دریافت رژیم برنافیت
ایلیا یگانه رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

همه‌ی اعضای خانواده دچار اضافه وزن بودیم

مصــاحبه اختصاصی با

ایلیا یگانه

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من ایلیا یگانه در شهرستان سبزوار استان خراسان زندگی می‌کنم. 15 سالمه و قدم 185 سانتی متر هست. قبل از این که با رژیم آشنا بشم وزن من 5/107 بود. یک ماه قبل از این که عید بشه، رژیمم رو شروع کردم و 10 ماه گذشت و تونستم به وزن 80 کیلو برسم.
من از سن کم درگیر اضافه وزن بودم، همیشه دوستام منو تو مدرسه مسخره می‌کردن، لپای منو می‌کشیدن می‌گفتن شبیه فلانی چاق هستی! همیشه منو مقایسه می‌کردن، که به شدت منو ناراحت می‌کرد و همین باعث شده بود همیشه با خودم فکر می‌کردم.
خب همین مسخره کردن‌ها خیلی توی روحیه من تاثیر داشت. به خاطر اضافه وزنی که داشتم، هیچ وقت نمی‌تونستم لباسی که دوست داشتم رو بپوشم، چون سایزم نمی‌شد. با این سن کمی که داشتم دچار کبد چرب و گرید 3 شده بودم.
انواع مختلفی از رژیم‌هارو امتحان کرده بودم ولی خب هر بار شکست می‌خوردم. راستیش هیچ وقت انگیزه کافی برای کاهش وزن نداشتم. از یه زمانی تصمیم گرفتم برم باشگاه ،اما چه فایده ادامه ندادم و هیچ به هیچ شد. یادمه تازه به یه دکتری هم مراجعه کردم ولی اونم بی نتیجه بود.
خلاصه که بخوام بهتون بگم کلی راه‌های مختلف رو امتحان کردم ولی خب همش بی‌فایده بود. البته ناگفته نمونه من برای لاغری هیچ وقت سراغ دمنوش، قرص و عمل جراحی نرفتم و همیشه دوست داشتم به صورت طبیعی وزن کم کنم.
تا این که از یکی از آشناها درباره رژیم برنافیت شنیدم. ما چون کل خانواده درگیر اضافه وزن بودیم، خواهرم با کلی تحقیق برای هر 4 اعضای خانواده، رژیم‌های مختلف دکترکرمانی رو گرفت. اینجوری همگی به هم انگیزه و امید می‌دادیم و از همه مهم‌تر تو خورد و خوراک هم دیگه دقت می‌کردیم.
باورمون نمی‌شد هفته‌های اول رژیم همگی باهم کاهش وزن خیلی چشم‌گیر و سریع داشتیم. زمانی که وزنم کم شد خیلی حس خوبی داشتم چون به نتیجه دلخواه خودم داشتم می‌رسیدم. برنامه غذایی من روزمنو بود، هرچی دلم می‌خواست رو می‌تونستم بخورم و هیچ محدویتی نداشتم، همین باعث شده بود، از رژیم گرفتن خسته نشم و این مدت اصلا بهم سخت نگذشت و احساس گرسنگی نکردم.

وزن اولیه : 107 کیلوگرم

وزن پایانی : 80 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 27 کیلوگرم

من از سن کم درگیر اضافه وزن بودم، همیشه دوستام منو تو مدرسه مسخره می‌کردن، لپای منو می‌کشیدن می‌گفتن شبیه فلانی چاق هستی! همیشه منو مقایسه می‌کردن، که به شدت منو ناراحت می‌کرد و همین باعث شده بود همیشه با خودم فکر می‌کردم.
ایلیا یگانه رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

از زمانی که تصمیم می‌گیری وزن کم کنی، بزرگ‌ترین مانع همین غذاهایی هست که باید از خوردنشون دست بکشی. اما خب با رژیم برنافیت دیگه دغدغه این موضوع رو نداشتم، چون هر غذایی که دوست داشتم رو می‌تونستم بخورم، هیچ محدودیت غذایی نداری فقط با یه اراده قوی می‌تونی کم کم وزن خودتو پایین بیاری.
ما همیشه خانوادگی پرخوری می‌کردیم. تازه رعایت کردن رژیم توی سفر و مهمونی که خیلی سخت‌تر هست، بعضی وقتها آدم نمی‌تونه توی سفر و مهمونی به رژیم پایبند باشه، ولی با رژیم برنافیت تمام این مشکلات حل شده، به راحتی می‌تونی در دوران سفر و مهمونی به رژیمت پایبند باشی. همیشه تمام تلاشم رو می‌کردم که رژیمم رو نشکونم به خاطر همین سعی می‌کردم از غذاهای آزاد و سبزیجات استفاده کنم.
هر وقت مهمونی می‌رفتیم سعی می‌کردم رژیم رو رعایت کنم مثلا دور برنج رو خط می‌کشیدم و فقط مرغ می‌خوردم. به خاطر کاهش وزن عجیبی که داشتم همیشه نگران این بودم که پوستم شل بشه ولی خداروشکر دچار این مشکل نشدم، چون کاهش وزن سریع داشتم و در کنار رژیمم ورزش هم فراموش نمی‌کردم، به خاطر همین پوستم جمع شده بود.
دریافت رژیم
طی روند رژیم با پشتیبان اختصاصی خودم با تلفن در ارتباط بودم، کلی توصیه‌هاشون به من کمک کرد. تغییرات چشمگیری که داشتم باعث شد به رژیم برنافیت پایبند باشم. یه اتفاق عالی که برام افتاد این بود که چربی کبدم به صفر رسید، خداروشکر کلا این مشکلمم حل شد. الان دیگه هر لباسی که دوست دارم رو می‌پوشم و خلاصه خوش تیپ شدم و حس خیلی خوبی دارم.
همه آشناها فکر می‌کنن من با جراحی تونستم وزن کم کنم، چون این حجم از کاهش وزن چشمگیر رو باورشون نمی‌شه. هیچ کس اصلا باورش نمی‌شد من بتونم 27 کیلو کاهش وزن داشته باشم. زمانی که منو دیدن همشون شوکه بودن و براشون تعجب آور بود که با چه رژیمی و چه اراده‌ای تونستم انقدر کاهش وزن داشته باشم.
خیلی تو این مسیر به من انگیزه دادن و گفتن که رژیمم رو ول نکنم و با قدرت این راه رو ادامه بدم. بعد از کاهش وزنی که داشتم سوارکاری رو شروع کردم که قبلش غیر ممکن بود با اضافه وزنی که داشتم بتونم سوارکاری کنم. از صمیم قلبم از تیم برنافیت تشکر می‌کنم که این رژیم خوب رو در اختیار من و خانواده قرار داد. باورم نمی‌شه که برای من و خانواده‌ام غیر ممکن رو ممکن کرد.

ایلیا یگانه رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه کسایی که اضافه وزن دارن این که:
1. سعی کن از یه رژیم اصولی پیروی کنی و وقتت رو با راهکارهای مختلف تلف نکنی.
2. آروم و پیوسته وزن کم کن و عجله‌ای نداشته باش.
3. هیچ وقت عکس‌های دروان چاقی خودت رو پاک نکن که تغییر رو درون خودت ببینی، چون باعث می‌شه بهت انگیزه و امید بده.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]