راهکارهایی برای افزایش دوام آرایش صورت در طول روز

اگر به دنبال راهکارهایی برای افزایش دوام آرایش در طول روز هستید با ما همراه باشید.

با یک فونداسیون شروع کنید

راهکارهایی برای افزایش دوام آرایش صورت در طول روز

لوسی هالپرین- متخصص آرایشگری- می گوید: آماده کردن پوست قبل از شروع آرایش، نکته ی مهمی در دوام آرایش است. ابتدا صورت خود را بشویید و پیش آنکه مرطوب کننده بزنید، کمی ماسک روی آن بمالید. این کار صورت شما را پرتر، مرطوب تر و یک دست تر نشان می دهد.

به صورت خود پرایمر بزنید  

راهکارهایی برای افزایش دوام آرایش صورت در طول روز

جسیکا می، متخصص آرایشگری می گوید: حتی اگر محصولی را استفاده می کنید که درون خودش کمی پرایمر دارد- مثل مرطوب کننده های رنگی- استفاده از پرایمر، پوستتان را صاف و یکدست و دوام آرایش را بیشتر خواهد کرد. اضافه کردن پرایمر قبل از آرایش، دوام کرم شما را بیشتر خواهد کرد. جسیکا می گوید: پرایمری را انتخاب کنید که با پوستتان سازگار باشد. اگر پوست شما دارای منافذ یا خط های ریز است از نوع هموارساز آن استفاده کنید، اگر پوستی چرب دارید از انواع مات کننده ی آن و اگر پوستی خشک دارید از انواع هیدروژنه (آبرسان) استفاده کنید.

از شوت (پد آرایشی) استفاده کنید

راهکارهایی برای افزایش دوام آرایش صورت در طول روز

اگر می خواهید دوام آرایش شما زیاد باشد، از زدن کرم و پرایمر به وسیله ی نوک انگشتان خودداری کنید. چرا که چربی سر انگشتان به صورتتان منتقل می شود و مجبور به استفاده ی بیشتر از محصول هستید. جسیکا می گوید: استفاده از پد آرایشی موجب می شود که محصول روی پوست شما به صورت هموار پخش شود و به مدت طولانی تری دوام پیدا کند. با این کار یک طرف پوستتان دارای لایه ی ضخیمی از کرم و طرف دیگر دارای لایه ی نازکی از کرم نخواهد بود. بنابراین چربی پوست شما به خوبی با محصول ترکیب می شود.

از پودر آرایشی استفاده کنید

راهکارهایی برای افزایش دوام آرایش صورت در طول روز

به آرامی کمی پودر آرایشی و برنزکننده را به صورت لایه لایه روی پوست بزنید. هالپرین می گوید: آن را با لایه ی های زیر پوست ترکیب کنید. این کار کمک می کند در صورتی که آرایشتان پاک شود، این لایه ها، آن را کمتر نشان دهند.

چشمان خود را آماده کنید

راهکارهایی برای افزایش دوام آرایش صورت در طول روز

یک کرم چشم به شما کمک می کند از شر دایره های تیره ی دور چشم هایتان رها شوید و آن ها را برای استفاده از کانسیلر آماده می کند. پیشنهاد هالپرین، کرم هایی است که دارای اپلیکاتور فلزی هستند و پوست شما را خنک می کنند. او می گوید: این اپلیکاتورها واقعا پوست را صاف می کند. این کرم ها را باید تنها زیر چشم استفاده کرد، اگر آنها را روی خط چشم خود استفاده کنید، رطوبت، موجب پایین آمدن سایه ی چشم، روی چین و شکن های چشمتان می شود.

از یک پرایمر مناسب برای چشمتان استفاده کنید

راهکارهایی برای افزایش دوام آرایش صورت در طول روز

شاید شنیده باشید که کانسیلر جایگزین خوبی برای پرایمر چشم است اما اصلا اینطور نیست. کانسیلر، نرم کننده است و دوام آن مانند کرم است. اگر آن را روی خط چشم خود بزنید موجب چروک شدن و ترکیب نشدن سایه چشم با پوستتان می شود. بهترین نتایج از پرایمری حاصل می شود که مخصوص چشم است. افرادی که دارای پوستی چرب هستند بهتر است قبل از سایه از پرایمر “اربن دیکی (urban decay)” استفاده کنند.

از خط چشم های ضد آب استفاده کنید

راهکارهایی برای افزایش دوام آرایش صورت در طول روز

هالپرین می گوید: برای داشتن یک خط چشم با دوام یا باید از انواع ضد آب آن استفاده کنید و یا اگر از انواع معمولی استفاده می کنید، برای تثبیت آن از یک پودر هم رنگ استفاده کنید. اگر چشمتان مرطوب شد کمی پودر زیر آن بزنید تا از آب شدن خط چشم و ریختنش جلوگیری کند.

اصلا از خط چشم استفاده نکنید

راهکارهایی برای افزایش دوام آرایش صورت در طول روز

اگر خط چشم شما همیشه می ریزد، بهترین استراتژی این است که از خط چشم استفاده نکنید. می توانید برای برجسته کردن چشم ها  به جای خط چشم، از ریمل ضد آب استفاده کنید.

از ریمل مناسب استفاده کنید

راهکارهایی برای افزایش دوام آرایش صورت در طول روز

ریمل ها برای هر شخص متفاوت است. از ریملی که مناسب چشمان شما باشد استفاده کنید تا دوام آرایش را بیشتر کند. افرادی که دائم از چشمشان آب می آید بهتر است از ریمل ضد آب استفاده کنند، در غیر این صورت استفاده از ریمل ضد آب گزینه ی مناسبی نیست. ابتدا خط چشم را تست کنید و از ریملی که مخصوص چشم شماست استفاده کنید. برای اینکه آرایش صورتتان را خراب نکنید مراقب مالیده شدن ریمل به پلک خود باشید. بهتر است از پایین مژه ها به سمت نوک آن شروع کنید، بگذارید مژه های بالا خشک شود، سپس روی مژه های پایین ریمل بزنید.

ابتدا خط لب بزنید

راهکارهایی برای افزایش دوام آرایش صورت در طول روز

بسیاری از رژ لب های با دوام، پوست لب را خشک می کنند. بهتر است قبل از زدن رژ لب دور لب را خط لب بزنید و سپس آن را با رژ لب پر کنید. این کار به لب شما یک حالت مومی شکل می دهد و موجب چسبیدن رژ به لب می شود.

رژ لب خود را تثبیت کنید

راهکارهایی برای افزایش دوام آرایش صورت در طول روز

پس از استفاده از رژ لب بهتر است یک دستمال کاغذی روی لب بگذارید، سپس کمی پودر شفاف روی دستمال کاغذی بزنید و آن را روی لب بگذارید تا رنگ رژ لبتان ثابت شود.

آرایش خود را تثبیت کنید

راهکارهایی برای افزایش دوام آرایش صورت در طول روز

وقتی کارتان تمام شد، یک اسپری تثبیت کننده روی آن بزنید تا دوام آرایش شما بیشتر باشد. جسیکا می گوید: بهتر است پس از استفاده از فونداسیون کمی اسپری تثبیت کننده بزنید، پس از آنکه خشک شد کمی پودر بزنید و آرایش را تمام کنید، سپس دوباره اسپری بزنید. اگر پودر را به صورت لایه لایه بزنید بهتر است و سدی بین پوست و کرم ایجاد می کند. کرم و پرایمرهای مرطوب کننده دارای رطوبت زیادی می باشند. بنابراین بهتر است از اسپری ای استفاده کنید که پوست شما را از این مرطوب تر نکند چرا که موجب ریختن آرایش شما می شود.

دستان خود را مدام به صورتتان نزنید

راهکارهایی برای افزایش دوام آرایش صورت در طول روز

اجازه ندهید زحمت شما با کشیدن دست بر روی آرایشتان خراب شود. تا جایی که می توانید به پوست صورت خود دست نزنید. این کار موجب می شود دوام آرایش شما بیشتر شود. جسیکا می گوید: از گذاشتن دست ها بر روی صورت و چسباندن گوشی بر روی گونه ها خودداری کنید. اگر صورت شما مستعد جوش است سعی کنید به طور منظم موبایل و گوشی محل کار خود را باکتری زدایی کنید تا از شیوع آنها به دیگران جلوگیری شود.

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از ۹۰ درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]