تمرین ورزشی مناسب برای پوشیدن انواع لباس عروس

لباس عروسی که انتخاب می کنید بخش های مختلفی از بدن شما را به نمایش می گذارد. برای اینکه تناسب اندامتان در لباس عروس مشخص شود، باید تمرین های ورزشی خاصی انجام دهید. مثلا اگر لباس شما پشت باز است باید تمرین های مربوط به کمر و شانه را انجام دهید یا اگر لباس شما صاف است، باید تمرین های پلنک را انجام دهید، چرا که لباس عروس های صاف تقریبا همه ی اعضای بدن را به نمایش می گذارد.

آرزوی هر دختری است که در لباس عروس خود بدرخشد. لباس عروسی که انتخاب می کنید بخش های مختلفی از بدن شما را به نمایش می گذارد. برای اینکه تناسب اندامتان در لباس مشخص شود، باید تمرین های ورزشی خاصی را با توجه به نوع لباس عروس خود انجام دهید.

لباس عروس پشت باز

تمرین ورزشی مناسب برای پوشیدن انواع لباس عروس - برنافیت

این سبک از لباس عروس، شانه، کمر و بازوهای شما را به خوبی نشان می دهند، بنابراین باید تمرین هایی انجام دهید که بر روی قسمت بالایی کمر، شانه و بازوها تمرکز دارد. بسته به اینکه لباس تا کجای کمر شما را نمایش می دهد، به کار انداختن کل ماهیچه های کمر اهمیت می یابد.

ابتدا به سراغ حرکاتی بروید که عضلات سه سر شما را به کار می اندازند. پس از آن کمی تمرین پرواز معکوس انجام دهید.

برای داشتن کمر باریکتر این حرکات شکم کوهنوردی به شما کمک می کند.

لباس عروس پری دریایی

تمرین ورزشی مناسب برای پوشیدن انواع لباس عروس - برنافیت

این نوع لباس عروس در ناحیه ی شکم و باسن تنگ و جذب است. سعی کنید با انواع تمرین های اسکوات، باسن و قسمت خارجی ران های خود را خوش فرم کنید. یکی از تمرین های مناسب برای این لباس حرکت دانکی کیک است. به این ترتیب که بایستید، زانوها را خم کنید و یکی از پاها را صاف به سمت عقب بکشید. به همین حالت نگه دارید و سپس به سمت عقب ضربه بزنید. سپس تغییر جهت دهید. این تمرین موجب سفت شدن عضلات باسن می شود.

برای خوش فرم کردن ران ها، ابتدا از اسکوات شروع کنید و سپس به سراغ حرکات پیلاتس بروید.

 

لباس عروس صاف

تمرین ورزشی مناسب برای پوشیدن انواع لباس عروس - برنافیت

هیچ یک از اعضای بدن را نمی توان در زیر لباس عروس های صاف پنهان کرد. اگر قصد دارید در شب عروسی خود این سبک لباس را بپوشید، برای تمرین های سر تا سر بدن آماده باشید. بیشتر از تمرین های ورزشی کل بدن به ویژه انواع پلنک برای خوش فرم کردن کل بدن خود بهره ببرید.

لباس عروس پف دار

تمرین ورزشی مناسب برای پوشیدن انواع لباس عروس - برنافیت

لباس عروس پف دار همانند لباس عروس صاف نیاز به تمرین های ورزشی مشابهی دارد، اما با کمی تفاوت. یکی از بهترین تمرین ها برای این لباس عروس، انجام حرکات پلنک برای از بین بردن چربی های پهلو و شکم است.

لباس عروس کوتاه

تمرین ورزشی مناسب برای پوشیدن انواع لباس عروس - برنافیت

اگر قصد پوشیدن لباس عروس کوتاه را دارید، باید بیشتر بر روی پاها تمرکز کنید. ددلیفت، یکی از بهترین حرکات برای این نوع لباس های عروس است، چرا که بر روی همسترینگ تمرکز می کند. انواع حرکات لانج، به ویژه لانج از پهلو برای خوش فرم کردن قسمت داخلی و خارجی ران ها بسیار مفید است.

با لانج استاندارد شروع کنید، سپس به سراغ لانج از یک پهلو و لانج دو پهلو بروید و در آخر نیز حرکات خود را با ددلیفت تک پایی به پایان برسانید.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
رژیم فستینگ
خانه