حمید جافری رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

برای تغییر اول از بشقاب غذات شروع کن!

مصــاحبه اختصاصی با

حمید جافری

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من حمید جافری از شهر اهواز 41 ساله هستم. متاهل‌ام و یه پسر دارم. قدم 180 هست ولی وزن قبلی من 133 کیلو گرم بود. من تونستم با رژیم برنافیت دکترکرمانی طی یک سال و نیم 37 کیلو وزن کم کنم و به وزن 96 کیلو گرم برسم. اگه بخوام شروع کنم باید بگم که داستان زندگی من از این قرار هست که من وزن خیلی بالایی داشتم، به خصوص از زمانی که شغلم رو تغییر دادم و شرایطم به کل تغییر کرد. با گذشت زمان وزنم هر روز بیشتر و بیشتر می‌شد.

قبلا تحرک بیشتری به خاطر کارم داشتم ولی از زمانی که راننده شدم و مسافرکشی کردم به کل فعالیتم کم شد و باعث شد وزنم بیشتر بره بالا. چند سال پیش سیگار می‌کشیدم ولی ترک کردم به خاطر همین به صورت تصاعدی وزنم یهو بالا رفت. جوری که انگار غذا خوردن، یه جورایی جایگزین سیگار کشیدنم شده بود و کنار تغییر شغلم، منو بیشتر چاق می‌کرد.

عواملی که باعث چاقی من شد این بود که سیگار رو ترک کردم و فعالیت نداشتم و هر روز تغذیه نامناسب می‌خوردم و همین باعث شد من سی الی چهل کیلو الکی چاق بشم. اضافه وزنی که داشتم منو به شدت عذاب می‌داد، جوری که توی خواب دستام به شدت سر و بی حس می‌شد.

همیشه تا صبح بشه هعی از خواب بیدار می‌شدم و دستام رو تکون می‌دادم. زانو درد خیلی بدی داشتم و کمرم هم به شدت درد می‌کرد. جوری شده بود که بلند شدن و نشستن برام به شدت سخت شد ه بود. همسرم و پسرم دچار اضافه وزن هستن. همیشه به همین موضوع فکر می‌کردم که به تنهایی نمی‌تونم تو خونه رژیم بگیرم.

به خاطر همین هممون تصمیم گرفتیم که با هم رژیم بگیرم و وزن کم کنیم. ناگفته نمونه که همسرم قبل از این موضوع تلاش کرده بود که لاغر کنه و وزنش رو کم کنه. یادمه از اینترنت می‌خوند و خوددرمانی می‌کرد و سعی می‌کرد یه زمانی رو طبق همون برنامه لاغری پیش بره. ولی خب چه فایده؟! هیچ نتیجه‌ای نداشت. من اولین و آخرین انتخاب رژیمم برنافیت بود. چون من با همین رژیم تونستم برای همیشه وزنم رو کم کنم.

یه روزی یه مسافری سوار کردم، وقتی دید وزنم خیلی بالا هست، رژیم برنافیت رو بهم معرفی کرد. چون خودش به نتیجه رسیده بود، رژیم برنافیت رو به منم معرفی کرد. وقتی به همسرم گفتم گفت اره تعریف برنافیت رو زیاد شنیدم. زمانی که دیدیم همه از رژیم برنافیت دارن تعریف می‌کنن با خانواده تصمیم گرفتیم که این رژیم رو انتخاب کنیم و برای یه بارم که شده اعتماد کنیم به رژیم برنافیت دکتر کرمانی.

وزن اولیه : 133 کیلوگرم

وزن پایانی : 96 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 37 کیلوگرم

عواملی که باعث چاقی من شد این بود که سیگار رو ترک کردم و فعالیت نداشتم و هر روز تغذیه نامناسب می‌خوردم و همین باعث شد من سی الی چهل کیلو الکی چاق بشم.
حمید جافری رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

به خاطر شغلی که داشتم زیاد پیاده روی و ورزش نمی‌کردم. به خاطر همین من تنها با رژیم غذایی تونستم به این وزن برسم اگه تحرک بیشتری داشتم و پیاده روی می‌کردم قطعا وزن زیادی در فرصت زمان کوتاه کم می‌کردم. اما با این شرایط بازم خیلی راضی هستم چون کم کم به وزن مناسب رسیدم.
البته ناگفته نمونه همین آروم وزن کم کردن باعث شد خیلی بهم فشار وارد نشه و خدایی نکرده یهو وزنم سریع برنگشت بالا. تموم این راه‌ برای من یک سال و نیم طول کشید تا روند رژیمم پیش بره. ولی خب خداروشکر وزن خیلی زیادی هم کم کردم. بنظرم طبیعی هست 38 کیلو کاهش وزن طی یک سال و نیم انجام بشه. قراره همین روند رو پیش بگیرم و به 90 کیلو برسم.
همیشه از قبل وقتی می‌خواستم برم مهمونی یا مسافرت برنامه ریزی می‌کردم که باید چیکار کنم. زمانی که عروسی دعوت بودم زنگ می‌زدم از پشتیبان اختصاصی خودم می‌پرسیدم که راهنماییم کنه که باید چقدر بخورم تا رژیمم شکسته نشه. البته یه کوچولو ناپرهیزی می‌کردم ولی خب در کل به رژیمم پایبند بودم.
خداروشکر طی دوره رژیمم هیچ مشکل خاصی نداشتم، تازه مشکلات قبلم هم رفع شده بود. مثلا قبل این که رژیم بگیرم مشکلات گوارشی داشتم و یهو معده‌ام ترش می‌کرد و حسابی اذیت می‌شدم. اما از زمانی که رژیم گرفتم تمام مشکلاتم برطرف شد.
دریافت رژیم
پشتیبان‌های اختصاصی حسابی به من کمک می‌کردن و مرتب در ارتباط بودیم و بهم پیام می‌دادیم. هر سوالی برام پیش میومد، سریع ازشون می‌پرسیدم و اونا از من حمایت می‌کردن و جواب می‌دادن. علاوه بر اون همیشه امید و انگیزه به من می‌دادن. خلاصه حسابی دمشون گرم که منو حمایت کردن.
خانواده و فامیل هم حسابی منو تشویق می‌کردن. همیشه وقتی مهمونی جایی می‌رفتم همه با دیدن من شوکه می‌شدن و می‌گفتن چه جوری انقدر تغییر کردی؟! خیلی‌ها بهم می‌گفتن بسه دیگه لاغری الان عالی شدی دیگه ادامه نده. منم با قاطعیت می‌گفتم باید 5 کیلو هنوز کم کنم و کارم تموم نشده.
ادمی نیستم که هعی از این شاخه به اون شاخه بپرم و سر یه دوراهی بزرگ قرار بگیرم از زمانی که رژیم برنافیت رو گرفتم و دیدم یواش یواش دارم به نتیجه می‌رسم، پای همون رژیم موندم و هیچ وقت عوضش نکردم. دیدم این راه خوبه و به نتیجه می‌رسم، با قدرت به راهم ادامه دادم و خداروشکر به نتیجه رسیدم.
از نظر من باید تا یه چیزی رو تغییر ندی، هیچ وقت اتفاقی جدیدی برای تو نمی‌افته. پس اول از همه اراده کن و سعی کن یه تغییر اساسی به زندگیت بدی. تمام عادت‌ها و نکات منفی رو از خودت دور کن تمرکز کن روی لاغری تا به نتیجه برسی. پر قدرت به راهت ادامه بده طی این راه برنافیت عین کوه پشتت هست.

حمید جافری رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه کسایی که اضافه وزن دارن این که:
1. باید اول رژیم غذاییتون رو تغییر بدی تا به تناسب اندام برسی.
2. برای این که زودتر به نتیجه برسی باید کنار رژیم، ورزش یادت نره.
3. اگه کسی اطرافت هست که اضافه وزن داره به هم دیگه روحیه و انگیزه بدید.

yalda

برای ثبت‌نام و دریافت رژیم مشخصاتت رو وارد کن!

گزارش میزان اضافه وزن شما

برای ثبت نام و دریافت رژیم

مشخصاتت رو وارد کن
{{ n }}

وزن باید بین 20 تا 200 کیلو باشد

قد باید بین 100 تا 230 باشد

سن باید بین 12 تا 70 باشد

دوست عزیز شما {{result.weight}} کیلو {{result.dietType}} دارید

تبریک میگم، وزنت نرماله!

وزن ایده‌آل

{{result.normalWeight}} کیلوگرم

زمان رسیدن به وزن ایده‌آل

{{result.months}} ماه

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا شماره موبایل را بصورت صحیح وارد کنید

برای خرید رژیم یکی از بسته های زیر را انتخاب کن:

لطفا محصول مورد نظر خودرا انتخاب کنید

کد تخفیف داری؟

کد تخفیف معتبر نمیباشد!

لطفا یک روش پرداخت انتخاب کنید

جهت پرداخت کارت به کارت، ابتدا مبلغ {{selectedPackageItem.offerPrice}}هزارتومان را به شماره کارت زیر انتقال داده و رسید واریزی را نزد خود نگاه دارید

چنانچه در حین انتقال‌وجه با مشکل مواجه شدید، مشکل خود را با شماره 91016633-021 درمیان بگذارید.

۴ رقم آخر شماره کارتی که با آن پرداخت کرده‌اید را وارد کنید.

تاریخ موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

ساعت موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

اطلاعات پرداخت شما با موفقیت ثبت و جهت بررسی برای واحد مالی برنافیت ارسال شد.

نتیجه‌ی بررسی حداکثر تا 24 ساعت آینده از طریق پیامک به شماره {{form.phone}} ارسال خواهد شد.

ارتباط با واحد مالی: ۹۱۰۱۶۶۳۳ - ۰۲۱ داخلی 3

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]