دریافت رژیم برنافیت

حرکات برپی مخصوص سربازان برای تناسب اندام بیشتر

تصور کنید که در یک سلول در زندان هستید که با چهار دیوار در اطراف محاصره شده است. تمام چیزهایی که در این زندان دارید، یک تختخواب، یک سینک و یک دستشویی است. وقتی در زندان باز می شود و زمان آن می رسد که به حیاط بروید، امنیت شما به تناسب اندامتان بستگی دارد. این حرکات برپی برای ضعیف کردن قلب نیستند، اما توانایی فوق العاده ای برای افزایش سرعت، قدرت و استقامت دارند.

این تمرین ها را تا آنجا که می توانید با سرعت و قدرت انجام دهید. اگر این تمرین ها را توانستید در ۱۵ دقیقه یا کمتر انجام دهید، می توانید عنوان “قویترین مرد ” را به خود بدهید.

روش انجام حرکت

در یک گوشه ی اتاق بایستید. ۲۰ بار حرکات برپی را انجام دهید. حالا به گوشه ی دیگر اتاق بروید و ۱۹ بار حرکات برپی را انجام دهید. دوباره به گوشه ی دیگر اتاق بروید و ۱۸ بار حرکات برپی را انجام دهید. این حرکات را تا جایی انجام دهید که به یک بار برپی برسید. تنها زمانی که نیاز به استراحت پیدا کردید، استراحت کنید.

اگر می خواهید تنها یک تمرین ورزشی را تا آخر عمر انجام دهید، برپی را انتخاب کنید. بله برپی. چرا که این ورزش شدید کل بدن شما را تحت تاثیر قرار می دهد. این تمرین ها شما را در انجام حرکات برپی حرفه ای می کند

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از ۹۰ درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

خیلی ممنون از مطالب زیباتون

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]