رویا طلوع رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

با اراده قوی گفتم باید با چاقی خدافظی کنی!

مصــاحبه اختصاصی با

رویا طلوع

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

رویا طلوع هستم و در استان تهران زندگی می‌کنم، 56 سالمه. وزن اولیه من 84 کیلو بود. از وقتی که با رژیم برنافیت دکتر کرمانی آشنا شدم تونستم به وزن 75 برسم. ناگفته نمونه که هنوز در حال رژیم هستم و قراره کاهش وزن بیشتری داشته باشم و به وزن ایده‌آل خودم برسم.
زانو درد و کمر درد دیگه داشت منو خيلي اذیت می‌کرد. همیشه با خودم فکر می‌کردم نمی‌تونم وزن خودم رو كم كنم. تمام این دغدغه‌هایی که داشتم همش تقصیر منم نبود. من سمت یه رژیم‌هایی رفته بودم که به حدی سخت بود، به یه هفته نکشیده رژیمم رو قطع می‌کردم.
قبل این‌ که با رژیم دکتر کرمانی آشنا بشم، پیش یه دکتر تغذیه دیگه رفته بودم، ازشون رژیم لاغری گرفتم. به قدری رژیمش سخت بود که سریع افت فشار شدید پیدا کردم. سر همین موضوع یه هفته که شد رژیمم رو به كل قطع کردم.
اون زمان به قدری حال من بد شد که احساس کردم دیگه زنده نمی‌مونم. اما از زمانی که دوباره به روال عادی غذا خوردن خودم برگشتم، يكم حالم بهتر شد. یکمی که گذشت با خودم فکر کردم حالا که تصمیم به رژیم گرفتن کردم، خب یه بار دیگه امتحان کنم.
این سری رژیم کتوژنیک رو امتحان کردم. رژیم کتوژنیک به سختی رژیم اولی که گرفتم نبود ولی سختی‌های خودش رو داشت. یه مشکل اساسی که با رژیم کتوژنیک داشتم این بود که پخت غذاها برام خیلی سخت بود چون سر یه سفره نمی‌تونستم با خانواده یه غذا بخورم و باید جداگانه غذا درست می‌کردم. پخت و پز غذا برای رژیم کتوژنیک خیلی سخت و گران قیمت بود. خلاصه بخوام بهتون بگم یه هفته که گذشت از رژیم کتوژنیک هم منصرف شدم.
همه کسایی که دچار اضافه وزن هستن محاله یه بار اسم دکتر کرمانی رو نشنیده باشن، همیشه دوست داشتم برم توی پیچ دکتر کرمانی و ویدئو‌های ایشون رو ببینم چون خیلی شیرین، دلنشین و مفید صحبت می‌کردن. با خودم می‌گفتم چرا که نه؟! باید یه شانس دیگه به خودم بدم.
دخترم خیلی اصرار داشت که رژیم برنافیت دکتر کرمانی رو امتحان کنم، بلاخره ثبت نام کردم و برنامه غذاییم رو از کارشناسان تغذیه برنافیت گرفتم. رژیم روزمنو عالی بود من برنامه روزمنو رو انتخاب کردم و از این انتخابم خیلی خوشحالم، دست برنافیت درد نکنه که منو راهنمایی کرد. برنامه روزمنو عالی بود. تازه از همه مهم‌تر دیگه مصبیت درست کردن غذای جداگانه رو نداشتم، واقعا رژیم کتوژنیک چقدر سخت بود.
هر غذایی که قرار بود برای خانواده درست کنم، همون رو توی برنامه غذایی خودم جا می‌دادم و با آرامش سر یه سفره با خانواده می‌شستم.

وزن اولیه : 84 کیلوگرم

وزن پایانی : 75 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 9 کیلوگرم

همه کسایی که دچار اضافه وزن هستن محاله یه بار اسم دکتر کرمانی رو نشنیده باشن، همیشه دوست داشتم برم توی پیچ دکتر کرمانی و ویدئو‌های ایشون رو ببینم چون خیلی شیرین، دلنشین و مفید صحبت می‌کردن. با خودم می‌گفتم چرا که نه؟! باید یه شانس دیگه به خودم بدم.
رویا طلوع رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

رژیم برنافیت دکتر کرمانی به تنوع غذایی بالا معروف هست، دیگه همه می‌شناسن، واقعا هم راست می‌گن. چی بهتر از این که هر چی خواستی می‌تونی بخوری. می‌خوام براتون از این که برنامه غذایی برنافیت دکترکرمانی روی تغییر سبک زندگیم تاثیر گذاشت بگم. واقعا باورم نمی‌شه طی دوره رژیم خیلی از مسائل توی زندگیه من تغییر کرد. جوری که نحوه پخت و پز من به کل عوض شد.
هر وقت که می‌رم خرید خیلی حواسم هست که خوراکی نگیرم که باعث مریض شدنشون بشه!؟ دیگه با دقت وقت می‌زارم خوراکی‌هایی برای خانوادم بگیرم که به سلامتیشون صدمه نزنه. من به شخصه خودم رو مسئول سلامتی خانواده‌ام می‌دونم.
برنافیت بهم یاد داده که تمام تلاشم رو بکنم که غذاهای سالم درست کنم و سلامتی خانواده‌ام رو تامیین کنم. علاقه زیادی به کوه رفتن دارم. اما خب به خاطر اضافه وزنی که داشتم، زمان زیادی گذشته بود که نمی‌تونستم کوه برم. چندتا قدم که برمی‌داشتم کمر درد و زانو درد دیگه کلافه‌ام می‌کرد.
همین موضوع باعث شده بود که به کوه نرم. همین که کاهش وزن پیدا کردم و یکم فشار از روی زانو و کمردرد خودم برداشتم، تونستم بلاخره مجدد کوه برم. حس فوق‌العاده خوبی داشتم و از صمیم قلبم خدارو شکر کردم.
دریافت رژیم
به خودم افتخار کردم و گفتم رویا دیدی تونستی وزنت رو کم کنی، پس یادت نره که باید همین راه رو تا آخرش ادامه بدی. هنوز که هنوزه من توی برنامه رژیم غذاییم هستم و قراره وزن بیشتری کم کنم، پیاده روی رو هیچ وقت ترک نکردم، همین باعث شده بود روند کاهش وزنم بیشتر بشه.
احساس می‌کنم کاهش وزنی که داشتم یکی از بزرگ‌ترین اتفاق‌های زندگیم بود. از لحاظ ذهنی همیشه من آماده بودم که شروع کنم به رژیم گرفتن ولی خب این که چه جوری رو نمی‌دونستم که خداروشکر با رژیم برنافیت آشنا شدم. به معنای واقعی پشتیبان‌های ‌اختصاصی‌ برنافیت فوق‌العاده خوب بودن. پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت خیلی با حوصله جواب سوال‌های منو می‌دادن و همیشه روند کاهش وزن منو چک می‌کردن. همه چیز عالی داشت پیش می‌رفت.
لاغری واقعا حس خوبی بود که تجربه کرده بودم، همیشه برای تقویت اراده می‌رفتم، ویدئو‌های دکتر رو می‌دیدم. دخترم خیلی منو تشویق می‌کرد، همیشه بهم انرژی می‌داد و می‌گفت چقدر مامان خوش اندام شدی.
همیشه حمایتم می‌کرد و یه همراه فوق‌العاده پایه‌ای بود. من همیشه خداروشکر می‌کنم که بعد از 20 سال اضافه وزنی که داشتم بلاخره تونستم از شر چربی‌های اضافه خلاص بشم.

رویا طلوع رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه اونایی که اضافه وزن دارن اینه که:
1. هیچ وقت به این موضوع فکر نکن که سخته، وقتی یه رژیم درست و حسابی انتخاب کنی دیگه همچی برات مثل آب خوردن راحت می‌شه.
2. خیلی لذت بخشه که خوش اندام باشی، لباس قشنگ بپوشی، سلامتی رو به خودت هدیه بدی، پس هر چه زودتر شروع کن.
3. نباید از هیچ چیزی بترسی. توام می‌تونی یکی از رکوردار‌های برنافیت باشی.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]