رنگ مو های مد پاییز امسال

پس از تابستان گرم امسال، موهای ما کمی نیاز به طراوت دارند. خوشبختانه برای این کار نیاز به تلاش زیادی ندارید. تنها کافیست با چیزهایی که دارید این کار را انجام دهید. در اینجا هفت رنگ مو ، که می توانید در پاییز امسال آنها را امتحان کنید بیان شده اند.

بلوند بژ

رنگ مو های مد پاییز امسال

اگر موهای پلاتینی رنگ دارید مطمئن باشید تا پایان سپتامبر بی رنگ خواهند شد. آمیختن این رنگ با لو لایت های گرم و هایلایت های ظریف طلایی آنها را زیباتر خواهد کرد.

هایلایت رز گلد (صورتی متالیک)

رنگ مو های مد پاییز امسال

برای یک رنگ موی غیر مرسوم اما زیبا از یک رنگ موی بلوند با تن صورتی استفاده کنید. این رنگ، پوست صورت شما را نیز روشن تر نشان می دهد.

رنگ موی براند (ترکیب بلوند و قهوه ای)

رنگ مو های مد پاییز امسال

بسیاری از بازیگران و خوانندگان معروف از این رنگ مو استفاده می کنند و آن هم به آن دلیل است که این رنگ، یک رنگ انتقالی بین فصل ها ایجاد می کند. این رنگ مو چنان ترکیبی را ایجاد می کند که هیچ تقابلی بین رنگ قهوه ای و بلوند را احساس نخواهید کرد.

بالیاژ قهوه ای

رنگ مو های مد پاییز امسال

برای هایلایت بالیاژ موها در فصل پاییز، یک رنگ موی قهوه ای شاه بلوطی به موهای خود بزنید تا رنگ موی شما را عمیق تر نشان دهد و کمی روشنایی به آن ببخشید.

نارنجی مایل به قرمز

رنگ مو های مد پاییز امسال

یک رنگ موی قرمز گرم مثل قرمز مایل به نارنجی می تواند بسیار چشمگیر باشد. می توانید از یک ترکیب رنگ مسی و برنزی استفاده کنید تا رنگ موی خود را دلپذیرتر کنید.

قهوه ای مسی

رنگ مو های مد پاییز امسال

یک رنگ با پایه ی قهوه ای عمیق با هایلایت های کاراملی بر روی موهای بافته شده به پوست های سبزه، زیبایی خاصی می دهد. رنگ موی خود را با یک رنساژ خانگی به صورت هفتگی نمایان تر کنید.

مشکی پر کلاغی

رنگ مو های مد پاییز امسال

تفاوت بین موهای پر کلاغی و سیاه مات در براق بودن آن است. موهای مات فاقد درخشش و عمق هستند. درخشش و ابعاد موی خود را با مقداری سرم براق و تار موهای قرمز به دور صورت خود عمیق تر کنید.

کاری از گروه محتوای برنافیت

می‌خوای ثابت کنی که می‌تونی به وزن ایده آلت برسی ؟

اصولی و تخصصی ترین برنامه رژیم غذایی رو از برنافیت دریافت کن کنارت هستیم تا سریع تر لباسی که دوست داری رو بپوشی

از همین الان شروع کن تا زودتر به هدفت برسی!
5/5

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments