رکوردار حسین علیرضایی برنافیت دکتر کرمانی

رژیم گیاهی که قبلا گرفتم مزخرف‌ترین رژیم بود!

مصــاحبه اختصاصی با

حسین علیرضایی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من حسین علیرضایی 26 ساله، ساکن تهران هستم. وزن اولیه من قبل از این که با رژیم برنافیت آشنا بشم 110 کیلو با قد 176 سانتی متر بود. اما بعد از رژیم برنافیت وزن من به 91 کیلو رسید. هنوز که هنوزه از برنامه غذایی خودم دارم پیروی می‌کنم تا به 80 کیلو برسم.
خداروشکر هیچ بیماری خاصی نداشتم. تنها به خاطر ظاهر دوست داشتم وزنم رو پایین بیارم. همیشه به فکر خوش اندامی بودم که لباس‌های خوش ترکیب بپوشم که به بدنم بشینه.
زمانی که اضافه وزن داشتم و خودمو توی آیینه می‌دیدم از خودم به هیچ عنوان راضی نبودم. خلاصه که با تشویق همسرم و ناراحتی که خودم از اندامم داشتم تصمیم گرفتم رژیم بگیرم.
اون اوایل یادمه از یه رژیم 30 روزه گیاهی پیروی می‌کردم که می‌تونم به جرات بگم مزخرف‌ترین رژیم عمرم بود که تا حالا گرفتم. یادمه طی 30 روز 11 کیلو وزن کم کردم، اما چه فایده؟! چون ریزش موی فوق‌العاده شدید گرفتم، جوری که انگار کچل شده بودم.
تازه رژیم هم که قطع کردم خیلی زود وزن قبلیم دوباره برگشت. رفته رفته به مرور زمان از قبل هم چاق‌تر شدم. خیلی وقته که دکتر رو می‌شناسم. یادمه مامانم تقریبا 14 الی 15 سال پیش با رژیم برنافیت دکتر کرمانی وزن کم کرد.
فوق‌العاده مامانم از رژیم برنافیت راضی بود. از زمانی که دیدم خیلی از رژیم‌ها الکی و من درآوری هست و بدتر حالمو خراب می‌کنه، این تصمیم رو گرفتم که برم سراغ رژیم‌های اصولی که امتحانش رو پس داده باشه. یکی مثل برنافیت دکتر کرمانی.
خیلی سریع برنامه غذایی برنافیت دکتر کرمانی رو ثبت نام کردم و شروع کردم به رژیم گرفتن. یکی از بهترین تصمیم‌های عمرم این بود که رژیم برنافیت دکتر کرمانی رو از طریق سایت ثبت نام کردم. به هیچ عنوان رژیمم سخت نبود.
حتی روزای اولی که رژیم گرفته بودم‌ هم احساس سختی نداشتم. به هیچ عنوان احساس گرسنگی نمی‌کردم. میان وعده‌ها و وعده‌های اصلیم فوق‌العاده خوب بودن. البته این هم بگم که ناگفته نمونه، کنار رژیمم اراده خیلی زیادی به خرج دادم. همیشه سعی می‌کردم به برنامه رژیمم پایبند باشم.
شاید باورتون نشه حتی یه قاشق هم اضافی غذا نمی‌خوردم. هر جا مهمونی و مسافرت می‌رفتم سعی می‌کردم رعایت کنم. به خاطر همین موضوع بود که کاهش وزن خیلی خوبی داشتم. توی این مسیر حامی من خانومم بود که کلی بهم کمک کرد.

وزن اولیه : 110 کیلوگرم

وزن پایانی : 91 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 19 کیلوگرم

تنها مشکل اصلی که من داشتم این بود که نمی‌تونستم ورزش کنم. به خاطر همین موضوع همیشه احساس می‌کنم پوستم شل شده.
رکوردار حسین علیرضایی برنافیت دکتر کرمانی

تحت هر شرایطی منو حمایت و تشویق می‌کرد. همیشه غذا و میان وعده‌هامو به اندازه برام می‌ذاشت تا بتونم حتی وقتی که سرکار هستم به رژیمم پایبند باشم. تنها مشکل اصلی که من داشتم این بود که نمی‌تونستم ورزش کنم.
به خاطر همین موضوع همیشه احساس می‌کنم پوستم شل شده. به همین دلیل پشتیبان‌های اختصاصی به من گفتن برای این که این اتفاق برات نیافته باید سه روز در هفته ورزش مقاومتی انجام بدی تا پوستت شل نشه. اما خب من اصلا وقتش رو نداشتم چون همیشه از صبح تا شب سرکار بودم.
نهایت کاری که می‌تونستم انجام بدم این بود که یک الی دو ساعت توی طول روز پیاده روی کنم. الان یه برنامه‌ای که برای خودم ریختم اینه که یکم سر خودمو خلوت‌تر کنم. وقتی که به وزن ایده‌آلم رسیدم یعنی 80 کیلو، باید برم ورزش مقاومتی انجام بدم تا عضله‌هام شکل بگیرن.
همیشه اول رژیم خیلی برات سخت پیش می‌ره ولی به مرور زمان به همچی عادت می‌کنی و برات راحت می‌شه. همیشه دائم تو نرم افزار برنافیت بودم و به پشتیبان‌های اختصاصی پیام می‌دادم و ازشون سوال می‌پرسیدم.
دریافت رژیم
اما به مرور زمان به رژیمم تسلط پیدا کردم و الان دیگه برای خودم حرفه‌ای شدم. گه گاهی از پشتیبان‌‎های اختصاصی سوال می‌پرسیدم. اما خب به صورت کلی رژیمم دستم اومده بود. دیگه می‌دونستم چیو باید چقدر مصرف کنم.
مسئله‌ای که رژیم برنافیت دکتر کرمانی رو از بقیه رژیم‌ها جدا می‌کرد این بود که رژیمشون اصولی بود. در کل رژیم برنافیت روی حساب و کتاب پیش می‌ره و به راحتی وزن کم می‌کنی. هر چیزی که دوست داشته باشی رو می‌تونی به راحتی بخوری، مثل خیلی از رژیم‌ها نیست که محدود باشه مثلا مصرف نون توی رژیم ممنوع باشه.
باورت می‌شه حتی فست فود هم توی برنامه غذایی دکتر هست. رژیم برنافیت دکتر کرمانی به صورت گام به گام پیش می‌ره. اصلا رژیم برنافیت به این صورت نیست که یه دفعه کلی وزن کم کنی و بعدش دوباره همون وزن برگرده.
با رژیم برنافیت خیلی آروم وزن کم می‌کنی و معده‌ات کم کم کوچیک می‌شه و این واقعا عالی هست، می‌دونی چرا؟! چون اینجوری دیگه هیچ وقت وزنت بر نمی‌گرده. الان دیگه از سلامتی و وضعیت اندامم حسابی راضی هستم.
قبلا کسی متوجه نمی‌شد که من چاق هستم ولی الان هرکی منو می‌بینه می‌گه چقدر تغییر کردی و بهتر شدی. الان که جلوی آیینه می‌رم کلی از خودم راضی هستم و خوشحال می‌شم. خداروشکر که با رژیم خوب برنافیت دکتر کرمانی آشنا شدم.

رکوردار حسین علیرضایی برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه کسایی که اضافه وزن دارن این که:
1. باید هدف مشخصی داشته باشی تا بهش برسی.
2. همیشه اراده قوی داشته باش و ناامید نشو حتی اگه شکست خوردی مجدد تلاش کن.
3. تمام تلاشت رو بکن که به رژیم و برنامه غذایی پایبند باشی.

yalda

برای ثبت‌نام و دریافت رژیم مشخصاتت رو وارد کن!

گزارش میزان اضافه وزن شما

برای ثبت نام و دریافت رژیم

مشخصاتت رو وارد کن
{{ n }}

وزن باید بین 20 تا 200 کیلو باشد

قد باید بین 100 تا 230 باشد

سن باید بین 12 تا 70 باشد

دوست عزیز شما {{result.weight}} کیلو {{result.dietType}} دارید

تبریک میگم، وزنت نرماله!

وزن ایده‌آل

{{result.normalWeight}} کیلوگرم

زمان رسیدن به وزن ایده‌آل

{{result.months}} ماه

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا شماره موبایل را بصورت صحیح وارد کنید

برای خرید رژیم یکی از بسته های زیر را انتخاب کن:

لطفا محصول مورد نظر خودرا انتخاب کنید

کد تخفیف داری؟

کد تخفیف معتبر نمیباشد!

لطفا یک روش پرداخت انتخاب کنید

جهت پرداخت کارت به کارت، ابتدا مبلغ {{selectedPackageItem.offerPrice}}هزارتومان را به شماره کارت زیر انتقال داده و رسید واریزی را نزد خود نگاه دارید

چنانچه در حین انتقال‌وجه با مشکل مواجه شدید، مشکل خود را با شماره 91016633-021 درمیان بگذارید.

۴ رقم آخر شماره کارتی که با آن پرداخت کرده‌اید را وارد کنید.

تاریخ موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

ساعت موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

اطلاعات پرداخت شما با موفقیت ثبت و جهت بررسی برای واحد مالی برنافیت ارسال شد.

نتیجه‌ی بررسی حداکثر تا 24 ساعت آینده از طریق پیامک به شماره {{form.phone}} ارسال خواهد شد.

ارتباط با واحد مالی: ۹۱۰۱۶۶۳۳ - ۰۲۱ داخلی 3

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]