روغن آرگان برای پیشگیری از ریزش موها مفید است

شامپوهای حاوی روغن آرگان ، آلوئه ورا و رزماری برای پیشگیری از ریزش موها بسیار مفید است. روغن آرگان سبب بازسازی، ترمیم، تغذیه ی مو و پوست سر خشک می شود و با داشتن انواع ویتامین ها به تقویت و جلوگیری از ریزش موها کمک می کند.

هم زنان و هم مردان دچار ریزش مو می شوند، اما به طور کلی ریزش مو در مردان بسیار شایع تر از زنان است. طبق تحقیقات حدود 85 درصد از مردان تا سن پنجاه سالگی ریزش مو را تجربه می کنند. دلایل زیادی برای ریزش موها وجود دارد که از جمله آن می توان به بیماری تیروئید و کمبود آهن اشاره کرد. البته انواع ریزش موی دیگر همچون الگوهای کچلی زنان و آلوپسی آره آتا (یک بیماری خود ایمنی که فرد دچار کچلی تکه های موها می شود) وجود دارد. حتی اگر دقیقا بدانید چرا موهای شما دچار ریزش شده اند، روش پیشگیری از آن و بازگشت حجم موها بسیار سخت خواهد بود.

گرچه ریزش موها در زنان به صورت تدریجی صورت می گیرد، اما تا متوجه آن شوند، حجم زیادی از موهایشان را از دست داده اند. خوشبختانه برخی از محصولات، حاوی موادی هستند که می توانند از ریزش موها جلوگیری کنند.

یکی از این محصولات، شامپوهای حاوی روغن آرگان ، آلوئه ورا و رزماری است که برای پیشگیری از ریزش موها بسیار مفید است. این شامپو، نه تنها به پر پشت شدن موها کمک می کند، بلکه با مسدود کردن DHT- هورمونی که با محدود کردن جریان خون به فولیکول های مو موجب ریزش آن می شود- از ریزش موها جلوگیری می کند. مواد موجود در این شامپو، پوست سر را برای رشد موها تحریک می کند، موهای شما را مرطوب می کند و موجب حجیم شدن آن می شود، آنتی اکسیدان و پروتئین های موجود در آن نیز موجب سلامت موها می شود.

روغن آرگان سبب بازسازی، ترمیم، تغذیه ی مو و پوست سر خشک می شود و با داشتن انواع ویتامین ها به تقویت و جلوگیری از ریزش مو کمک می کند. ساختار این روغن معجزه آساست و سبب ایجاد نرمی، لطافت و جلوگیری از ایجاد موخوره در مو می شود. این روغن با تقویت کراتین مو، سبب افزایش استحکام و احیای تارهای مو نیز می شود.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
رژیم فستینگ
خانه