امیر حسین ترکی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

من مجدد با رژِیم برنافیت متولد شدم!

مصــاحبه اختصاصی با

امیر حسین ترکی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من امیر حسین ترکی 18 ساله از بندرعباس هستم. وزن اولیه من 102 کیلوگرم بود. شاید همه اول عکس منو دیده باشن بگن این که نوشته وزن اولیه 98 اره درسته ولی من یک الی دو ماه رفتم باشگاه و رژیم سرخود گرفتم که به این وزن رسیدم ولی با خودم فکر کردم گفتم حسین می‌دونی چقدر به بدن خودت داری آسیب می‌زنی، معلوم نیست پس فردا دچار چه مریضی‌هایی بشی.
همین دغدغه‌ها باعث شد یه تصمیم درست و حسابی بگیرم و با رژیم غذایی اصولی، وزنم رو کم کنم. زمانی که با رژیم برنافیت می‌خواستم رژیمم رو شروع کنم، اون زمان 98 کیلو گرم بودم.
من تونستم با رژیم برنافیت به وزن 72 کیلوگرم برسم. یعنی میزان کاهش وزن من 26 کیلوگرم بود بدون هیچ مریضی یا مشکلی تونستم وزن رو کم کنم. همیشه تو دوران چاقی مورد تمسخر داداشم و رفیق‌هام قرار می‌گرفتم و منو اذیت می‌کردن.
از یه طرفی پیدا کردن لباس خیلی برام سخت شده بود. نه این که هیچ لباسی اندازم نباشه‌ ها نه؛ مسئله اصلی این بود که لباس اندازه من بود ولی اونی که دوست داشتم نبود و همیشه محدود می‌شدم و نمی‌تونستم اون چیزی که دوست دارم رو بپوشم.
همه‌ی این مسائل دیگه دست به دست هم دادن که برم وزنم رو کم کنم و از این وضعیت خلاص بشم. اول از همه باشگاه رفتم و بعدش هم برای خودم سرخود رژیم گرفتم.
این کاهش وزنی که داشتم هم همش به خاطر این بود که همیشه سعی می‌کردم هیچی نخورم. دیگه میان وعده‌ها رو حذف کرده بودم و غذا هم به شدت کم می‌خوردم، با همین رویه تونستم 4 کیلو وزن کم کنم! برام عین روز روشن بود که دیگه نمی‌تونم این مسیر رو ادامه بدم.
از طریق سایت با برنافیت آشنا شدم. زمانی که به سایت نگاه کردم دیدم نظرم راجب رژیمشون مثبته و باید یه بارم که شده شانس خودمو امتحان کنم و رژیم بگیرم. با گذشت زمان وقتی دیدم کاهش وزن دارم و از این که رژیم رو گرفتم خیلی به شدت راضی هستم.
رژیم برنافیت یکی از راحت‌ترین و بهترین رژیمی بود که تاحالا دیده بودم. الان که به وزن 72 کیلو رسیدم خیلی خیلی خوشحالم و از اندامم به شدت راضی هستم. دیگه به راحتی هر چیزی که دوست دارم رو می‌خرم و می‌پوشم.
خداروشکر دیگه هیچ کس از اطرافیان منو مسخره نمی‌کنه. پدرمم دچار اضافه وزن هست. بابا حدود 124 کیلو هست. زمانی که دید من دارم رژیم می‌گیرم و به نتیجه می‌رسم اون هم ترغیب شد که رژیم بگیره و وزنش رو کم کنه.
یکم که با من رژیم گرفت تونست طی 2 هفته نزدیک 3 کیلو وزن خودشو کم کرد. اما یهو رژیم رو رها کرد و دیگه ادامه نداد. می‌دونی چرا؟! چون دیگه انگیزه نداشت، اما من هدفم و کاملا متفاوت بود.
همیشه می‌خواستم خوش اندام باشم تا دیگه همه‌ی اون تمسخر‌ها و اذیت کردن‌ها تموم بشه. طی دوره‌ که رژیم بودم، مهمونی زیاد می‌رفتم. ابتدا بگم که من لیست برنامه غذایی دلخواه استفاده کردم. برنامه غذایی دلخواه به این صورت هست که هرچی توی طول روز بخوای بخوری از صبحانه، میان وعده، نهار و شام همش رو خودت انتخاب می‌کنی.

وزن اولیه : 98 کیلوگرم

وزن پایانی : 72 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 26 کیلوگرم

همیشه تو دوران چاقی مورد تمسخر داداشم و رفیق‌هام قرار می‌گرفتم و منو اذیت می‌کردن.
امیر حسین ترکی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

اگه مهمونی می‌رفتم و غذای مهمونی با برنامه غذایی من فرق داشت، سعی می‌کردم از جایگزینی استفاده کنم. اپلیکیشن برنافیت این کارو برام ساده کرده بود، به راحتی توی نرم افزار دکمه جایگزینی رو می‌زدم و غذایی که اون روز توی مهمونی می‌خوردم رو انتخاب می‌کردم.
به همین صورت اندازه همون غذایی که می‌خوردم مشخص می‌شد. طی دوره رژیم دچار استپ وزنی شدم، یکی از دوره‌های رژیمم افتاد توی ماه رمضون که به شدت بدنم در برابر این موضوع مقاومت می‌کرد.
با پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت از طریق واتساپ که صحبت کردم منو راهنمایی کردن که از استپ وزنی بدون هیچ مشکلی در بیام و این اتفاق هم افتاد. از زمانی که به نکته‌های پشتیبان‌ اختصاصی برنافیت گوش دادم دیگه بعد از ماه رمضون دچار استپ وزنی نشدم و مجدد کاهش وزن خوبی داشتم.
به دلیل این که وزن زیادی داشتم کم می‌کردم باید ورزش رو شروع می‌کردم، چون اصلا پوست بدنم نمی‌خواستم شل بشه، از همه بیشتر نگران شکمم بودم که به شدت جلو بود. به خاطر همین زمانی که رژیم بودم هم زمان ورزش‌های شکمی هم انجام می‌دادم که پوستم شل نشه.
با ورزش کردن، کاهش وزنم چند برابر شده بود و این موضوع کلی بهم انرژی و انگیزه می‌داد. سعی می‌کردم دو روز در هفته توی خونه ورزش کنم. سه روز دیگه هم می‌رفتم بیرون از خونه پیاده روی می‌کردم. وقتی می‌دیدم عدد روی ترازو روز به روز داره کمتر می‌شه کلی خوشحال می‌شدم. طی این مسیر کلی خانواده‌ام منو حمایت کردن و بهم روحیه دادن.
دریافت رژیم
زمانی که به خانواده‌ام می‌گفتم وزنم داره کم می‌شه، کلی تشویقم می‌کردن. از پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت کلی تشکر می‌کنم چون هر وقت هر سوالی داشتم سریع جوابمو می‌دادن و کلی بهم کمک می‌کردن.
چقدر خوب بود که طی رژیم یکی کنارت بود که همه چیز رو می‌دونست و پا به پای تو اونم همراهت بود. از تنوع غذایی برنامه رژیم نگم براتون که خیلی بالاست. از لحاظ تعداد وعده‌ها و میان وعده‌ها هم که گفتنی نیست که چقدر خوبه.
جوری برات برنامه ریزی شده که اصلا احساس گرسنگی نمی‌کنی. اگه به صورت دقیق به رژیمت پایبند باشی، احساس گرسنگی نمی‌کنی که خدایی نکرده رژیمت رو بشکنی.
من همیشه به همه می‌گم که رژیم برنافیت یه چیزی فراتر از یه برنامه غذایی هست، جوری که به تو یاد می‌ده که به چه صورت غذا بخوری و سبک زندگیت رو تغییر بدی. خیلی از رژیم‌ها محدود می‌کنن که مثلا برنج، فست فود نخور فقط سینه مرغ بخور.
ولی رژیم غذایی برنافیت اینجوری نیست حتی کله پاچه هم می‌تونی بخوری! اینجوری هر چی دوست داشتی رو می‌خوری و وزن کم می‌کنی. بعد از یه مدت دیگه دستت می‌آید که به چه مقدار باید غذا بخوری تا وزنت نره بالا و خوش اندام بمونی. درواقع رژیم برنافیت بهت یاد می‌ده که درست غذا بخوری. من امیر حسین ترکی با رژیم برنافیت دوباره متولد شدم و به هدفم رسیدم.
نتایج رکورد دار های دکتر کرمانی

امیر حسین ترکی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه کسایی که اضافه وزن دارن اینه که:
1. هیچ وقت ناامید نشو و تنها رژیم غذاییت رو شروع کن.
2. خودت رو دوست داشته باش و به سلامتی خودت فکر کن.
3. با رژیم برنافیت درست غذا خوردن رو یاد می‌گیری.

yalda

برای ثبت‌نام و دریافت رژیم مشخصاتت رو وارد کن!

گزارش میزان اضافه وزن شما

برای ثبت نام و دریافت رژیم

مشخصاتت رو وارد کن
{{ n }}

وزن باید بین 20 تا 200 کیلو باشد

قد باید بین 100 تا 230 باشد

سن باید بین 12 تا 70 باشد

دوست عزیز شما {{result.weight}} کیلو {{result.dietType}} دارید

تبریک میگم، وزنت نرماله!

وزن ایده‌آل

{{result.normalWeight}} کیلوگرم

زمان رسیدن به وزن ایده‌آل

{{result.months}} ماه

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا شماره موبایل را بصورت صحیح وارد کنید

برای خرید رژیم یکی از بسته های زیر را انتخاب کن:

لطفا محصول مورد نظر خودرا انتخاب کنید

کد تخفیف داری؟

کد تخفیف معتبر نمیباشد!

لطفا یک روش پرداخت انتخاب کنید

جهت پرداخت کارت به کارت، ابتدا مبلغ {{selectedPackageItem.offerPrice}}هزارتومان را به شماره کارت زیر انتقال داده و رسید واریزی را نزد خود نگاه دارید

چنانچه در حین انتقال‌وجه با مشکل مواجه شدید، مشکل خود را با شماره 91016633-021 درمیان بگذارید.

۴ رقم آخر شماره کارتی که با آن پرداخت کرده‌اید را وارد کنید.

تاریخ موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

ساعت موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

اطلاعات پرداخت شما با موفقیت ثبت و جهت بررسی برای واحد مالی برنافیت ارسال شد.

نتیجه‌ی بررسی حداکثر تا 24 ساعت آینده از طریق پیامک به شماره {{form.phone}} ارسال خواهد شد.

ارتباط با واحد مالی: ۹۱۰۱۶۶۳۳ - ۰۲۱ داخلی 3

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]