رکوردار بهاره توفیقی برنافیت کتر کرمانی

اولین انتخاب من شد بهترین انتخابم

مصــاحبه اختصاصی با

بهاره توفیقی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من بهاره توفیقی 28 سالمه، مجرد و اهل شیراز هستم. وزن اولیه‌م85 و قدم 164 بود. زمانی که با رژیم دکتر کرمانی آشنا شدم تونستم به وزن 63 کیلو برسم و 22 کلیو کاهش وزن داشته باشم. قبلا سایزم 46 بود و رفته رفته با پیروی از رژیم برنافیت دکتر کرمانی، الان با افتخار سایزم 38 هستم.
من ورزش فریزبی انجام می‌دم و مربی ورزش هستم. من به خاطر زانو دردی که قبل از رژیم گرفتن داشتم، نمی‌تونستم ورزش مورد علاقه خودمو یعنی فریزبی رو انجام بدم.
به خاطر همین موضوع که بتونم بهتر ورزش کنم و به تناسب اندام برسم تصمیم گرفتم که از یه رژیم اصولی پیروی کنم. تو اینستاگرام با پیچ برنافیت دکتر کرمانی آشنا شدم، زمانی که داشتم تبلیغاتشون رو می‌دیدم بنظرم صادقانه و منطقی به نظر می‌رسید.
رژیم من سبد غذایی جدا از خانواده نبود و لازم نبود جداگانه غذا درست کنم. هر چیزی که دوست داشتم می‌تونستم انتخاب کنم و بخورم. چی بهتر از این که می‌تونستم سر یه سفره کنار خانوادم غذا بخوردم. تازه هر غذایی که اونا می‌خوردن منم هم کنارشون همون غذا رو می‌خوردم، فقط با این تفاوت که پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت، مقدار هر غذا رو برای من انتخاب می‌کردن.
از این موضوع خیلی خوشحالم که رژیم‌های دیگه رو انتخاب نکردم و این از لطف خدا بود که اولین انتخابم شد بهترین انتخاب زندگی من. با شروع ماه مبارک رمضان، من از لیست رژیم‌های برنافیت دکتر کرمانی، رژیم فستینگ رو استارت زدم. یه جورایی روز اول ماه رمضان مصادف شد به شروع شدن رژیم من.
به همین دلیل احساس کردم بهترین انتخاب هست. با گذشت زمان این رژیم به من کمک کرد وزن زیادی کم کنم. همین که ماه رمضان تمام شد وزنم خیلی اومد پایین و کلی از این موضوع خوشحال بودم. دیگه با گذشت زمان به این سبک غذا خودرن عادت کردم.
اوایل که می‌خواستم رژیم بگیرم برام یه کابوس شده بود. اما با گذشت زمان وقتی دیدم بدون این که سختی بکشم وزنم داره کم می‌شه، هر روز انگیزه بیشتری می‌گرفتم. در طول روند رژیم، وقتی می‌دیدم کاهش وزن شدنی هست و با این مقدار غذا سیر می‌شم، همیشه به خودم می‌گفتم ای کاش زودتر با رژیم برنافیت دکتر کرمانی آشنا می‌شدم.
خیلی می‌ترسیدم در دوران رژیم دچار ریزش مو بشم که خداروشکر این اتفاق نیافتاد و فقط یه مقدار دچار یبوست شدم که با راهکارهای پشتیبان‌های اختصاصی تونستم این مشکل رو حل کنم. شاید الان کنجاو شده باشی که چه کاری انجام دادم؟! تنها ورزش و پیاده‌روی، مشکل یبوست منو حل کرد.
با توجه به علاقه‌ای که به فریزبی داشتم، کنار رژیم اصولی تونستم این ورزش رو انجام بدم. البته ناگفته نباشه که مقدار وزنی که کم کردم به خاطر ورزش نبود، به خاطر رژیم غذایی اصولی، تونستم وزن خودم رو کم کنم. این رو در طول رژیم گرفتن متوجه شدم که بدون ورزش هم می‌شه وزن کم کرد. ولی ورزش کردن به سرعت روند کاهش وزن بیشتر کمک می‌کنه.

وزن اولیه : 85 کیلوگرم

وزن پایانی : 63 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 22 کیلوگرم

با شروع ماه مبارک رمضان، من از لیست رژیم‌های برنافیت دکتر کرمانی، رژیم فستینگ رو استارت زدم. یه جورایی روز اول ماه رمضان مصادف شد به شروع شدن رژیم من. به همین دلیل احساس کردم بهترین انتخاب هست.
رکوردار بهاره توفیقی برنافیت کتر کرمانی

دیگه هر ورزشی که دوست دارم رو می‌تونم انجام بدم و الان در حال حاظر دارم برای عضلات و ماهیچه سازی ورزش می‌کنم. از همه مهم‌تر این که هر جا مهمونی می‌رفتم به رژیمم پایبند بودم. با سبزی، سالاد و غذاهای کالری آزاد سعی می‌کردم خودم رو سیر کنم.
زمانی که رژیم بودم و می‌دیدم وزنم داره کم می‌شه و به هدفم داشتم کم کم می‌رسیدم انگیزه‌ام چند برابر شده بود، از یه سمتی رکوددارها رو می‌دیدم که به وزن دلخواهشون رسیدن و چقدر حس و حال خوبی دارن، منم به این روند امیدوار می‌شدم.
28 سال بود که با اضافه وزنم داشتم سر می‌کردم، اما با همتی که داشتم، دیدم که می‌تونم با یک رژیم غذایی اصولی طی 6 ماه به وزن ایده‌ال خودم برسم.
برای لاغری اصلا عجله‌ای نداشتم و می‌خواستم یواش یواش به وزنی که می‌خوام برسم. از پشتیبان‌های اختصاصی تشکر ویژه می‌کنم که طی دوره لاغری به من کمک کردن و هر سوالی داشتم در اسرع وقت به من جواب دادن و با صبر منو راهنمایی می‌کردن.
بعد از 3 ماهی که از رژیم لاغریم گذشت دیگه همچی اومده بود دستم که باید چیکار کنم. به دلیل این که کارشناس‌های برنافیت کاملا منو راهنمایی می‌کردن. به جرات می‌تونم بگم این رژیم سبک زندگی منو تغییر داد و منو با سبک درست تغذیه‌ای آشنا کرد.
دریافت رژیم
رژیم لاغری برنافیت دکتر کرمانی کاملا نرمال و منطقی بود. از نظر من یک رژیم فقط نبود بلکه یه سبک تغذیه منطقی بود. همین جا از برنافیت دکتر کرمانی تشکر می‌کنم. بنظر من فرق رژیم دکتر کرمانی با بقیه رژیم‌ها این هست که برنافیت دکتر کرمانی خیلی دلسوزانه تمام معلوماتشون رو در اختیار ما قرار می‌دن، جوری که الان ما برای خودمون یه پا دکتر کرمانی شدیم که دیگه می‌دونم کجا چقدر باید غذا بخوریم. این یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های یک برنامه غذایی و رژیم است.
اگه بخوام بگم رمز موفقیت من چی بوده؟ تنها می‌تونم بهتون بگم برای رسیدن به اندام ایده‌آلم انتظار زیادی از خودم نداشتم و بدون این که هیچ استرسی داشته باشم رژیمم رو ادامه می‌دادم و از غذاهای آزادی که بهم گفته بودن به خوبی استفاده می‌کردم که احساس گرسنگی نکنم.
سعی می‌کردم کنار پلو بیشتر سالاد بخورم، وقتی همین رویه رو پیش رفتم حس سیری ذهنی بهم دست می‌داد و زودتر از غذا دست می‌کشیدم . طی دوره رژیم حامی خودم شده بودم و بسیار پشتکار خوبی داشتم. همیشه یادمه خانوادم بهم می‌گفتن بهاره رژیم نگیر مریض می‌شی، با این که این مسائل رو می‌شنیدم بازم به خودم دلداری می‌دادم که اگه این دوره رو شروع کردی پس باید با قدرت تا تهش ادامه بدی.

رکوردار بهاره توفیقی برنافیت کتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

1. برای انجام کاری هیچ وقت دیر نیست، هر وقت ماهی رو از آب بگیری تازه هست، پس نزار دیر بشه.
2. به باور خودت ایمان داشته باش و دست دست نکن.
3. زودتر شروع کن تا زودتر به نتیجه‌ای که می‌خوای برسی.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]