باورم نميشه تونستم دوباره كت و شلوار داماديم رو بپوشم!

مصــاحبه اختصاصی با

بهروز قاسمی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

سلام من بهروز قاسمی هستم در استان اصفهان، در شهرستان زرين زندگی می‌كنم و 49 سالمه. از زمانی كه كارمند شدم و به قولی پشت ميز نشستم، دچار اضافه وزن شدم. از صبح كه می‌رفتم سركار، پشت ميز می‌شستم و اصلا تحركی نداشتم و به خاطر همين موضوع هر روز وزن من بيشتر و بيشتر می‌شد. توی خانواده پدرم چاقی مفرط داره و دليل اضافه وزن ايشون هم كم تحركی هست. مدتی بود كه ديگه از شرايط جسمانی خودم به شدت ناراضی بودم و به خاطر اضافه وزنی كه داشتم احساس سنگينی، خستگی، خواب آلودگی می‌كردم.
همیشه دوست داشتم برم پیاده روی کنم، اما سریع خسته می‌شدم و تندی به نفس نفس می‌افتادم. این اضافه وزن باعث شده بود پا درد و کمر درد بگیرم. همه‌ی اجرای بدنم به شکل بدی، بد فرم شده بودن. دیگه حتی دوست نداشتم خودم رو توی آیینه ببینم. از کارای شخصی نگم، مثل نماز خوندن که حتی برام سخت شده بود. 120 کیلو بودن هم وزن کمی نیست. یکی از دوستام بهم گفت: نکنه با این همه اضافه وزنی که داری دچارقند خون هم هستی؟! تا اینو گفت به خودم گفتم بعید نیست همینجوری که دوستم میگه باشه. فردا صبحش رفتم و آزمایش قند خون دادم. قند صبح ناشتام 141 بود. اصلا باورم نمی‌شد حسابی جا خوردم.
اخه سنم که خیلی نبود ولی شده بودم کلکسیون مریضی های مختلف. پا درد، کمر درد، بیماری قلبی و فشار خون کم بود، حالا دچار قند خون و چربی خونم شدم. دیگه اینجا بود که با خودم تصمیم گرفتم که به فکر رژیم باشم. کلا خیلی نگران و ناراحت بودم. وقتی که تصمیم گرفتم لاغر بشم، رفتم اینترنت و دنبال رژیم های مختلف گشتم. خیلی به صورت اتفاقی با رژیم برنافیت دکتر کرمانی آشنا شدم. رفتم توی سایتشون و یکم گشتم. در نهایت تونستم پیج برنافیت دکتر کرمانی رو پیدا کنم و برم فیلم و مطالب های خوبشون رو بخونم. راه حل هایی که برای کاهش وزن داشتن بی نهایت فوق العاده بود. به شدت فیلم هاشون به دلم نشست.
چون صحبت های ایشون خیلی خودمونی و مهربون هست. همه این دلایل ها باعث شد من رژیم برنافیت دکتر کرمانی رو انتخاب کنم. بعدش به صورت آنلاین رژیم رو ثبت نام کردم و برنامه غذایی گرفتم. قبل اینکه با رژیم برنافیت دکتر کرمانی آشنا بشم می‌خواستم ورزش های خیلی سختی انجام بدم و وزنمو سریع بیارم پایین، ولی خب نشد. اما با رژیم برنافیت دکتر کرمانی اجازه دارم هرچی که دلم می‌خواد رو بخورم.

وزن اولیه : 120 کیلوگرم

وزن پایانی : 82 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 38 کیلوگرم

بعد از اینکه رژیم گرفتم لباس هام گشاد شده بود. وقتی رفتم خیاطی بدم تنگ کنه، گفت نمیشه اگه تنگ بشه فرم و الگوی لباس بهم میریزه و من با شنیدن این حرف خیلی خوشحال شدم.

این یکی از بهترین ویژگی های برنافیت دکتر کرمانی هست. دیگه بدون هیچ نگرانی می‌تونی هر غذایی رو که دوست داری بخوری ولی به مقدار کافی. چی از این بهتر که می‌تونی کنار خانوادت سر یه سفر غذا بخوری. اول رژیم سخته. خیلی عادت به ریزه‌خواری داشتم و باید برای اینکه لاغر می‌شدم این عادت غلط رو بزارم کنار. دیگه بعد از اینکه دو هفته گذشت خیلی عادت کردم که کم غذا بخورم و عادت غذاییم تغییر کرد. با گذشت زمان یه رژیم بدون دردسری رو داشتم دنبال می‌کردم. وقتی دیدم چقدر خوب دارم پیش می‌رم و همچی عالیه، کلی به خودم امیدوار شدم. دیگه راحت بودم توی تموم مهمونی ها و رستوران ها می‌تونم به اندازه مشخصی، غذایی که دوست دارم رو بخورم. به راحتی اسم غذا رو توی نرم افزار وارد می‌کنم و مقدار غذایی که باید مصرف کنم و بهم میگه.
میان وعده ها خیلی خوب بود. وقتی احساس گرسنگی می‌کردم می‌تونستم از میان وعده ها استفاده کنم. بعضی وقت ها هم که گرسنه می‌شدم به خودم می‌گفتم فکر کن الان روزه‌ای! قراره سه چهار ساعت دیگه افطار بشه و می‌تونی غذا بخوری. این کارم باعث شده بود عادت کنم و به احساس گرسنگی‌ غلبه کنم.
دریافت رژیم
تو دوره رژیم مشکل خاصی نداشتم. فقط طی این دوره دچار استپ وزنی شدم، که با پیگیری و مشاوره های پشتیبان از استپ وزنی خلاص شدم. الان که تونستم 32 کیلو کم کنم احساس سبکی می‌کنم. علاوه بر اون الان که 82 کیلو شدم احساس اعتماد به نفس بیشتری دارم.
دیگه مثل قدیم خستگی ندارم. تازه وقتی چاق بودم دائم دوست داشتم بخوابم. دیگه الان احساس خواب آلودگی ندارم. دیگه روزی 6 ساعت خواب برای من کافیه. شبا ساعت 11 می‌خوابم و 4:30 صبح از خواب بیدار می‌شم و به همه کارام می‌رسم. اندازه لباس و سایز کمرم خیلی کم شده. الان که دیگه وزنم کم شده لباس هام برام گشاد شدن. یه روزی رفتم خیاطی و گفتم لباس هامو تنگ کنه گفت نمیشه یه لباس رو انقدر تنگ کرد، دیگه فرم و الگو لباس بهم می‌خوره. شاید باورتون نشه که چقدر شنیدن این حرف برای من لذت بخش بود. دیگه رفتم از اول برای خودم لباس های جدید گرفتم.
یه روزی کت و شلوار دامادیم رو برداشتم که بپوشم. باورم نمی‌شد الان لباس دامادیم اندازم هست. انقدر خوشحال بودم که احساس می‌کردم دوباره داماد شدم. یادتونه گفتم گذشته خیلی به پیاده روی و ورزش علاقه داشتم ولی زود خسته می‌شدم و نمی‌تونستم ادامه بدم؟ الان دیگه به راحتی می‌تونم ورزش کنم، به راحتی پله هارو بالا و پایین می‌رم و دیگه به همین زودی ها خسته نمی‌شم. ان شاالله از همین ماه هم تصمیم گرفتم زیر نظر یک مربی بدنساز کارم رو شروع کنم.

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه عزیزانی که دارای اضافه هستن اینکه:
باید انتخاب شما یک رژیم منطقی و اصولی باشد.
کافیه اراده قوی داشته باشید.
یادتون نره هیچی بهتر از سلامتی نیست.

yalda

برای ثبت‌نام و دریافت رژیم مشخصاتت رو وارد کن!

گزارش میزان اضافه وزن شما

برای ثبت نام و دریافت رژیم

مشخصاتت رو وارد کن
{{ n }}

وزن باید بین 20 تا 200 کیلو باشد

قد باید بین 100 تا 230 باشد

سن باید بین 12 تا 70 باشد

دوست عزیز شما {{result.weight}} کیلو {{result.dietType}} دارید

تبریک میگم، وزنت نرماله!

وزن ایده‌آل

{{result.normalWeight}} کیلوگرم

زمان رسیدن به وزن ایده‌آل

{{result.months}} ماه

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا شماره موبایل را بصورت صحیح وارد کنید

برای خرید رژیم یکی از بسته های زیر را انتخاب کن:

لطفا محصول مورد نظر خودرا انتخاب کنید

کد تخفیف داری؟

کد تخفیف معتبر نمیباشد!

لطفا یک روش پرداخت انتخاب کنید

جهت پرداخت کارت به کارت، ابتدا مبلغ {{selectedPackageItem.offerPrice}}هزارتومان را به شماره کارت زیر انتقال داده و رسید واریزی را نزد خود نگاه دارید

چنانچه در حین انتقال‌وجه با مشکل مواجه شدید، مشکل خود را با شماره 91016633-021 درمیان بگذارید.

۴ رقم آخر شماره کارتی که با آن پرداخت کرده‌اید را وارد کنید.

تاریخ موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

ساعت موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

اطلاعات پرداخت شما با موفقیت ثبت و جهت بررسی برای واحد مالی برنافیت ارسال شد.

نتیجه‌ی بررسی حداکثر تا 24 ساعت آینده از طریق پیامک به شماره {{form.phone}} ارسال خواهد شد.

ارتباط با واحد مالی: ۹۱۰۱۶۶۳۳ - ۰۲۱ داخلی 3

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]