افراد حساس چه خصوصیاتی دارند؟

افراد حساس به شدت تحت تاثیر احساسات و عواطف دیگران قرار می گیرند. فعالیت های اجتماعی آنها را خسته می کند و در هم می شکند. فیلم های خشونت بار به شدت آنها را متاثر می کند، اما موسیقی و هنر به آنها آرامش می دهد و در عمق جانشان نفوذ می کند.

برخی از افراد، دنیا را به گونه ای متفاوت از دیگران احساس می کنند. آنها به شدت توسط اصوات، اشکال و احساسات دیگران تحت تاثیر قرار می گیرند و با آنها احساس همدردی می کنند. این موضوع گرچه ممکن است زیبا باشد، اما گاهی خسته کننده است. افراد بسیار حساس، واکنش عاطفی بیشتری نشان می دهند و پردازش شناختی عمیق تری از دیگران دارند. البته این حساسیت، یک نقطه ضعف روحی محسوب نمی شود. اما افراد حساس چه خصوصیاتی دارند؟

آنها تمام احساسات را درک خواهند کرد

افراد حساس چه خصوصیاتی دارند؟ - زندگی سالم - برنافیت

افراد بسیار حساس شادی، عصبانیت، ناراحتی و ترس را به گونه ی قوی تری از دیگران تجربه می کنند. آنها حتی اگر نخواهند هم باز نمی توانند شدت این احساسات را کم کنند. آنها وقتی خوشحال می شوند، در پوست خود نمی گنجند و زمانی که ناراحت هستند، احساس می کنند دنیا به آخر رسیده. واکنش افراد حساس نیز از بقیه بیشتر است.

احساسات دیگران نیز بر روی آنها تاثیر می گذارد

افراد حساس چه خصوصیاتی دارند؟ - زندگی سالم - برنافیت

افراد حساس به شدت با دیگران همدردی می کنند. آنها شنوندگانی خوب و دوستانی حمایت کننده هستند. آنها درد دیگران را چه از نظر فیزیکی و چه عاطفی احساس می کنند و از آنجا که درکشان بسیار بالاست، به راحتی می فهمند که شخصی در حال دروغ گفتن و یا پنهان کردن یک واقعیت است.

 

آنها اغلب اوقات و به راحتی گریه می کنند

افراد حساس چه خصوصیاتی دارند؟ - گریه - برنافیت

افراد حساس با دیدن یک فیلم یا کتاب غمناک به راحتی گریه می کنند. کوچک ترین حرف، آنها را متاثر می کند و هیچ روزی بدون گریه برایشان معنا ندارد. در اغلب موارد، آنها حتی دلیل گریه ی خود را نیز نمی دانند.

آنها تحمل خشونت را ندارند

افراد حساس چه خصوصیاتی دارند؟ - زندگی سالم - برنافیت

صحنه ها و تصاویری که در هنگام تماشای تلویزیون و یا حتی خواندن کتاب می بینند، تا آخر عمر در ذهنشان می ماند. اگر این تصاویر حاوی صحنه های خشن باشد، ذهن آنها را درگیر می کند و در لحظاتی که تنها هستند به سراغشان می آید. از آنجا که این افراد به شدت درد را احساس می کنند، نمی توانند رنج دیگران را تحمل کنند.

آنها تحمل صداهای بلند و تحریک کننده را ندارند

افراد حساس چه خصوصیاتی دارند؟ - زندگی سالم - برنافیت

افراد حساس دارای حساسیت پردازشی حسی می باشند. بدین معنا که هر پنج حس آنها نسبت به دیگران قوی تر است. آنها به شدت به صداها، بافت ها، بوها، مزه ها و تصاویر واکنش نشان می دهند. گاهی حتی صداها و تصاویری که برای دیگران نرمال است، سیستم عصبی آنها را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

آنها به مسائل جزئی نیز اهمیت می دهند

افراد حساس چه خصوصیاتی دارند؟ - زندگی سالم - برنافیت

اگر فردی موهای خود را کوتاه کند، یک شلوار یا کفش نو بپوشد، آنها جزء اولین کسانی هستند که این تغییرات را متوجه می شوند. افراد حساس بسیار نسبت به اطراف خود نظاره گرند و به جزئیات همه چیز توجه دارند.

آنها فوق العاده مودب هستند

افراد حساس چه خصوصیاتی دارند؟ - زندگی سالم - برنافیت

از آنجا که آنها به تاثیر کلام های دیگران بر روی خود حساسند، بر روی تاثیر کلامشان بر دیگران نیز بسیار اهمیت می دهند. آنها برای احساسات دیگران ارزش قائلند و سعی می کنند به دیگران بی احترامی نکنند. البته این افراد گاهی آنقدر مودبند که خواسته های خود را به خاطر دیگران نادیده می گیرند.

 

موسیقی و هنر، آنها را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد

افراد حساس چه خصوصیاتی دارند؟ - موسیقی - برنافیت

زیبایی به شدت افراد حساس را تحت تاثیر قرار می دهد. آنها موسیقی و هنر را با تمام وجود خود احساس می کنند. افراد حساس با دیدن یک نقاشی ممکن است اشک بریزند و با شنیدن یک آهنگ، به جنگ با ناعدالتی برخیزند. آنها بسیار خلاقند و از خلاقیت های دیگران نیز تقدیر می کنند.

آنها به راحتی درهم شکسته می شوند

افراد حساس چه خصوصیاتی دارند؟ - زندگی سالم - برنافیت

وقتی فردی مجبور باشد کارهای زیادی را به یکباره انجام دهد، ممکن است دچار بحران شود. افراد حساس بیش از دیگران دچار بحران می شوند، چرا که در یک زمان اطلاعات بیشتری را از دیگران پردازش می کنند. از آنجا که به چیزهای کوچک زیاد اهمیت می دهند، به شدت دچار اضطراب می شوند.

آنها پس از فعالیت های اجتماعی به شدت خسته می شوند

افراد حساس چه خصوصیاتی دارند؟ - خواب - برنافیت

این بدان معنا نیست که آنها از همراهی با دیگران لذت نمی برند، اما این احساسات به شدت خسته شان می کند. انرژی این افراد در جمع های اجتماعی به سرعت تحلیل می رود. در میهمانی ها خود را از دیگران جدا می کنند تا راحت تر از دیگران بتوانند از میهمانی خارج شوند. پس از میهمانی نیز زمانی برای شارژ مجدد و پردازش افکار و احساساتشان نیاز دارند.

کاری از گروه محتوای برنافیت

علی معراجی زاده

علی معراجی زاده

5/5

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

گروه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه برنافیت دکتر کرمانی یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.
بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های دکتر کرمانی که با بیش از چند سال سابقه درخشان در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت دکتر کرمانی است. در سایت برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت دکتر کرمانی با انواع متفاوتی از رژیم‌ها روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت دکتر کرمانی امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت،  محاسبه bmiدکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت دکتر کرمانی، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت دکتر کرمانی از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت دکتر کرمانی و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

گروه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه برنافیت دکتر کرمانی یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.
دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]