ساسان تاکی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

با رژیم برنافیت تونستم مسیر زندگیم رو تغییر بدم

مصــاحبه اختصاصی با

ساسان تاکی

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

ساسان تاکی هستم، در شهر کرج زندگی می‌کنم . 30 سالمه. زیاد اهل مشورت با آدم‌های متخصص هستم. کلا عادت دارم اگه سوالی یا مشکلی داشتم، برای رفع کردن موضوع می‌رفتم پیش کسی که کار بلد هست. این که چه جوری با رژیم گرفتن آشنا شدم خیلی اتفاق بامزه‌ای افتاد.
یه روزی که داشتم پفک می‌خوردم به صورت اتفاقی به خودم گفتم من که همیشه درباره همه چیز با یه متخصص صحبت می‌کنم چرا درمورد خورد و خوراکم با متخصص تغذیه صحبت نکردم؟!
همیشه هر چی که دوست دارم رو می‌خورم و هیچ وقت به این فکر نمی‌کنم که چه بالایی دارم سر خوردم میارم. همون روزی که داشتم پفک می‌خوردم به خودم گفتم خورد و خوراکت رو باید مثل بقیه چیزا زیر نظر داشته باشی و از یه متخصص مشاوره بگیری.
همین باعث شد که گوشی رو دست بگیرم و تحقیق کنم. راستش از قبل دکتر کرمانی رو می‌شناختم. بنظرم همه پدر علم تغذیه ایران رو می‌شناسن، اگرم تا الان نمیدونستی دیگه از این به بعد میدونی. شاید باورتون نشه بر خلاف تصور خیلی‌ها فکر می‌کنن من از چاقی خودم ناراضی هستم ولی اصلا اینجوری نبود، اتفاقا خودم رو خیلی دوست داشتم. خیلی‌ها بهم می‌گفتن آخه ساسان چرا انقدر چاقی؟ منم بهشون می‌گفتم چیه حسودیت می‌شه من چاق هستم؟!
پس خودتم چاق‌شو!
همه بهم می‌گفتن تو چاق با اعتماد به نفس هستی. زمانی که آزمایش دادم فهمیدم کبد چرب دارم خیلی ناراحت شدم. همون موقع بود که فهمیدم سلامتیم داره به خطر میافته و باید یه فکری به حالش می‌کردم. آخرشم روزی که پفک می‌خوردم شد خاطره ساز و تصمیم گرفتم که وزن خودم رو کم کنم. اگه درباره مشکلات دوران چاقی بخوای سوال ازم بپرسی باید بگم به غیر از کبد چرب مشکلی نداشتم.
فوق‌العاده پاهای قوی داشتم. به خاطر همین فشاری روی پا و کمرم وارد نمی‌شد. اما خب از یه سمتی حواسم بود که کبد چرب اصلا شوخی بردار نیست و باید هر چه زودتر درمانش کنم.
با رژیم گرفتن خب می‌تونستم سلامتی خودم رو تضمین کنم. برنامه غذایی روزمنو یکی از ابتکارات خیلی خوب و قشنگی بود که از دکتر کرمانی دیده بودم. قبل از این که رژیم بگیرم 115 کیلو بودم و با رژیم دکترکرمانی و پشتیبان‌های اختصاصی تونستم به وزن 85 کیلو برسم. بدون هیچ مشکلی نه ریزش مو یا یبوست تونستم 30 کیلو کاهش وزن داشته باشم.

وزن اولیه : 115 کیلوگرم

وزن پایانی : 85 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 30 کیلوگرم

یه روزی که داشتم پفک می‌خوردم به صورت اتفاقی به خودم گفتم من که همیشه درباره همه چیز با یه متخصص صحبت می‌کنم چرا درمورد خورد و خوراکم با متخصص تغذیه صحبت نکردم؟!
ساسان تاکی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

کلا چه قبل یا بعد از رژیم آدمی بودم که خیلی هوس خوراکی‌های خوشمزه می‌کردم به خاطر همین برنامه غذایی روزمنو خیلی به هوس غذایی من کمک کرد. خیلی راحت هر وقت هوس غذایی می‌کردم سریع برای خودم درست می‌کردم و می‌خوردم. واقعا لذت بخش بود، راستی من شغلم آشپزی نیست ولی تعریف از خود نباشه غذاهای خوشمزه‌ای درست می‌کنم.
تا الان خیلی‌ها ازم سوال پرسیدن رژیم برنافیت دکتر کرمانی سخت هست یا نه؟! باید بگم اصلا اینجوری که فکر می‌کنی نیست. خیلی راحته. به قدری برنامه غذایی خوب چیده شده که اصلا احساس گرسنگی نمی‌کنی.
همیشه همکارهام بهم می‌گن: تو که همیشه در حال خوردنی پس چه جوری لاغر می‌شی؟! منم تنها جوابی که همیشه در برابر این سوال میدم اینه که: رژیم غذایی سالم و اصولی هیچ وقت به معنی نخوردن یا محدودیت کردن خوراکی نیست.
درواقع رژیمی اصولی هست که درست خوردن و سبک زندگیت رو تغییر بده. من واقعا از تیم برنافیت تشکر می‌کنم که منو با سبک تغذیه‌ای درست به تناسب اندام رسوند. خیلی‌ها طی دوره رژیم بهم می‌گفتن این حرفا چیه بابا بخور، رژیم دیگه چیه؟
دریافت رژیم
ولی کم خیلی با قاطعیت بهشون می‌گفتم نه نمی‌تونم به رژیمم پایبند نباشم. دکتر بهم اجازه خوردن این تنقلات رو نداده. توی دوران رژیم ورزش زیاد می‌کردم. طی این دوره کنار رژیمم برنامه ورزشی هم داشتم. به خاطر همین دچار افتادگی و شل شدگی پوست نشدم و روند کاهش وزنم سرعتش رفته بود بالا.
تمام انگیزه و اراده من از مجموعه خود برنافیت دکتر کرمانی بود که همیشه این حس به من منتقل می‌شد. هر سوالی داشتم می‌تونستم از پشتیبان‌های اختصاصی برنافیت بپرسم و جواب سوال منو در اسرع وقت میدادن.
پشتیبان‌های اختصاصی به قدری کار بلد هستن و سریع جواب می‌دن آدم روش نمی‌شه دیگه از رژیم خدایی نکرده پیروی نکنه. آخرین حرفم این هست که واقعا خدا به دکتر سلامتی و طول عمر زیادی بده. ایشالله همیشه سایشون بالای سر مردم ایران باشه.
من واقعا به این موضوع ایمان آوردم که اگه خودمون رو دوست داشته باشیم، سعی می‌کنیم از خوراکی‌های مفید استفاده کنم و رژیم بگیرم، فقط تنها نمی‌دونیم که باید از چه کسی سوال کنیم؟ همیشه به یه متخصص تغذیه توی زندگیت احتیاج داری.

ساسان تاکی رکوردار برنافیت دکتر کرمانی

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه اونایی که اضافه وزن دارن اینه که:
1. همیشه خودت رو دوست داشته باش و به فکر سلامتی خودت باش.
2. ایمان داشته باش به این که لایق زیبایی اندام هستی و باید یه رژیم اصولی بگیری.
3. مطمئن باش که می‌تونی یکی از رکودارهای برنافیت باشی.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]