قانون هایی که به پیشرفت شغلی شما کمک می کند

شاید این سوال بارها در ذهنتان به وجود آمده باشد که چگونه می توانم در محل کار خود جدی گرفته شوم؟ گاهی اوقات زنان تصور می کنند در محیط کارشان به آنها اهمیتی داده نمی شود، به همین دلیل ممکن است دست از تلاش بکشند. اما قانون هایی وجود دارد که می تواند در هر شرایطی به پیشرفت شغلی آنها کمک کند.

آماده باشید.

قانون هایی که به پیشرفت شغلی شما کمک می کنند

برای پیشرفت شغلی و پشتیبانی از ایده های خود، تحقیقات گسترده انجام دهید. بدین ترتیب آنها تنها ایده نخواهند بود بلکه به واقعیت های غیر قابل اجتناب تبدیل خواهند شد. ایده های خود را به صورت تکی به مدیران بگویید تا بازخورد آنها را دریافت کرده و به نفع خود به کار برید. سپس آنها را در جلسه بازگو کنید و از مدیران خود درخواست کنید تا از شما پشتیبانی کنند. شاید افرادی که در مقابلتان نشسته اند، تنها به تجربه ی دو ساله ی شما توجه کنند، اما اگر بحثتان برهان علمی داشته باشد کاملا قابل قبول خواهد بود.

خود را لازم الاجرا کنید.

قانون هایی که به پیشرفت شغلی شما کمک می کنند

آیا در مورد تیلر، دختر 24 ساله ای که یکی از بزرگ ترین اخبارگویان رادیو، تلویزیون شد، شنیده اید؟ او در گذشته تنها چند تجربه ی تلویزیونی کوچک داشت. صبح زود سر کار می رفت و تا دیر وقت کار می کرد. او خودش را به تمام کارمندان معرفی کرده بود و از آنها پرسیده بود که چگونه می تواند مفید باشد. کاملا واضح است. این کار، توانایی ها، قابلیت ها و شایستگی های یک فرد را بیش از پیش نمایان می کند.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D8%B4%D8%B4-%D8%B1%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D9%87/” align=”right” target=”_blank”]شش راهکار برای افزایش قدرت اراده[/button]

در برابر رفتار آب زیر کاهانه ی دیگران سکوت نکنید.

قانون هایی که به پیشرفت شغلی شما کمک می کنند

گاهی اوقات چالش جدی گرفته نشدن در طول یک ملاقات رخ نمی دهد، بلکه در سخن چینی هایی رخ می دهد که دیگران از شما می کنند. هیچ کس حق ندارد شما را نادیده بگیرد. مهم نیست چقدر در محل کار خود تلاش می کنید، باید به همه نشان دهید که کارتان را به هر زحمتی شده حفظ خواهید کرد. تنها دفاع شما در مورد برداشت های غلط باید قوی و آماده باشد. در برابر افراد احمق، احساس غرور کنید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D8%B4%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%B4%D8%BA%D9%84%DB%8C/” align=”right” target=”_blank”]نشانه های هشدار دهنده ی استرس شغلی[/button]

کاری از گروه محتوای برنافیت

می‌خوای ثابت کنی که می‌تونی به وزن ایده آلت برسی ؟

اصولی و تخصصی ترین برنامه رژیم غذایی رو از برنافیت دریافت کن کنارت هستیم تا سریع تر لباسی که دوست داری رو بپوشی

از همین الان شروع کن تا زودتر به هدفت برسی!
5/5

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments