میدونستم اگه لاغر نشم باید از ویلچر استفاده کنم!

مصــاحبه اختصاصی با

امیر معروفی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

امیر معروفی هستم و در رشت زندگی می‌کنم و 27 ساله هست. وزن اولیه من 130 کیلو گرم بود با قد 175 که بعد از 9 ماه تونستم به وزن فعلی خودم یعنی 81 کیلو برسم. کلا این اضافه وزن تو خانواده ما ارثی بود ولی خب کم تحرکی، ریزه‌خواری و پرخوری من باعث اضافه وزنم شده بود. همین اضافه وزن باعث شده بود دچار کمردرد بشم. همین موضوع باعث شده بود دیسک کمر و زانو درد بگیرم. دیگه حتی برای استراحت و خوابیدنم دچار مشکل شده بودم. دیگه خبری از لباس‌های شیک و قشنگ نبود، مجبور بودم هر لباسی که داشتم رو می‌پوشیدم. باورتون می‌شه لباس‌های 3 ایکس لارج و 4 ایکس لارج اندازه من می‌شد! واقعا باورش برام سخته….
شلوار هم سایز 68 به شدت به سختی می‌تونستم بپوشم. چه حسی از این بهتر که الان پیراهن سایز لارج و مدیوم می‌پوشم تازه سایز شلوارمم خداروشکر به 46 و 48 رسیده.
وقتی رفتم پیش دکتر بهم گفته بود اگه اضافه وزنم همینجوری ادامه پیدا کنه، ویلچری می‌شم چون وزن بالایی که داشتم به دیسک‌کمرم داشت فشار وارد می‌کرد. قبل از این‌که با رژیم برنافیت دکتر کرمانی آشنا بشم سرخود برای خودم کم‌خوری می‌کردم، مثلا برای خودم برنج رو کلا یه زمانی قطع کردم و تا چند روز برای خودم تجویز کرده بودم که نون و ماست بخورم. وقتی این روند ور پیش گرفته بودم خیلی زود خسته شدم و از همچی دست کشیدم. یه جورایی بدنم حالت قحطی پیدا کرده بود و بدتر نسبت به هر غذایی حریص‌تر می‌شدم و برای غذا خودرن زیاده‌روی می‌کردم. این رژیم اصلا اصولی نبود، علاوه بر این‌که وزن کم نکردم تازه نسبت به غذا‌ها حریص‌تر شدم و دچار اضافه وزن شدم. همش با خودم فکر می‌کردم رژیم گرفتن الکی و یه مسئله نشدنی هست. تا این که همسرم پیج برنافیت دکترکرمانی رو برام فرستاد و من بهش گفتم مگه می‌شه رژیم آنلاین بگیری و وزن کم کنی؟
تا این‌که یه سمیناری رو توی پیج برنافیت دکتر کرمانی که منو خیلی شگفت‌زده کرد. آقای دکتر یه آقای رو دعوت کرده بود که وزن خیلی بالایی داشت. یادمه 150 یا 160 کیلو بود که با رژیم دکتر کرمانی تونسته بود حسابی وزن کم کنه و به وزن ایده‌آل خودش برسه.
همین سمیناری که از برنافیت دکتر کرمانی دیدم باعث شد انگیزه بیشتری نسبت به این موضوع داشته باشم که خیلی سریع رژیمم رو شروع کنم. تو این راه من یه حامی داشتم که کلی توی این مسیر منو حمایت کرد، اون کسی نبود جز همسرم که خیلی هوای منو داشت و انگیزه به من میداد که تو می‌تونی. همیشه طبق برنامه غذایی وعده‌ها رو برای من آماده می‌کرد.

وزن اولیه : 130 کیلوگرم

وزن پایانی : 81 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 49 کیلوگرم

برنامه غذایی روزمنو برنافیت دکترکرمانی به داد من رسید. به خاطر شغلم که نیرو انتظامی بودم اصلا وعده‌های غذاییم رو منظم نمی‌خوردم.
امیر معروفی رکوردار برنافیت دکترکرمانی

به دلیل شغلی که داشتم تو نیروی انتظامی کار می‌کردم و شیفت کاریم به صورتی بود که وعده‌های غذاییم رو به صورت منظم نمی‌خوردم. یکی از آبشن‌های خوب رژیم برنافیت این هست که رژیم روزمنو داره که فوق‌العاده با توجه به شرایط کاریم به من کمک کرد که به راحتی و بدون دغدغه رژیم بگیرم. واقعا میگم رژیم برنافیت دکتر کرمانی یکی از بهترین‌ رژیم‌هایی هست که دیدم و هر مواد غذایی که دلت بخواد تو برنامه غذایی هست و به راحتی می‌تونی هرچی دوست داری بخوری و لاغر بشی! طی دوره رژیک هیچ وقت احساس ضعف نکردم و همیشه ویتامین و پروتئین مصرف می‌کردم و هم زمان هم کاهش وزن داشتم.
تازه درکنار رژیمی که داشتم روزانه ورزش هم می‌کردم. اوایل رژیم پیادروی رو همیشه داشتم و بعدش زمان که گذشت و وزنم یه مقدار که اومد پایین باشگاه هم شروع کردم و می‌رفتم.
علاوه بر این‌که کالری و چربی سوزی بیشتری داشتم با ورزش کردن احساس شادابی بیشتری هم داشتم. همیشه بهم میگفتن رژیم باعث نشده که عصبی بشی؟ تازه علاوه بر رژیم و ورزش من کلی شاداب‌تر شدم و حس خیلی خوبی دارم. هر وقت هم مهمونی می‌رفتم نگران این موضوع نبودم که میزبان چه غذایی درست کرده، به راحتی غذا رو توی منوی رژیمم انتخاب می‌کردم و مقدار مجاز برای خوردن رو بهم نشون می‌داد.
دریافت رژیم
تازه همیشه میان وعده هم داشتم که وقتی از سرکار میام ضعف نکنم. دیگه قشنگ میان وعده‌هارو تقسیم می‌کردم که تا وقتی نهار یا شام می‌شه گشنم نشه! قبلا همیشه عادت داشتم هعی در یخچال رو باز می‌کردم هر چی میدیدم رو می‌خورم و ریزه‌خورای می‌کردم. اما از وقتی که رژیم دکتر کرمانی رو گرفتم این عادت رو گذاشتم کنار و سبک درست زندگی کردن رو یاد گرفتم. دیگه از خوراکی‌های سالم استفاده می‌کنم مثل خیار، کاهو!
از زمانی که رژیم گرفتم همیشه همسرم بهم میگه موهات پرپشت‌تر شده، فکر کنم به خاطر سبوس برنج و گندم هست چون در طی دوره رژیم کارشناس‌های برنافیت بهم گفتن مصرف کن.
نگم براتون که پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت طی دوره رژیم چقدر به من کمک کردن. سایت و اپلیکیشن گویای همچی بود ولی هر وقت هر سوالی داشتم از پشتیبان اختصاصی خودم که پرسیدم بهم جواب داد. خیلی‌ها تو این مسیر بهم گفتن تو نمی‌تونی و خیلی زود خسته می‌شی. الان که تغییرات منو می‌بیین شوک زده شدن و باورشون نمی‌شه من امیر معروفی هستم!؟

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

1. اگه بخوای می‌شه اینو هیچ وقت فراموش نکن.
2. علاوه بر رژیم یادت نره ورزش کنی.
3. اگه دچار استپ وزن شدی باید ورزش کنی که سوخت و سازت بره بالا.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]