رفع افتادگی پلک با روشی موثر به نام rf

پتوزیس یا افتادگی پلک به دلایل مختلفی چون اختلالات و افزایش سن و یا آسیب به پلک ها ایجاد می شود. گاهی این عارضه چنان شدید است که بینایی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. رادیو فرکانسی یا rf پلک یکی از روش های موثر، بدون درد، بدون عارضه و بدون نیاز به جراحی برای لیفت پلک ها می باشد.

افتادگی پلک ها ممکن است موقتی یا دائم باشد. در صورتی که یکی از پلک ها دچار افتادگی شود، پتوزیس یک طرفه و در صورتی که هر دو پلک را مبتلا کند، دو طرفه نام دارد. بسته به شدت افتادگی، ممکن است حتی در بینایی هم اختلال ایجاد کند.

چه افرادی به افتادگی پلک مبتلا می شوند؟

درمان افتادگی پلک با rf- زیبایی- برنافیت

دلایل زیادی برای افتادگی پلک ها وجود دارد که از جمله می توان به دلایل طبیعی یا مشکلات جدی تری اشاره کرد. هر شخصی صرف نظر از جنسیت و نژاد ممکن است به این مشکل دچار شود. هرچند افراد پیر بیشتر از دیگران به این عارضه دچار می شوند.

ماهیچه ی لواتور مسئول بالا نگه داشتن پلک هاست. با افزایش سن این ماهیچه کشیده شده و منجر به پتوزیس می شود. برخی از کودکان نیز با عارضه ی پتوزیس متولد می شوند که دلیل آن ممکن است آسیب یا اختلالات عصبی باشد.

حتما بخوانید: از بین بردن پف زیر چشم

علائم پتوزیس یا افتادگی پلکها چه هستند؟

یکی از بزرگترین علائم پتوزیس، افتادگی یک یا هر دو پلک است که در برخی موارد موجب اختلال در بینایی می شود. گاهی نیز این افتادگی چندان مشهود نیست و یا به طور موقتی رخ می دهد. این افراد ممکن است دچار آبریزش یا خشک شدن چشم ها شوند و صورتشان خسته به نظر بیاید.

افرادی که دچار پتوزیس جدی هستند، حتی برای نگاه کردن ممکن است مجبور به خم کردن سر به عقب شوند. اگر این عارضه با سر دردهای میگرنی همراه باشد، مراجعه به پزشک الزامیست.

رادیو فرکانسی یا rf برای رفع افتادگی پلکها

رادیو فرکانسی غیر تهاجمی با نفوذ به اعماق پوست موجب کلاژن سازی و جوانسازی می شود. کلاژن، همان پروتئین های مورد نیاز برای سفت شدن پوست می باشد. این پروسه به دلیل وجود سلول های بنیادی در اطراف ناحیه ی آسیب دیده و با افزایش تولید کلاژن، طول پاسخ درمانی را کاهش می دهد. درمان با این روش تنها 15 دقیقه به طول می انجامد.

چرا این روش موثر است؟

این درمان یک جایگزین غیر جراحی خوب برای افرادیست که دچار افتادگی شدید یا خفیف هستند. از این روش برای درمان افتادگی پلک پایین یا بالا می توان استفاده کرد.

با رادیو فرکانسی جوان شوید

این پروسه:

  • غیر تهاجمی
  • بدون نیاز به عمل جراحی
  • بدون درد
  • و بدون عوارض می باشد.
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments