زینت فراستیان رکودار برنافیت دکترکرمانی

برای خرید لباس، روم نمی‌شد بگم سایزم چنده!

مصــاحبه اختصاصی با

زینت فراستیان

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من زینت فراستیان، ساکن تهران دارای 3 تا فرزند و 46 ساله هستم. وزن اولیه من زمانی که رژیم رو شروع کردم 81 کیلو بود با قد 157 سانت که بعد از سه دوره به صورت متناوب، یعنی طی9 ماه تونستم به وزن 65 کیلو برسم و الان برای این که وزنم ثابت بمونه در حال رژيم تثبت وزن هستم.
باورم نمی‌شه قبلا سایزم 46 بود ولی الان سایزم 38 شده که این سایز برای خانم‌ها فوق‌العاده مطلوب و ایده‌آله هست. من علاوه بر کاهش وزنی که داشتم کاهش سایزم، فوق‌العاده محسوس بود. یه سری بیماری‌ها مثل میگرن، کبد چرب و کمردرد شدیدی که داشتم با رژیم گرفتن همشون برطرف شد.
نزدیک سه سال پیش رژیم‌های دیگه رو سعی کردم امتحان کنم ولی همه‌ی این راه‌ها بی‌فایده بود و نتیجه‌ای نداشت، علاوه بر اون یه سری عوارض‌ها هم داشت مثلا دچار ریزش مو شدم و مجبورم شدم برای درمان ریزش موهام از قرص بیوتین مصرف کنم.
خیلی به دکترهای دیگه برای لاغری مراجعه کردم ولی خب موفق به این نشدم که وزنم تثبت بشه و ثابت بمونه و هربار بعد از یه مدتی دوباره وزنم برمی‌گشت به روال قبل چون فوق‌العاده رژیم‌ سفت و سختی بود و هر سری از این وضعیت ناامید می‌شدم.
واقعا خوشحالم که با رژیم برنافیت دکتر کرمانی دچار ریزش مو نشدم و خیلی خوب و راحت تونستم کاهش وزن داشته باشم. شاید براتون سوال باشه که چه جوری با مجموعه برنافیت دکتر کرمانی آشنا شدم باید بهتون بگم که از طریق سایت برنافیت با رژیم خوب دکتر آشنا شدم.
موقع ثبت نام لیست غذایی روزمنو رو انتخاب کردم که هر وقت خواستم غذایی که دوست دارم رو بخورم و خودم روزانه لیست غذایی خودم رو انتخاب کنم. برای روند کاهش وزنم سریع‌تر باشه از برنافیت برنامه تمرینی گرفتم و روزانه ورزش هم می‌کردم، تقریبا روزی 3 الی 4 روز سعی می‌کنم ورزش کنم که به همراه رژیم تاثیرش چشمگیرتر باشه.
قبل از این که رژیم بگیرم، حتی انجام فعالیت‌های ساده برام سخت بود به قدری کمردرد داشتم که کلافه‌ام کرده بود. خیلی حس خوبی داشت که کنار رژیمم برنامه تمرینی برای ورزش هم داشتم. خیلیا براشون سوال شده بود که وقتی مهمونی یا مسافرت می‌رم چه جوری به رژیمم پایبند هستم؟!
بابت این موضوع کلی خیالم راحت بود چون پشتیبان‌ اختصاصیم همیشه روند کاهش وزن منو بررسی می‌کرد و بهم می‌گفت باید روزانه به چه مقدار باید خوراکی مصرف کنی، به راحتی وعده‌هامو عوض می‌کردم تا بتونم اون چیزی که دوست دارم رو بخورم.

وزن اولیه : 81 کیلوگرم

وزن پایانی : 65 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 16 کیلوگرم

چاقی تو خانواده ما ارثی نبود و فقط به خاطر عادت‌های غلط غذایی و پرخوری دچار اضافه وزن شدم. مثلا خیلی الکی می‌رفتم سر یخچال و شروع می‌کردم به پرخوری ولی الان دیگه این عادت اشتباه رو گذاشتم کنار و ارزش غذایی هر خوراکی رو به خوبی می‌شناسم.
زینت فراستیان رکودار برنافیت دکترکرمانی

یکی از بزرگ‌ترین هدف‌هام این بود که به سلامتی و خوش اندامی برسم که خداروشکر با رژیم خوب برنافیت دکتر کرمانی تونستم به این هدفم برسم. طی روند رژیمم پشتیبان اختصاصیم خیلی خیلی به من کمک ‌کردن و همیشه از طریق واتساپ با من در ارتباط بودن، جوری که هر وقت سوالی داشتم سریع به من جواب می‌دادن.
خیلی منو راهنمایی کردن و با دلسوزی جواب منو میدادن. هر راهی، سختی خودشو داره به طبع اوایل رژیم برای من سخت بود ولی خب به مرور زمان بدنم به این شرایط عادت کرد. من 3 تا دوره رژیم از برنافیت گرفتم، که در مجموع شد 9 ماه، ماه اول یکم برام شرایط سخت بود ولی خب به مرور زمان دیگه عادت کردم.
چاقی تو خانواده ما ارثی نبود و فقط به خاطر عادت‌های غلط غذایی و پرخوری دچار اضافه وزن شدم. مثلا خیلی الکی می‌رفتم سر یخچال و شروع می‌کردم به پرخوری ولی الان دیگه این عادت اشتباه رو گذاشتم کنار و ارزش غذایی هر خوراکی رو به خوبی می‌شناسم.
اما الان دیگه یه جورایی همچی ملکه ذهن من شده و به غذاهای سالم و خوشمزه عادت کردم و سمت غذاهای ناسالم و مضر نمی‌رم. حتی الان توی دوره رژیم تثبت هم دارم حسابی رعایت می‌کنم و حتی به بقیه هم می‌گم که چه چوری و به چه مقدار باید غذا بخورن.
دریافت رژیم
چند سالی می‌شه که رژیم‌های مختلفی امتحان کردم ولی به جرات می‌تونم بگم کامل‌ترین و بهترین‌ رژیمی که امتحان کردم رژیم برنافیت دکتر کرمانی بود چون بدون هیچ محدودیتی، همه‌ی مواد غذایی رو داخل لیست هست.
اول رژیم باید یکم صبوری کنی تا به شرایط عادت کنی. چون اینجوری بدن شما به شرایط بهتر عادت می‌کنه، درواقع یه رژیم سخت نیست فقط سبک تغذیه‌ای شما رو تغییر می‌ده.
من به صورت مداوم همیشه از طریق فضای مجازی برنافیت دکتر کرمانی رو دنبال می‌کنم، چون صحبت‌های ایشون کلی به من انگیزه و امید می‌داد. رمز‌موفقیتم همین بود که از فضای مجازی برنافیت رو دنبال می‌کردم و کلی بهم انرژی می‌داد.
دوست دارم این جا از خانواده‌ی عزیزم و اطرافیان که کلی منو حمایت کردن یه تشکر ویژه کنم، خیلیا منو دیدن و کلی به من انگیزه دادن و توی این راه تشویقم کردن، خواستم از تک تکشون تشکر کنم.
اولین پیشنهادی که براتون دارم این که اگه می‌خواید رژیم بگیرید اول باید اولویت سلامتی براتون باشه. الان بیش از اندازه از این بابت خوشحالم که سلامتیم رو به دست آوردم و دیگه مشکل و کمردرد و کبد چرب ندارم.

زینت فراستیان رکودار برنافیت دکترکرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه کسایی که قصد کاهش وزن دارن این که:
1. انجام هر کاری سخت هست ولی باید صبوری کنی تا برات تبدیل به عادت بشه.
2. ابتدا برای سلامتی رژیم بگیر و بعد خوش اندامی.
3. برای تقویت انگیزه‌ات می‌تونی پیگیر پیج اینستاگرام برنافیت باشی.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]