دریافت رژیم برنافیت

میدونستم اگه لاغر نشم باید از ویلچر استفاده کنم!

مصــاحبه اختصاصی با

امیر معروفی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

امیر معروفی هستم و در رشت زندگی می‌کنم و 27 ساله هست. وزن اولیه من 130 کیلو گرم بود با قد 175 که بعد از 9 ماه تونستم به وزن فعلی خودم یعنی 81 کیلو برسم. کلا این اضافه وزن تو خانواده ما ارثی بود ولی خب کم تحرکی، ریزه‌خواری و پرخوری من باعث اضافه وزنم شده بود. همین اضافه وزن باعث شده بود دچار کمردرد بشم. همین موضوع باعث شده بود دیسک کمر و زانو درد بگیرم. دیگه حتی برای استراحت و خوابیدنم دچار مشکل شده بودم. دیگه خبری از لباس‌های شیک و قشنگ نبود، مجبور بودم هر لباسی که داشتم رو می‌پوشیدم. باورتون می‌شه لباس‌های 3 ایکس لارج و 4 ایکس لارج اندازه من می‌شد! واقعا باورش برام سخته….
شلوار هم سایز 68 به شدت به سختی می‌تونستم بپوشم. چه حسی از این بهتر که الان پیراهن سایز لارج و مدیوم می‌پوشم تازه سایز شلوارمم خداروشکر به 46 و 48 رسیده.
وقتی رفتم پیش دکتر بهم گفته بود اگه اضافه وزنم همینجوری ادامه پیدا کنه، ویلچری می‌شم چون وزن بالایی که داشتم به دیسک‌کمرم داشت فشار وارد می‌کرد. قبل از این‌که با رژیم برنافیت آشنا بشم سرخود برای خودم کم‌خوری می‌کردم، مثلا برای خودم برنج رو کلا یه زمانی قطع کردم و تا چند روز برای خودم تجویز کرده بودم که نون و ماست بخورم. وقتی این روند ور پیش گرفته بودم خیلی زود خسته شدم و از همچی دست کشیدم. یه جورایی بدنم حالت قحطی پیدا کرده بود و بدتر نسبت به هر غذایی حریص‌تر می‌شدم و برای غذا خودرن زیاده‌روی می‌کردم. این رژیم اصلا اصولی نبود، علاوه بر این‌که وزن کم نکردم تازه نسبت به غذا‌ها حریص‌تر شدم و دچار اضافه وزن شدم. همش با خودم فکر می‌کردم رژیم گرفتن الکی و یه مسئله نشدنی هست. تا این که همسرم پیج برنافیت دکترکرمانی رو برام فرستاد و من بهش گفتم مگه می‌شه رژیم آنلاین بگیری و وزن کم کنی؟
تا این‌که یه سمیناری رو توی پیج برنافیت که منو خیلی شگفت‌زده کرد. آقای دکتر یه آقای رو دعوت کرده بود که وزن خیلی بالایی داشت. یادمه 150 یا 160 کیلو بود که با رژیم برنافیت تونسته بود حسابی وزن کم کنه و به وزن ایده‌آل خودش برسه.
همین سمیناری که از برنافیت دیدم باعث شد انگیزه بیشتری نسبت به این موضوع داشته باشم که خیلی سریع رژیمم رو شروع کنم. تو این راه من یه حامی داشتم که کلی توی این مسیر منو حمایت کرد، اون کسی نبود جز همسرم که خیلی هوای منو داشت و انگیزه به من میداد که تو می‌تونی. همیشه طبق برنامه غذایی وعده‌ها رو برای من آماده می‌کرد.

وزن اولیه : 130 کیلوگرم

وزن پایانی : 81 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 49 کیلوگرم

برنامه غذایی روزمنو برنافیت دکترکرمانی به داد من رسید. به خاطر شغلم که نیرو انتظامی بودم اصلا وعده‌های غذاییم رو منظم نمی‌خوردم.
امیر معروفی رکوردار برنافیت دکترکرمانی

به دلیل شغلی که داشتم تو نیروی انتظامی کار می‌کردم و شیفت کاریم به صورتی بود که وعده‌های غذاییم رو به صورت منظم نمی‌خوردم. یکی از آبشن‌های خوب رژیم برنافیت این هست که رژیم روزمنو داره که فوق‌العاده با توجه به شرایط کاریم به من کمک کرد که به راحتی و بدون دغدغه رژیم بگیرم. واقعا میگم رژیم برنافیت یکی از بهترین‌ رژیم‌هایی هست که دیدم و هر مواد غذایی که دلت بخواد تو برنامه غذایی هست و به راحتی می‌تونی هرچی دوست داری بخوری و لاغر بشی! طی دوره رژیک هیچ وقت احساس ضعف نکردم و همیشه ویتامین و پروتئین مصرف می‌کردم و هم زمان هم کاهش وزن داشتم.
تازه درکنار رژیمی که داشتم روزانه ورزش هم می‌کردم. اوایل رژیم پیادروی رو همیشه داشتم و بعدش زمان که گذشت و وزنم یه مقدار که اومد پایین باشگاه هم شروع کردم و می‌رفتم.
علاوه بر این‌که کالری و چربی سوزی بیشتری داشتم با ورزش کردن احساس شادابی بیشتری هم داشتم. همیشه بهم میگفتن رژیم باعث نشده که عصبی بشی؟ تازه علاوه بر رژیم و ورزش من کلی شاداب‌تر شدم و حس خیلی خوبی دارم. هر وقت هم مهمونی می‌رفتم نگران این موضوع نبودم که میزبان چه غذایی درست کرده، به راحتی غذا رو توی منوی رژیمم انتخاب می‌کردم و مقدار مجاز برای خوردن رو بهم نشون می‌داد.
دریافت رژیم
تازه همیشه میان وعده هم داشتم که وقتی از سرکار میام ضعف نکنم. دیگه قشنگ میان وعده‌هارو تقسیم می‌کردم که تا وقتی نهار یا شام می‌شه گشنم نشه! قبلا همیشه عادت داشتم هعی در یخچال رو باز می‌کردم هر چی میدیدم رو می‌خورم و ریزه‌خورای می‌کردم. اما از وقتی که رژیم برنافیت رو گرفتم این عادت رو گذاشتم کنار و سبک درست زندگی کردن رو یاد گرفتم. دیگه از خوراکی‌های سالم استفاده می‌کنم مثل خیار، کاهو!
از زمانی که رژیم گرفتم همیشه همسرم بهم میگه موهات پرپشت‌تر شده، فکر کنم به خاطر سبوس برنج و گندم هست چون در طی دوره رژیم کارشناس‌های برنافیت بهم گفتن مصرف کن.
نگم براتون که پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت طی دوره رژیم چقدر به من کمک کردن. سایت و اپلیکیشن گویای همچی بود ولی هر وقت هر سوالی داشتم از پشتیبان اختصاصی خودم که پرسیدم بهم جواب داد. خیلی‌ها تو این مسیر بهم گفتن تو نمی‌تونی و خیلی زود خسته می‌شی. الان که تغییرات منو می‌بیین شوک زده شدن و باورشون نمی‌شه من امیر معروفی هستم!؟

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

1. اگه بخوای می‌شه اینو هیچ وقت فراموش نکن.
2. علاوه بر رژیم یادت نره ورزش کنی.
3. اگه دچار استپ وزن شدی باید ورزش کنی که سوخت و سازت بره بالا.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]