آرمان گرگینی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

همیشه تو مهمونی و مسافر پایبند به رژیمم بودم

مصــاحبه اختصاصی با

آرمان گرگینی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

من آرمان گرگینی 23 سالمه و توی خانواده پر جمعیتی زندگی می‌کنم. وقتی همگی دور هم جمع می‌شیم با بردار زاده و خواهر زاده‌ها تقریبا 30 نفر هستیم. اما تنها کسی که توی این جمع 30 نفره دچار اضافه وزن بود من بودم! جالب نیست؟ قبل از این که با رژیم دکتر کرمانی آشنا بشم 127 کیلو بودم. همیشه فکر می‌کردم اضافه وزن باید ارثی باشه، ولی اصلا اینجوری نبود. دلیل اضافه وزنم ارثی نبود.
اضافه وزن من از زمان کنکور شروع شد. زمانی که همه‌ی فکر و ذهنم این شده بود درس بخونم و دانشگاه خوب قبول بشم. زمانی که درس زیاد می‌خوندم، قند خونم می‌افتاد، به خاطر همین موضوع به انرژی بیشتری برای ادامه‌ی درس خوندن احتیاج داشتم.
این بود که هعی هوس خوراکی‌های خوشمزه می‌کردم. دیگه با وجود درسا وقتی هم برای ورزش کردن نداشتم. همین شد که کم کم به پرخوری عادت کردم و 127 کیلو شدم. از یه سمتی خداروشکر دانشگاه جای خوب قبول شدم ولی خب چه فایده که سلامتیم رو به خطر انداخته بودم.
همین که وزنم زیاد شده بود کلی از کارا برام سخت شده بود از یه سمتی هم می‌دونستم سلامتی خودم درخطره. شاید الان نه ولی مطمئن بودم اگه همین وضعیت رو ادامه می‌دادم چند سال آینده کوهی از مریضی‌ها رو باید با خودم حمل می‌کردم.
زانو درد، کبد چرب و فشار خون داشتم. از یه طرف تو اوج جوانی بودم؛ دوست داشتم حالا که دانشگاه می‌رم خوش هیکل باشم و لباس‌های قشنگ بپوشم و همیشه مرتب باشم. اما چه فایده با این همه چربی و اضافه وزن مگه می‌شد تیپ بزنی؟! نمي‌تونستم توی اون دوران هر لباسی که دوست دارم رو بپوشم.
به خاطر اضافه وزنی که داشتم مجبور بودم لباسی بپوشم که فقط اندازم بشه. حق انتخاب لباس رو نداشتم. همیشه لباس‌هایی که اندازه‌ام می‌شد رو دوست نداشتم. با همه‌ی این فشارهای روانی که روی ذهنم بود، تصمیم گرفتم رژیم لاغری بگیرم. به خودم همیشه می‌گفتم تا جوان هستی و هزارتا آرزو داری باید یه فکری به حال خودت بکنی.
می‌دونستم اگه الان به فکر باشم می‌تونم جلوی خیلی از اتفاقات ناگوار آینده رو بگیرم. تازه از قرص‌های لاغری هم استفاده کردم ولی فایده‌ای نداشت. از یه طرفی هم می‌ترسیدم به خاطر مصرف قرص لاغری یه اتفاقی برام بیافته.
من با برنافیت دکتر کرمانی از طریق داداشم آشنا شدم. همیشه بهم می‌گفت اگه می‌خوای بدون دردسر لاغر بشی، رژیم برنافیت دکتر کرمانی رو بگیر. داداشم همیشه می‌گفت با رژیم برنافیت پادشاهی می‌کنی، هر غذایی که دوست داشته باشی می‌خوری، هیچ وقت احساس گرسنگی نمی‌کنی، طی دوره پشتیبان اختصاصی داری و…

وزن اولیه : 127 کیلوگرم

وزن پایانی : 89 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 38 کیلوگرم

دوست داشتم حالا که دانشگاه می‌رم خوش هیکل باشم و لباس‌های قشنگ بپوشم و همیشه مرتب باشم. اما چه فایده با این همه چربی و اضافه وزن مگه می‌شد تیپ بزنی؟! نمي‌تونستم توی اون دوران هر لباسی که دوست دارم رو بپوشم.
آرمان گرگینی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

به خودم گفتم تو که انقدر‌ راه‌های مختلف رو امتحان کردی و آخرشم به جای نرسیدی، این سری یه بار درست و حسابی انتخاب کن. همین موضوع باعث شد تصمیم گرفتم به صورت آنلاین ثبت نام کنم. 1 سال از این ماجرا می‌گذره و من الان تونستم با رژیم برنافیت دکتر کرمانی 34 کیلو وزن کم کنم. نه دچار استپ وزنی شدم، نه ریزش مو و نه یبوست…
حتی الان که وزنم 89 کیلو هست هنوز توی برنامه رژیم غذایی هستم. به این موضوع اعتقاد دارم منی که تونستم 34 کیلو وزن کم کنم به راحتی می‌تونم همین رویه رو ادامه بدم و به وزن ایده‌آل خودم برسم. تازه بعد از این که به وزن ایده‌آل خودم رسیدم می‌خوام رژیم تثبت وزن برنافیت دکتر کرمانی رو بگیرم. اینجوری اگه رژیم تثبت وزن بگیرم دیگه برای همیشه خیالم راحت هست که وزنم برنمیگرده و از شر چربی‌ها خلاص می‌شم.
با رژیم برنافیت هر غذایی که دوست داشتی و هوس کردی رو می‌تونی بدون هیچ محدودیتی بخوری. خیلی راحت هر وقت مهمونی و سفر رفتی، می‌تونی از برنامه غذایی‌ت پیروی کنی.
با رژیم برنافیت سبک زندگیت تغییر می‌کنه. ما کنارت هستیم که بهت یاد بدیم کی و چقدر باید غذا بخوری. به خاطر همین دیگه دردسری توی مسافرت و مهمونی‌ها نداری.
اگه سفر یا مهمونی بودی که غذا اون روز به برنامه غذایی تو نمی‌خورد می‌تونی از جایگزین غذاها استفاده کنی. خیلی راحت وارد لیست برنامه غذایی می‌شی و غذای مدنظر خودت رو انتخاب می‌کنی. چی بهتر از این که روزمنو هست، یعنی خودت می‌تونی برنامه غذایی یه روزه خودت رو بچینی. خیلی راحت اختیار رژیم دست خودته. برنامه غذایی برنافیت برات تعیین می‌کنه که چقدر غذا باید بخوری.
دریافت رژیم
طی دوره لاغری خیلی از مسائل به من کمک کرد به هدفم پایبند باشم. همیشه می‌رفتم ویدئوهای دکتر کرمانی رو می‌دیدم. انقدر که دکتر شیرین صحبت می‌کرد آدم دوست داره همه‌ی فیلم‌هاش رو ببینه. هر وقت ویدئو‌های دکتر رو می‌دیدم کلی سوال‌ توی ذهنم داشتم که جوابش رو با دیدن فیلم‌ها می‌گرفتم. همیشه چیزای جدیدی ازشون یاد می‌گرفتم و به این باور می‌رسیدم که رژیم گرفتن خیلی ساده و آسون هست.
همه بهم می‌گفتن باید وزنت رو کم کنی. از زمانی که رژیم گرفتم، خیلی از آشناها که منو می‌ببینن، باورشون نمی‌شه من آرمان هستم، همه با تعجب می‌گن چقدر خوشتیپ شدی. همین حرف‌ها باعث می‌شد انگیزه‌ام بیشتر بشه و راهم رو پرقدرت‌تر ادامه بدم.
پشتیبان‌های اختصاصی توی این راه به من خیلی کمک کردن. همیشه با من در ارتباط بودن و روند پیشرفتم رو زیر نظر داشتن. هر سوالی داشتم سریع بهم جواب می‌دادن. تازه هربار هم یه نکته مثبتی ازشون یاد می‌گرفتم.
یه سری مسائل برام ملاک بود مثل: پشتیبانی آنلاین، رژیم آسون، برنامه غذایی منعطف که همه‌ی این ملاک‌هارو برنافیت دکترکرمانی یه تنه داشت. اوایل رژیم به خاطر اضافه وزنی که داشتم اصلا نمی‌تونستم ورزش کنم. همین که یک ماه گذشت، یکم وزنم اومد پایین و تونستم پیاده‌روی کنم. وقتی که دیدم می‌تونم پیاده‌روی تند با دویدن رو شروع کنم، سعی کردم روزانه انجام بدم.
یه مدتی هست که فوتبال بازی می‌کنم. دیگه به نفس نفس نمی‌افتم و تندی عرق نمی‌کنم. از همه مهم‌تر هر لباسی که دوست دارم رو می‌پوشم، با اعتماد به نفس خیلی بالا می‌رفتم خرید می‌کردم و از این مطمئن بودم که دیگه هیچ فروشنده‌ای بهم نمی‌گه سایز شما رو نداریم!

آرمان گرگینی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه کسایی که اضافه وزن دارن اینه که:
1. همیشه یادتون باشه با رژیم برنافیت می‌تونی سبک زندگیت رو تغییر بدی و سالم زندگی کنی.
2. برای هدفت که لاغری هست تلاش کن تا هر چه زودتر بهش برسی.
3. اگه در طی رژیمت خسته شدی یادت باشه به هدف اول و آخرت فکر کنی.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]