سارا شهبازپور رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

با رژیم برنافیت راه درست رو پیدا کردم

مصــاحبه اختصاصی با

سارا شهبازپور

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من سارا شهبازی 27 ساله از شهر کرج هستم. قدم 170 و وزن اولیه‌ام 105 کیلو گرم بود. شاید باورتون نشه ولی من طی سه ماه 23 کیلو وزن کم کردم و به وزن 83 کیلو گرم رسیدم. البته ناگفته هم نمونه که این وزن ایده‌ال من نیست و هنوز در حال رژیم گرفتن هستم و دارم تلاش می‌کنم که به وزن ایده‌آل خودم برسم. قبل از این که رژیم بگیرم سایزم 50 بود ولی با رژیم برنافیت سایزم به 44 رسید.
من دقیقا وقتی زایمان کردم بعدش وزنم بدتر بالا رفت و چاق‌تر شدم. البته اینم بگم که خیلی خیلی توی اون دوران زیاده روی کردم و بیشترش تقصیر خودم بود. همیشه پرخوری می‌کردم و اصلا حواسم نبود که باید رعایت کنم.
جوری شده بود که دیگه اعتماد به نفسم رو از دست داده بودم. دیگه دوست نداشتم توی جمع مهمونی‌ها شرکت کنم، چون لباس مورد علاقه خودمو نمی‌تونستم بپوشم و خوش تیپ باشم.
بارها شده بود که رژیم‌های مختلف رو امتحان کرده بودم ولی خب به هر کدومش کمتر از یک هفته می‌تونستم پایبند باشم و بعد از چند روز رژیمم رو رها می‌کردم و دیگه نمی‌تونستم تحملش کنم.
اغلب دچار ریزش مو می‌شدم و وزنم هم به سختی کاهش پیدا می‌کرد. همین مسائل باعث می‌شد رژیمم رو بزارم کنار و دیگه ادامه ندم. اضافه وزنی که داشتم خیلی خیلی برام سخت بود.
این مشکل اضافه وزنو که کنار بزاریم از یه طرف دیگه کنایه‌ها و حرف‌های بقیه خیلی اذیتم می‌کرد. شنیدن این حرفا از یه طرف منو خیلی ناراحت می‌کرد و اما از یه سمت دیگه بهم کلی انگیزه می‌داد که یه فکری به حال خودم بکنم و این وضعیت رو تغییر بدم.
از زندگی فوق‌العاده ناامید شده بودم و به کل اعتماد به نفسم رو از دست داده بودم. خودمو دیگه دوست نداشتم، جوری شده بود که دلم نمی‌خواست حتی عکس‌های خودم رو ببینم و از خودم به شدت بدم می‌اومد.
چندتا رژیم غذایی مختلف رو امتحان کردم ولی همشون خیلی سخت بودن و اصلا تنوع غذایی نداشتن و خیلی زود از این وضعیت خسته شدم و رها کردم.
یه رژیمی گرفتم فوق‌العاده سخت بود ولی به سختی تونستم 7 کیلو وزن کم کنم ولی خب به قدری عذاب کشیدم که آخرش مریض شدم. رفته رفته کم خونی گرفتم و توی دوران رژیمم ریزش مو هم گرفتم.
این ماجرا همینجوری گذشت تا این که از طریق اینستاگرام با پیج برنافیت آشنا شدم و یادمه دقیقا از شهریور ماه رژیمم رو شروع کردم. از همون اول رژیم شیردهی رو گرفتم و لیست غذایی روزمنو رو انتخاب کردم. این لیستی که انتخاب کردم فوق‌العاده تنوع غذایی بالایی داشت.

وزن اولیه : 105 کیلوگرم

وزن پایانی : 83 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 22 کیلوگرم

اولین باری که رفتم روی ترازو بعد از 2 هفته خیلی خیلی حس خوبی داشتم و کلی ذوق کرده بودم ولی هیچ وقت اون زمان رو یادم نمی‌ره. باورم نمی‌شد که 4 کیلو وزن کم کردم، به شدت خوشحال بودم و امیدوار شدم.
سارا شهبازپور رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

گه گاهی پیاده‌روی می‌کردم و به شدت توی کاهش وزنم تاثیر گذار بود ، ولی خب حرف اول برای کاهش وزنو یه رژیم غذایی اصولی می‌زنه. هر مهمونی که می‌رفتم به قدری رژیمم نرمال بود که هیچ کس حتی متوجه نمی‌شد من رژیم هستم.
تا این که بعد از 2 ماه با گذشت زمان لاغر شدم و همه‌ی اعضای خانواده از تغییر من با خبر شدن. از زمانی که بهشون گفتم طی این مدت من رژیم بودم و شماها نفهمیدید تعجب کرده بودن.
دیگه سر هر سفر‌ه‌ای می‌شستم، می‌دونستم چیو چقدر باید بخورم و ترفند‌های لاغری رو متوجه شدم بودم و به راحتی پیروی می‌کردم. خداروشکر طی دوره رژیمم اصلا دچار مشکل خاصی نشدم و به راحتی به رژیمم پایبند بودم و به مرور زمان وزن کم کردم.
طی 3 ماهی که گذشت یعنی دقیقا تا اواخر آذر تونستم خداروشکر 23 کیلو وزن کم کنم. طی دوره رژیمم هر سوالی داشتم از پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت می‌پرسیدم و به سرعت جواب منو می‌دادن.
یکم اوایل رژیم ناامید بودم و خیلی روحیه خوبی نداشتم. با خودم همیشه می‌گفتم اینم عین بقیه رژیم‌هاس و نمی‌تونم به راحتی وزن کم کنم. ولی همیشه پشتیبان‌ اختصاصی که داشتم بهم انگیزه و امید می‌داد و باهام کلی حرف می‌زد و من واقعا ازشون کلی ممنونم.
دریافت رژیم
البته توی این راه همسرم کلی منو حمایت می‌کرد و بهم روحیه می‌داد. ولی یه سری‌ها هم بودن که فقط آیه‌ی یاس می‌خوندن و هعی می‌گفتن اینم مثل بقیه رژیم‌هایی که امتحان کردی هیچ بدردی نمی‌خوره.
ولی خب این حرفا منو بدتر شیر می‌کرد که به رژیمم پایبند باشم و پر قدرت‌تر به رژیمم ادامه بدم. اوایل که خیلی ناامید بودم همیشه می‌رفتم عکس نتایج رژیم برنافیت رو نگاه می‌کردم و داستان‌هاشون رو می‌خوندم عین تو که الان داری داستان منو می‌خونی.
همین کلی امیدوارم می‌کرد. همیشه به خودم می‌گفتم ببین سارا اینا هم شرایط جسمانی مشابه به تو رو داشتن و الان موفق شدن و به وزن ایده‌ال خودشون رسیدن، پس تو چرا نتونی؟ همین باعث می‌شد انگیزه‌ام چند برابر بشه و به هدفم زودتر نزدیک بشم.
اولین باری که رفتم روی ترازو بعد از 2 هفته خیلی خیلی حس خوبی داشتم و کلی ذوق کرده بودم ولی هیچ وقت اون زمان رو یادم نمی‌ره. باورم نمی‌شد که 4 کیلو وزن کم کردم، به شدت خوشحال بودم و امیدوار شدم. این باعث شد به رژیمم پایبند بمونم و پر قدرت‌تر به راهم ادامه بدم.
رژیم برنافیت به شدت بی نقص و کامله، جوری که به هر کسی می‌رسم معرفیش می‌کنم و می‌گم حداقل یه بارم شده امتحان کن، مطمئن باش پشیمون نمی‌شی. منم یه مدت به شدت ناامید بودم از این قضیه ولی الان رو ببین، من تونستم 22 کیلو وزن کم کنم و واقعا هم شد!

سارا شهبازپور رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه کسایی که قصد کاهش وزن دارن اینه که:
1. به کل ناامید بودن رو بزار کنار و امیدوار باش.
2. برای یک ماه هم که شده رژیم برنافیت رو امتحان کن تا معجزه‌ی لاغری رو تجربه کنی.
3. یه اراده قوی داشته باش و تصمیم جدی بگیر و هیچ وقت تسلیم نشو.

yalda

برای ثبت‌نام و دریافت رژیم مشخصاتت رو وارد کن!

گزارش میزان اضافه وزن شما

برای ثبت نام و دریافت رژیم

مشخصاتت رو وارد کن
{{ n }}

وزن باید بین 20 تا 200 کیلو باشد

قد باید بین 100 تا 230 باشد

سن باید بین 12 تا 70 باشد

دوست عزیز شما {{result.weight}} کیلو {{result.dietType}} دارید

تبریک میگم، وزنت نرماله!

وزن ایده‌آل

{{result.normalWeight}} کیلوگرم

زمان رسیدن به وزن ایده‌آل

{{result.months}} ماه

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا شماره موبایل را بصورت صحیح وارد کنید

برای خرید رژیم یکی از بسته های زیر را انتخاب کن:

لطفا محصول مورد نظر خودرا انتخاب کنید

کد تخفیف داری؟

کد تخفیف معتبر نمیباشد!

لطفا یک روش پرداخت انتخاب کنید

جهت پرداخت کارت به کارت، ابتدا مبلغ {{selectedPackageItem.offerPrice}}هزارتومان را به شماره کارت زیر انتقال داده و رسید واریزی را نزد خود نگاه دارید

چنانچه در حین انتقال‌وجه با مشکل مواجه شدید، مشکل خود را با شماره 91016633-021 درمیان بگذارید.

۴ رقم آخر شماره کارتی که با آن پرداخت کرده‌اید را وارد کنید.

تاریخ موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

ساعت موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

اطلاعات پرداخت شما با موفقیت ثبت و جهت بررسی برای واحد مالی برنافیت ارسال شد.

نتیجه‌ی بررسی حداکثر تا 24 ساعت آینده از طریق پیامک به شماره {{form.phone}} ارسال خواهد شد.

ارتباط با واحد مالی: ۹۱۰۱۶۶۳۳ - ۰۲۱ داخلی 3

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

مجموعه برنافیت اولیه و تنها شبکه اجتماعی سلامت فارسی زبان است.
برنافیت اینجاست تا درصورتی که در حین رژیم دچار استپ وزنی شدید، درگیر بیماری باشید یا بخاطر شرایط خاصی مانند کارمند بودن یا بارداری در شروع یا ادامه رژیم مردد باشید و یا خاطره چند بار گرفتن رژیم بی حاصل داشته باشید، به شما کمک کند.

بیشتر...

شما می توانید مشکلاتتان را با افرادی که چالش ها و شرایط مشابه با شما دارند مطرح کنید، در چالش های افزایش انگیزه برنافیت شرکت کنید و با داشتن یک متخصص اختصاصی در طول رژیم سوالات و مشکلاتتان را با ایشان مطرح کنید و مسیر تناسب اندام را یک بار برای همیشه تا تغییر سبک زندگیتان،طی کنید.
ما در برنافیت معتقدیم تناسب اندام و سبک زندگی از همدیگر جدا نیستند و نمی توان به قیمت دستیابی به تناسب اندام، سلامتی افراد را بازیچه قرارداد.به همین دلیل تفاوتی ندارد که حین گذراندن رژیم از مجموعه برنافیت باشید یا نه. در هرصورت شما به جامعه تناسب اندام فارسی زبان دسترسی دارید تا بتوانید ضمن دسترسی به پشتیبان متخصص تغذیه، سوالات و چالش های خود و دیگران را با همراهی یکدیگر حل کنید.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

مجموعه برنافیت اولیه و تنها شبکه اجتماعی سلامت فارسی زبان است.
برنافیت اینجاست تا درصورتی که در حین رژیم دچار استپ وزنی شدید، درگیر بیماری باشید یا بخاطر شرایط خاصی مانند کارمند بودن یا بارداری در شروع یا ادامه رژیم مردد باشید و یا خاطره چند بار گرفتن رژیم بی حاصل داشته باشید، به شما کمک کند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]