توصیه هایی برای داشتن زندگی بهتر از زبان یک روانشناس

به عنوان یک متخصص و روانشناس با افراد مختلفی صحبت کرده ام. با چشم ذهنم می بینم، با گوش دلم می شنوم و چیزهایی را حس می کنم که دیگران حس نمی کنند. با افراد منحصر به فردی در ارتباطم. در اینجا برخی از تجربه های خود را برای داشتن زندگی بهتر به اشتراک می گذارم.

برای داشتن زندگی بهتر: ابعاد ناخودآگاه خود را کشف کنید

همه ی ما در ناخودآگاه خود دارای برنامه هایی هستیم که برای ضمیر خودآگاه ما ناآشناست. شما می توانید بزرگترین جنبه های ناخودآگاه ذهن را تنها با نشستن در یک محیط آرام یا پیاده روی در طبیعت کشف کنید. به چیزهایی فکر کنید که با آن کشمکش دارید مثل مسائل مالی و به آرامی سوال کنید چه چیزی مرا از پیشرفت و آزادی باز می دارد؟ من به مشتریانم می گویم شما از اینکه بیشتر از مادرتان پول در بیاورید می ترسید.

وقتی جنبه های ناخودآگاه تان را شناختید، با آنها درگیر شوید. سپس برای خودتان یک شعار بسازید. مثل من بیشتر از مادرم در آمد خواهم داشت و از آن لذت خواهم برد.

برای داشتن زندگی بهتر: بدانید که جهان، همیشه شما را هدایت خواهد کرد

ما همواره از جهان نشانه های کوچک و بزرگی دریافت می کنیم اما متاسفانه آنها را درک نمی کنیم. مثلا شخصی که در حال کشمکش با باروری است ممکن است در مورد مزایای طب سوزنی از دوستانش و پس از آن در کتاب یا فیلم چیزهایی در مورد آن ببیند و یا بشنود.

در این صورت فرد دیگر به آن موضوع فکر نخواهد کرد، اما این دو اتفاق با هم نمی توانند تصادفی باشند بلکه همزمانی آن از طرف ابعاد مختلف جهان به فرد نشان می دهد که طب سوزنی شانس باروری او را افزایش می دهد. افراد، آگاهی ها و فرصت ها به دلیل خاصی در سر راه ما قرار گرفته اند. وقتی شروع به شناختن نشانه ها کنیم زندگی ما پیشرفت خواهد کرد.

برای داشتن زندگی بهتر: بپذیرید که شما یک موجود قدرتمند هستید

انسان ها اغلب خودشان را دست کم می گیرند و نسبت به اینکه از خلوتشان بیرون بیایند تردید دارند. برای افراد، سخت است تصور کنند آیا آنقدر قوی هستند که از پس یک چالش بزرگ برآیند، آنقدر باهوش هستند تا شغل خود را عوض کنند و یا آنقدر با ارزش هستند که یک شریک ایده آل را به خود جذب کنند؟ مهم نیست چقدر احساس رضایت می کنید اما به شما قول می دهم که خود را حداقل در یکی از جنبه های زندگی دست کم گرفته اید.

افراد تصور می کنند که تنها فرشته ها و فرستاده های الهی موجوداتی قدرتمند هستند اما باید بگویم که اصلا اینطور نیست. شما هم به همان اندازه می توانید قدرتمند باشید. اگر شما برای اینکه به دنبال رویاهایتان بروید به الهام نیاز دارید، بهتر است به افراد مشهور، فعالان سیاسی و مخترعان فکر کنید. انسان ها قادر به انجام کارهای شگفت انگیزهستند که شامل شما نیز می شود.

برای داشتن زندگی بهتر: شروع به درمان زخم های کهنه کنید

 بدون شک اگر تجربه ی زخم خوردن در یک رابطه ی عاطفی را داشته باشید، این کار شما را از قرار ملاقات مجدد باز خواهد داشت. ذهن شما در این هنگام شروع به توجیه کردن می کند. او مدام به شما می گوید: من انقدر سرم شلوغ است که نمی توانم قرار ملاقات بگذارم و یا من برای اینکه خوشحال باشم نیاز به شریک عشقی ندارم. ممکن است این موارد درست باشد اما برخی اوقات این زخم ها اثر بدی روی افراد می گذارد.

دفتری در دست بگیرید و بزرگترین زخم های گذشته ی خود مثل مسائل شغلی، مالی، احساسی، بیماری و خانواده را در آن بنویسید. ببینید کدام یک از آنها هنوز شما را آزار می دهد. هیچ چیز تا معلوم نشود درمان نخواهد شد.

برای داشتن زندگی بهتر: باور داشته باشید که هیچ وضعیتی نا امید کننده نیست

وقتی به عمق زندگی یک فرد وارد می شوم، امیدهای زیادی در زندگی او مشاهده می کنم. این امیدها، تنها افکار واهی و پوچ نیستند بلکه بسیارهم واقعی هستند. فرشته هایی که از آنها صحبت کردم، زندگی را از دیدگاه یک پرنده می نگرند، بنابراین قادرند تمام شانس ها، موقعیت ها و نعمت های زندگی را ببینند.
به هر حال، یافتن امید در میان چالش ها به معنای در نظر گرفتن تنها یک جنبه نیست. با هر چه که رو به رو می شوید، سعی کنید با روشن فکری برخورد کنید و از دنیا بخواهید تاعلائم راه درست را به شما نشان دهد.

برای داشتن زندگی بهتر: احساسات خود را عقلانی نکنید

اکثر مواقع، مشتریان من در آینده جمله هایی شبیه به این را خواهند گفت: “طلاق برای من ویرانگر بود اما درس بزرگی به روح من داد”، “آن ورشکستگی بدترین کابوسم بود اما تجربه های زیبایی به من آموخت.” از لحظه های سخت زندگی، زیبایی بیاموزید. چالش ها و تراژدی های زندگی شما دارای یک پوشش نقره ای است. سعی کنید نیمه ی پر لیوان را ببینید.

ممکن است یک واقعه به طور همزمان آزار دهنده و با ارزش باشد. ممکن است از مزایای پنهان یک حادثه با خبر باشید اما همچنان ناراحت یا عصبانی باشید. از دیدن جنبه ی بد هر واقعه دست بکشید. برخی چیزها قابل درک نیستند اما احساس می شوند. اگر خود را با احساسات چالش برانگیز درگیر کنید، به قلب خود دست یافته اید.

کاری از گروه محتوای برنافیت

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از 90 درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]