تمرین ورزشی مناسب برای پوشیدن انواع لباس عروس

[iconbox title=”اگر وقت ندارید…” title_align=”right” content_align=”right” layout=”boxed”  align=”right” type=”vector” icon=”momizat-icon-pencil2″ icon_align_to=”title” size=”۳۲″ icon_color=”#۳e256a” ]لباس عروسی که انتخاب می کنید بخش های مختلفی از بدن شما را به نمایش می گذارد. برای اینکه تناسب اندامتان در لباس عروس مشخص شود، باید تمرین های ورزشی خاصی انجام دهید. مثلا اگر لباس شما پشت باز است باید تمرین های مربوط به کمر و شانه را انجام دهید یا اگر لباس شما صاف است، باید تمرین های پلنک را انجام دهید، چرا که لباس عروس های صاف تقریبا همه ی اعضای بدن را به نمایش می گذارد. [/iconbox]

آرزوی هر دختری است که در لباس عروس خود بدرخشد. لباس عروسی که انتخاب می کنید بخش های مختلفی از بدن شما را به نمایش می گذارد. برای اینکه تناسب اندامتان در لباس مشخص شود، باید تمرین های ورزشی خاصی را با توجه به نوع لباس عروس خود انجام دهید.

لباس عروس پشت باز

تمرین ورزشی مناسب برای پوشیدن انواع لباس عروس - برنافیت

این سبک از لباس عروس، شانه، کمر و بازوهای شما را به خوبی نشان می دهند، بنابراین باید تمرین هایی انجام دهید که بر روی قسمت بالایی کمر، شانه و بازوها تمرکز دارد. بسته به اینکه لباس تا کجای کمر شما را نمایش می دهد، به کار انداختن کل ماهیچه های کمر اهمیت می یابد.

ابتدا به سراغ حرکاتی بروید که عضلات سه سر شما را به کار می اندازند. پس از آن کمی تمرین پرواز معکوس انجام دهید.

برای داشتن کمر باریکتر این حرکات شکم کوهنوردی به شما کمک می کند.

لباس عروس پری دریایی

تمرین ورزشی مناسب برای پوشیدن انواع لباس عروس - برنافیت

این نوع لباس عروس در ناحیه ی شکم و باسن تنگ و جذب است. سعی کنید با انواع تمرین های اسکوات، باسن و قسمت خارجی ران های خود را خوش فرم کنید. یکی از تمرین های مناسب برای این لباس حرکت دانکی کیک است. به این ترتیب که بایستید، زانوها را خم کنید و یکی از پاها را صاف به سمت عقب بکشید. به همین حالت نگه دارید و سپس به سمت عقب ضربه بزنید. سپس تغییر جهت دهید. این تمرین موجب سفت شدن عضلات باسن می شود.

برای خوش فرم کردن ران ها، ابتدا از اسکوات شروع کنید و سپس به سراغ حرکات پیلاتس بروید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%B4-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D9%86/” align=”right” target=”_blank”]بهترین تمرین برای خوش فرم کردن باسن[/button]

لباس عروس صاف

تمرین ورزشی مناسب برای پوشیدن انواع لباس عروس - برنافیت

هیچ یک از اعضای بدن را نمی توان در زیر لباس عروس های صاف پنهان کرد. اگر قصد دارید در شب عروسی خود این سبک لباس را بپوشید، برای تمرین های سر تا سر بدن آماده باشید. بیشتر از تمرین های ورزشی کل بدن به ویژه انواع پلنک برای خوش فرم کردن کل بدن خود بهره ببرید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%87-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D9%84%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82%D9%87-%D8%B5%D8%AD%DB%8C%D8%AD-%D8%A2%D9%86%D9%87%D8%A7/” align=”right” target=”_blank”]۴ اشتباه در حرکات پلانک و طریقه ی صحیح آنها[/button]

لباس عروس پف دار

تمرین ورزشی مناسب برای پوشیدن انواع لباس عروس - برنافیت

لباس عروس پف دار همانند لباس عروس صاف نیاز به تمرین های ورزشی مشابهی دارد، اما با کمی تفاوت. یکی از بهترین تمرین ها برای این لباس عروس، انجام حرکات پلنک برای از بین بردن چربی های پهلو و شکم است.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3/” align=”right” target=”_blank”]ایده هایی برای رنگ های مناسب در آرایش عروس[/button]

لباس عروس کوتاه

تمرین ورزشی مناسب برای پوشیدن انواع لباس عروس - برنافیت

اگر قصد پوشیدن لباس عروس کوتاه را دارید، باید بیشتر بر روی پاها تمرکز کنید. ددلیفت، یکی از بهترین حرکات برای این نوع لباس های عروس است، چرا که بر روی همسترینگ تمرکز می کند. انواع حرکات لانج، به ویژه لانج از پهلو برای خوش فرم کردن قسمت داخلی و خارجی ران ها بسیار مفید است.

با لانج استاندارد شروع کنید، سپس به سراغ لانج از یک پهلو و لانج دو پهلو بروید و در آخر نیز حرکات خود را با ددلیفت تک پایی به پایان برسانید.

کاری از گروه محتوای برنافیت

من 106 کیلو بودم، هیچ لباسی اندازه‌م نمی‌شد! بالاخره زیر نظر متخصص تغذیه‌ برنافیت رژیم گرفتم و در 8 ماه، 27 کیلو لاغر شدم. رژیم برنافیت، آخرین رژیم زندگیم بود!

شما هم می‌تونید!!!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

برنافیت،متشکل از چندین متخصص تغذیه و روانشناسه که به صورت ویژه خدمات رژیم گروهی رو با پشتیبانی اختصاصی ارائه میده.

هدف مجموعه برنافیت، قرارگرفتن افرادی با شرایط شبیه به هم در یک گروه و ایجاد تعامل مابین یکدیگر برای افزایش اراده و کسب نتایج بهتره :)

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]