فکر کردن به پیوند کبد همه وجودم رو لرزوند

مصــاحبه اختصاصی با

سید حمید بایگان

جدیدترین رکوردار وب سایت برنافیت

سيد حميد بايگان هستم. 39 سالمه و در استان كهگلويه و بويراحمد، شهرستان لنده زندگی می‌كنم. قد من 180 سانتی متر و وزن قبلی من 113 كيلو بود و در طول شش ماه تونستم به وزن 84 كيلو برسم. بعد از 20 سالگی، تازه اضافه وزن من شروع شد. هميشه تو ذهنم اين بود، دليل اضافه وزن من به خاطر ژنتيک هست و به خودم میگفتم اگه آب هم بخورم چاق ميشم. بعد از اينكه با رژيم برنافیت دکتر کرمانی آشنا شدم و رژیم رو گرفتم فهمیدم ذهنیت من کاملا اشتباه بوده و اصلا ربطی به ژنتیک من نداشته و به خاطر این بود که وقتی نوجوان بودم پرخوری زیاد می‌کردم. اصلا هرچی جلوی من میزاشتن می‌خوردم، اصلا حواسم نبود که وزنم همینجوری داره زیاد میشه. چون جوان بودم فکر می‌کردم هیچ وقت برای من مشکلی پیش نمی‌یاد و هر چی دلم می‌خواست می‌خوردم. وقتی رسیدم به سن 40 سالگی تازه متوجه شدم با خودم و سلامتیم چیکار کردم.
دکتر گفت باید جراحی پیوند کبد انجام بدی!
به خاطر همین اضافه وزنی که داشتم به فکر رژیم لاغری افتادم و ترس بیماری‌هایی که به سرم اومده رو داشتم. وقتی دکتر بهم گفت چرب شدن کبد خیلی بد هست و اگه همین روال رو پیش ببرم به پیوند کبد هم نیاز پیدا می‌کنم، بدنم لرزید وقتی فکر کردم اگه روزی جراحی پیوند کبد انجام بدم چه حال و روزی خواهم داشت. همون موقع بود که فهمیدم چه بلایی سر خودم آوردم. از یه طرف سردردهای میگرنی داشتم که اصلا با قرص و دارو مسکن خوب نمی‌شد، انقدر درد می‌کرد سر من که فقط به خدا روی میاوردم که آرومش کنه و همش به فکر کبد چرب هم بودم.
دیگه انقدر زانو درد داشتم که کلافه شده بودم، وزن زیاد و چربی ها که به استخوان های پام فشار میاوردن دیگه بدجور منو ناراحت می‌کرد. هر وقت بیست قدم برمیداشتم باید بعدش استراحت میکردم و باز دوباره ادامه میدادم تا پا دردم بهتر بشه. یه روزی که رفتم دکتر و برام از کبد چرب گفت کمتر از یک ساعت تصمیم گرفتم که باید لاغر کنم و بهترین کار همینه. چون دوست داشتم سالم باشم و زندگی کنم.
باید اون عادت پرخوری رو کنار میزاشتم و تمام ذهنمو به این اختصاص میدادم که باید لاغر کنم. تصمیم گرفتم بگردم توی اینترنت و یه رژیم لاغری خوب انتخاب کنم. قبلش با یه رژیم لاغری دیگه ای آَشنا شدم اما بعدش سراغ رژیم برنافیت دکتر کرمانی رفتم. حتی پیج اینستاگرامشون هم پیدا کردم. وقتی ویدئوهای دکتر رو نگاه کردم، دیدم چقدر حرفاشون به دلم میشینه.

وزن اولیه : 113 کیلوگرم

وزن پایانی : 84 کیلوگرم

میزان کاهش وزن : 29 کیلوگرم

دکتر گفت چرب شدن کبد اصلا شوخی بردار نیست و اگر همینطوری بخوام ادامه بدم ممکنه به پیوند کبد هم نیاز پیدا کنم.

تازه توی برنامه غذای هر چی دلت بخواد هست تعجب کردم که رژیم لاغری متنوعی دارند. بلافاصله همون شب رفتم تو سایت و ثبت نام کردم. وقتی رژیم قبلی رو امتحان کردم 10 کیلو کاهش وزن داشتم ولی انقدر سخت بود که نمی‌تونستم هیچی بخورم، علاوه بر اون اصلا تنوعی هم نداشت، به خاطر همین ولش کردم و به خودم گفتم باید برم سراغ رژیم لاغری دیگه‌ای. دیگه بعدش با رژیم لاغری برنافیت دکتر کرمانی آشنا شدم. رفته رفته تونستم 21 کیلو کاهش وزن پیدا کنم. خیلی خوشحالم که با رژیم برنافیت دکتر کرمانی آشنا شدم. علاوه بر اون تازه دکتر سبک زندگی منو تغییر داد و به من کمک کرد سالم تر زندگی کنم و این تنوع غذایی هیچ مشکلی توی غذا خوردن منو و خانوادم ایجاد نکرد.
رژیم برنافیت دکتر کرمانی برنامه غذاییم رو منظم تر کرد تا سر ساعت غذا هامو بخورم و از هیچ کدوم وعده های غذایی قافل نشم. از همه مهم تر این بود که تمام مسافرت ها و مهمونی ها رفتم و هیچ محدودیتی توی این6 ماه نداشتم.
دریافت رژیم
به خاطر اینکه برنامه غذایی انتخاب کردم که میتونستم با بقیه غذاهامو بخورم. به خاطر این ویژگی های خوبی که رژیم برنافیت دکتر کرمانی داشت هیچ وقت حتی وسوسه نشدم که رژیم رو کنار بزارم تازه خوشحال هستم که سبک زندگیم تغییر کرده. دیگه شیرینی، شکر و قند کمتری هم مصرف میکنم و علاوه بر اون مواد غذایی ناسالم رو تو زندگیم حذف کردم. با انتخاب خودمون و نه به اجبار، دیگه این مواد غذایی ناسالم رو نمی‌خریم.
30 کیلو کاهش وزن با رژیم برنافیت دکتر کرمانی
تو این مدتی که رژیم برنافیت دکتر کرمانی رو گرفتم، تنها یک بار سرگیجه داشتم که با پشتیبان اختصاصی خودم صحبت کردم و با حوصله به من جواب دادند. الانم نمیگم که رژیم سخت نیست، اما بعد از یه مدت کوتاه بهش عادت کردم. الان نزدیک به 30 کیلو وزن کم کردم و حالا که فکر میکنم اونقدرام سخت نیست. خیلی از لحاظ روحی تغییر کردم و از قبل خیلی بهتر شدم.
تازه کبد چربی هم که داشتم درمان شد و اون نگرانی ها از رو دوشم برداشته شد. وقتی از شر کبد چرب خلاص شدم دیگه خبری از سردرد نبود. دیگه میتونستم با خیال راحت پیاده‌روی کنم و درد پاهام منو اذیت نمی‌کنه. دیگه نگران این نیستم که افزایش وزن پیدا کنم. وقتی که به وزن ایده‌آلم رسیدم میخوام رژیم تثبیت بگیرم تا روی وزنی که ماه ها هست تلاش کردم بمونم.
قصد من از این مصاحبه این بود که به همه اونایی که اضافه وزن دارن کمک کنم و یه تشویقی بشه که اونا هم وزن کم کنن. و از تیم برنافیت دکتر کرمانی تشکر می‌کنم که با رژیم عالیشون به من یه شانس دوباره دادن که زندگیه سالم تری داشته باشم.

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

توصیه من به همه عزیزانی که دارای اضافه هستن اینکه:
یه تیم خوب و دوست داشتنی مثل رژیم برنافیت دکتر کرمانی برای خودشون انتخاب کنن.
واسه لاغری تلاش کنن و اراده خوبی داشته باشن. وقت رو از دست ندن.
و به این موضوع توجه داشته باشند که سلامتی خیلی مهمه چون چاقی بلاهای زیادی سر آدم میاره.

yalda

برای ثبت‌نام و دریافت رژیم مشخصاتت رو وارد کن!

گزارش میزان اضافه وزن شما

برای ثبت نام و دریافت رژیم

مشخصاتت رو وارد کن
{{ n }}

وزن باید بین 20 تا 200 کیلو باشد

قد باید بین 100 تا 230 باشد

سن باید بین 12 تا 70 باشد

دوست عزیز شما {{result.weight}} کیلو {{result.dietType}} دارید

تبریک میگم، وزنت نرماله!

وزن ایده‌آل

{{result.normalWeight}} کیلوگرم

زمان رسیدن به وزن ایده‌آل

{{result.months}} ماه

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا نام خودرا به درستی وارد کنید

لطفا شماره موبایل را بصورت صحیح وارد کنید

برای خرید رژیم یکی از بسته های زیر را انتخاب کن:

لطفا محصول مورد نظر خودرا انتخاب کنید

کد تخفیف داری؟

کد تخفیف معتبر نمیباشد!

لطفا یک روش پرداخت انتخاب کنید

جهت پرداخت کارت به کارت، ابتدا مبلغ {{selectedPackageItem.offerPrice}}هزارتومان را به شماره کارت زیر انتقال داده و رسید واریزی را نزد خود نگاه دارید

چنانچه در حین انتقال‌وجه با مشکل مواجه شدید، مشکل خود را با شماره 91016633-021 درمیان بگذارید.

۴ رقم آخر شماره کارتی که با آن پرداخت کرده‌اید را وارد کنید.

تاریخ موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

ساعت موجود در رسید واریزی را انتخاب کنید.

اطلاعات پرداخت شما با موفقیت ثبت و جهت بررسی برای واحد مالی برنافیت ارسال شد.

نتیجه‌ی بررسی حداکثر تا 24 ساعت آینده از طریق پیامک به شماره {{form.phone}} ارسال خواهد شد.

ارتباط با واحد مالی: ۹۱۰۱۶۶۳۳ - ۰۲۱ داخلی 3

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]