قدرت اظهارات برای داشتن بهترین سال زندگی

اظهارات خوب همواره می تواند به شما قدرت دهد. آنها را بنویسید و بر روی دیوار خانه ی خود بچسبانید. حتی می توانید آن را در گوشی موبایلتان ثبت کنید تا همیشه به آن رجوع کنید و از آن قدرت بگیرید. در این مقاله به برخی از این اظهارات اشاره شده است.

من کافی هستم

منظور از کافی در اینجا به معنای خوشحالی واقعی است. اما ترس های واقعی ما این است که ما کافی نیستیم و به اندازه ی کافی هم چیزی نداریم. مشکل دوم بسیاری از مسائل را در بر می گیرد، مسائلی چون نداشتن پول کافی، نداشتن شانس و حتی عدم لایک های اینستاگرام.

همه ی این موارد ممکن است به ما احساس عدم کفایت بدهد. اما اگر احساس کنید که کافی هستید، می توانید نفس راحتی بکشید و آرام به زندگی تان ادامه دهید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%da%86%d9%87-%da%86%db%8c%d8%b2%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%ac%d8%a8-%d9%85%db%8c-%d8%b4%d9%88%d8%af-%d8%a7%d8%ad%d8%b3%d8%a7%d8%b3-%d8%a8%db%8c-%da%a9%d9%81%d8%a7%db%8c%d8%aa%db%8c-%da%a9%d9%86%db%8c%d8%af/” align=”right” target=”_blank”]چه چیزی موجب می شود احساس بی کفایتی کنید؟[/button]

من می توانم

این جمله ی دو کلمه ای دارای قدرت زیادی است. ما معمولا جملات خود را با “من سعی خود را خواهم کرد” و “امیدوارم که بتوانم” و یا حتی “من نمی توانم” شروع می کنیم. اما به جرأت می توان گفت جمله ی “من می توانم” شما را به هر جایی که بخواهید می برد. عبارت “من می توانم” و “این کار را انجام خواهم داد”، دارای آثار دگرگون کننده ای بر روی اعتماد به نفستان می باشد. بهتر است بر روی واقعیات تمرکز کنید، چرا که شما می توانید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d8%b4%d8%b4-%d8%b1%d8%a7%d9%87%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d9%82%d8%af%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d8%af%d9%87/” align=”right” target=”_blank”]شش راهکار برای افزایش قدرت اراده[/button]

بدن من در سلامت کامل به سر می برد

وقتی سلامت را به خود یادآوری می کنید، تلاشتان برای حفظ آن بیشتر می شود. این جملات را با هم مقایسه کنید: “بدن من در سلامت کامل است” و “من از هیکل خود متنفرم و باید به باشگاه بروم”. جمله ی اول شما را به حفظ سلامت، مشتاق و دیگری شما را مجبور به پنهان شدن در پس مشکلات می کند.

احساس می کنم در شلوار جین مورد علاقه ام خوش تیپ تر می شوم

این جمله و هر جمله ای که به شما انگیزه می دهد، بسیار مفید است.

پیشنهاد برنافیت:[button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d8%b1%d8%a7%d8%b2%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%b9%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%af-%d8%a8%d9%87-%d9%86%d9%81%d8%b3-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%85-%d9%87%d8%a7/” align=”right” target=”_blank”]رازهای اعتماد به نفس برای خانم ها[/button]

روش های جدیدی وجود دارد که با آن می توانم ثروتمند شوم

هیچ روشی برای جذب خوشبحتی و ثروت بهتر از احساس آزادی، گیرایی و خلاقیت وجود ندارد. این جمله را بلند ادا کنید، سپس ۲، ۳ بار آن را در سکوت تکرار کنید و ببینید چه ایده های خوبی به سمت شما می آیند. اظهار نظر در مورد امکانات و توانایی ها، افکار قدرتمندی را ایجاد می کند.

من در امان هستم

این جمله وقتی با نفس های عمیق همراه شود، بسیار آرامش بخش خواهد بود. این جمله در زندگی شما معجزه می کند. لویس هی- یکی از نویسندگان کتاب های پر فروش می گوید: “همه چیز خوب است. همه ی موقعیت های پیش آمده عالی هستند. من در امان هستم.”

من به عشق عقیده دارم

وقتی به جایی که می خواهیم، نمی رسیم به این دلیل است که علایق و عقاید ما با هم همخوانی ندارند. ممکن است چیزی را بخواهیم، اما از آنجا که یک کشمکش درونی را تجربه می کنیم و با وجودی که چیزی را می خواهیم، تصور می کنیم آن چیز غیر قابل دسترسی است و برای آن تلاشی هم نمی کنیم. فکر می کنیم به دنبال عشق هستیم، اما اعتقاد ما این است که یافتن مرد زندگی کار سختی است. می خواهیم دوست داشته شویم، اما تصور می کنیم که هیچ کس قابل اطمینان و دوست داشتنی نیست. قدرت جادویی خود را دست کم نگیرید. چیزی که در مورد شما صحت دارد، ممکن است در مورد دیگران صحت نداشته باشد. از این اظهار استفاده کنید و بر روی افرادی متمرکز شوید که احساس می کنید عشق را تجربه کرده اند.

اظهارات دارای توانایی فوق العاده ای برای ایجاد تغییر در زندگی شما می باشند. یکی از کارهایی که در مورد خود می توانید انجام دهید، این است که به چیزی فکر کنید که در مورد شما درست است اما به آن توجهی نمی کنید. به خاطر داشته باشید که کلمات بسیار اهمیت دارند و این افکار شماست که موجب عمل می شود.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d9%87%d9%81%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%b3%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%a8%db%8c%d9%86-%d8%a8%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%a7%d9%81%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d9%86%d9%81%db%8c/” align=”right” target=”_blank”]هفت روش ساده برای از بین بردن افکار منفی[/button]

کاری از گروه محتوای برنافیت

من 106 کیلو بودم، هیچ لباسی اندازه‌م نمی‌شد! بالاخره زیر نظر متخصص تغذیه‌ برنافیت رژیم گرفتم و در 8 ماه، 27 کیلو لاغر شدم. رژیم برنافیت، آخرین رژیم زندگیم بود!

شما هم می‌تونید!!!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

برنافیت،متشکل از چندین متخصص تغذیه و روانشناسه که به صورت ویژه خدمات رژیم گروهی رو با پشتیبانی اختصاصی ارائه میده.

هدف مجموعه برنافیت، قرارگرفتن افرادی با شرایط شبیه به هم در یک گروه و ایجاد تعامل مابین یکدیگر برای افزایش اراده و کسب نتایج بهتره :)

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]