قدرت اظهارات برای داشتن بهترین سال زندگی

اظهارات خوب همواره می تواند به شما قدرت دهد. آنها را بنویسید و بر روی دیوار خانه ی خود بچسبانید. حتی می توانید آن را در گوشی موبایلتان ثبت کنید تا همیشه به آن رجوع کنید و از آن قدرت بگیرید. در این مقاله به برخی از این اظهارات اشاره شده است.

من کافی هستم

منظور از کافی در اینجا به معنای خوشحالی واقعی است. اما ترس های واقعی ما این است که ما کافی نیستیم و به اندازه ی کافی هم چیزی نداریم. مشکل دوم بسیاری از مسائل را در بر می گیرد، مسائلی چون نداشتن پول کافی، نداشتن شانس و حتی عدم لایک های اینستاگرام.

همه ی این موارد ممکن است به ما احساس عدم کفایت بدهد. اما اگر احساس کنید که کافی هستید، می توانید نفس راحتی بکشید و آرام به زندگی تان ادامه دهید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%da%86%d9%87-%da%86%db%8c%d8%b2%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%ac%d8%a8-%d9%85%db%8c-%d8%b4%d9%88%d8%af-%d8%a7%d8%ad%d8%b3%d8%a7%d8%b3-%d8%a8%db%8c-%da%a9%d9%81%d8%a7%db%8c%d8%aa%db%8c-%da%a9%d9%86%db%8c%d8%af/” align=”right” target=”_blank”]چه چیزی موجب می شود احساس بی کفایتی کنید؟[/button]

من می توانم

این جمله ی دو کلمه ای دارای قدرت زیادی است. ما معمولا جملات خود را با “من سعی خود را خواهم کرد” و “امیدوارم که بتوانم” و یا حتی “من نمی توانم” شروع می کنیم. اما به جرأت می توان گفت جمله ی “من می توانم” شما را به هر جایی که بخواهید می برد. عبارت “من می توانم” و “این کار را انجام خواهم داد”، دارای آثار دگرگون کننده ای بر روی اعتماد به نفستان می باشد. بهتر است بر روی واقعیات تمرکز کنید، چرا که شما می توانید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d8%b4%d8%b4-%d8%b1%d8%a7%d9%87%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d9%82%d8%af%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d8%af%d9%87/” align=”right” target=”_blank”]شش راهکار برای افزایش قدرت اراده[/button]

بدن من در سلامت کامل به سر می برد

وقتی سلامت را به خود یادآوری می کنید، تلاشتان برای حفظ آن بیشتر می شود. این جملات را با هم مقایسه کنید: “بدن من در سلامت کامل است” و “من از هیکل خود متنفرم و باید به باشگاه بروم”. جمله ی اول شما را به حفظ سلامت، مشتاق و دیگری شما را مجبور به پنهان شدن در پس مشکلات می کند.

احساس می کنم در شلوار جین مورد علاقه ام خوش تیپ تر می شوم

این جمله و هر جمله ای که به شما انگیزه می دهد، بسیار مفید است.

پیشنهاد برنافیت:[button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d8%b1%d8%a7%d8%b2%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%b9%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%af-%d8%a8%d9%87-%d9%86%d9%81%d8%b3-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%85-%d9%87%d8%a7/” align=”right” target=”_blank”]رازهای اعتماد به نفس برای خانم ها[/button]

روش های جدیدی وجود دارد که با آن می توانم ثروتمند شوم

هیچ روشی برای جذب خوشبحتی و ثروت بهتر از احساس آزادی، گیرایی و خلاقیت وجود ندارد. این جمله را بلند ادا کنید، سپس ۲، ۳ بار آن را در سکوت تکرار کنید و ببینید چه ایده های خوبی به سمت شما می آیند. اظهار نظر در مورد امکانات و توانایی ها، افکار قدرتمندی را ایجاد می کند.

من در امان هستم

این جمله وقتی با نفس های عمیق همراه شود، بسیار آرامش بخش خواهد بود. این جمله در زندگی شما معجزه می کند. لویس هی- یکی از نویسندگان کتاب های پر فروش می گوید: “همه چیز خوب است. همه ی موقعیت های پیش آمده عالی هستند. من در امان هستم.”

من به عشق عقیده دارم

وقتی به جایی که می خواهیم، نمی رسیم به این دلیل است که علایق و عقاید ما با هم همخوانی ندارند. ممکن است چیزی را بخواهیم، اما از آنجا که یک کشمکش درونی را تجربه می کنیم و با وجودی که چیزی را می خواهیم، تصور می کنیم آن چیز غیر قابل دسترسی است و برای آن تلاشی هم نمی کنیم. فکر می کنیم به دنبال عشق هستیم، اما اعتقاد ما این است که یافتن مرد زندگی کار سختی است. می خواهیم دوست داشته شویم، اما تصور می کنیم که هیچ کس قابل اطمینان و دوست داشتنی نیست. قدرت جادویی خود را دست کم نگیرید. چیزی که در مورد شما صحت دارد، ممکن است در مورد دیگران صحت نداشته باشد. از این اظهار استفاده کنید و بر روی افرادی متمرکز شوید که احساس می کنید عشق را تجربه کرده اند.

اظهارات دارای توانایی فوق العاده ای برای ایجاد تغییر در زندگی شما می باشند. یکی از کارهایی که در مورد خود می توانید انجام دهید، این است که به چیزی فکر کنید که در مورد شما درست است اما به آن توجهی نمی کنید. به خاطر داشته باشید که کلمات بسیار اهمیت دارند و این افکار شماست که موجب عمل می شود.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d9%87%d9%81%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%b3%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%a8%db%8c%d9%86-%d8%a8%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%a7%d9%81%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d9%86%d9%81%db%8c/” align=”right” target=”_blank”]هفت روش ساده برای از بین بردن افکار منفی[/button]

کاری از گروه محتوای برنافیت

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از 90 درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]