دریافت رژیم برنافیت

درمان طبیعی بیماری های چشم و گوش

چشم، ارگانی است که به طور طبیعی در معرض خطر ویروس و باکتری هایی است که می توانند به غشاء چشم آسیب رسانند و موجب خارش و قرمزی شوند. در این مقاله درمان های طبیعی برای بیماری های چشمی و گوش بیان می شود.

۱) درمان خشکی چشم ها

استراحت دادن به چشم

نگاه کردن به صفحه ی گوشی، موبایل و کامپیوتر موجب خشکی چشم ها می شود. هر ۲۰ دقیقه یک بار به چشم خود استراحت دهید و به اشیایی در دور دست ها نگاه کنید.

۲) گل مژه

بخور

آب را بجوشانید و در یک لیوان بریزید. لیوان را نزدیک به چشم بگیرید. مراقب باشید که بخار آن پوست شما را نسوزاند اما اجازه دهید بخار آن به گل مژه ی شما برخورد کند. هر روز این کار را انجام دهید.

۳) ریزش مژه

آلوئه ورا

آلوئه ورا، مژه های شما را تقویت و به رشد آنها کمک می کند. یک ریمل قدیمی بردارید و آن را با ژل آلوئه ورا پر کنید. قبل از اینکه به خواب بروید آن را روی مژه های خود بزنید و روز بعد آن را با آب گرم بشویید.

۴) درمان گوش درد

بطری آب داغ

برای درمان گوش درد، یک بطری آب داغ بردارید و آن را در یک حوله بپیچید. ۵ دقیقه آن را روی گوش خود نگه دارید تا درد شما را کاهش دهد.

۵) وزوز گوش

جینگوبیلوبا

صداکردن یا احساس وزوز گوش می تواند به علت جریان ضعیف خون و یا آلودگی باشد. جینگوبیلوبا، یک داروی گیاهی است که می تواند به عنوان یک مکمل استفاده شود. این داروی گیاهی، جریان خون را تقویت و صدای وزوز گوش را آرام می کند.

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از ۹۰ درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]