راهنمای استفاده از ضد آفتاب

خورشید در حال درخشیدن است و آفتاب گرم تابستانی شما را به سوی ساحل می کشاند، اما قرار گرفتن بیش از حد در زیر نور خورشید روی پوست شما آثار دائمی بدی خواهد گذاشت. هر چه بیشتر در معرض نور خورشید قرار بگیرید، آسیب بیشتری در طولانی مدت به پوست شما وارد خواهد شد. تماس با نور خورشید نه تنها موجب چین و چروک، لکه های سیاه و بد رنگ شدن پوست می شود، بلکه موجب ایجاد بیماری های همچون سرطان نیز می گردد. استفاده ی مداوم از ضد آفتاب از پوست شما در برابر این فاکتورهای پیری محافظت می کند.

به طور کلی، نور خورشید دارای دو اشعه است: اشعه ی UVA واشعه ی UVB.

اشعه ی UVA به عمق درمیس نفوذ می کند و منجر به پیری زودرس می شود. این اشعه به خوبی می تواند از شیشه و پنجره عبور کند. به همین دلیل، حتی اگر قصد پیاده روی در نور آفتاب را ندارید، باز هم باید از ضد آفتاب استفاده کنید.

اشعه ی UVB نمی تواند از شیشه و پنجره عبور کند و تنها زمانی که در بیرون از خانه به سر می برید، با آن تماس خواهید داشت. این اشعه موجب آسیب سطحی به لایه های پوست شما می شود و منجر به سوختگی و سرطان پوست می شود.

به همین دلیل است که متخصصان پوست در استعمال کرم های ضد آفتاب مصرند و به شدت آن را توصیه می کنند. در این اینفوگرافیک به اهمیت ضد آفتاب و راهنمای استفاده از آن با توجه به رنگ پوست اشاره شده است. راهنمای استفاده از ضد آفتاب - برنافیت

[gap height=”20″]

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D8%B6%D8%AF-%D8%A2%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D9%86%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D9%88%D8%AC%D9%87-%D8%A2%D9%86%D9%87/” align=”right” target=”_blank”]ضدآفتاب هایی که نباید به هیچ وجه از آنها استفاده کنید[/button]

کاری از گروه محتوای برنافیت

می‌خوای ثابت کنی که می‌تونی به وزن ایده آلت برسی ؟

اصولی و تخصصی ترین برنامه رژیم غذایی رو از برنافیت دریافت کن کنارت هستیم تا سریع تر لباسی که دوست داری رو بپوشی

از همین الان شروع کن تا زودتر به هدفت برسی!
5/5

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments