تاجدار رکوردار برنافیت دکترکرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه‌ من به همه کسانی که قصد رژیم گرفتن دارن این که:
1. اراده قوی داشته باش و به خودت انگیزه بده.
2. رژیم گرفتن خیلی راحته پس استرس نداشته باش.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]