ترفندهای طلایی رنگ کردن مو در خانه

[iconbox title=”مقاله در یک نگاه” title_align=”right” content_align=”right” layout=”boxed”  align=”right” type=”vector” icon=”momizat-icon-pencil2″ icon_align_to=”title” size=”۳۲″ icon_color=”#۳e256a” ]رنگ کردن مو در خانه هر چند کار سختی نیست، اما قوانین مربوط به خود را دارد. تغییر بیش از حد رنگ موها در خانه ممکن نیست و باید توسط یک آرایشگر ماهر و در چندین مرحله صورت گیرد. ابتدا باید تست رنگ مو انجام شود تا از رنگ مویی که قصد زدن آن را دارید، اطمینان حاصل کنید. دور تا دور صورت خود را کرم بزنید، از بالای موها شروع کنید و تا جایی که می توانید کمتر حمام کنید. [/iconbox]

بسیاری از افراد به دلایل مختلف برای رنگ کردن مو هایشان به آرایشگاه نمی روند و ترجیح می دهند خودشان در خانه موهایشان را رنگ کنند. اما رنگ کردن مو ، قوانین و ترفندهای مخصوص به خود را دارد که اگر قصد دارید آنها را در خانه رنگ کنید، باید به این نکات توجه داشته باشید.

از اشتباه زیر بپرهیزید!

ترفندهای طلایی رنگ کردن مو در خانه - برنافیت

بزرگترین اشتباه افرادی که می خواهند موهای خود را رنگ کنند، این است که تصور می کنند می توانند در خانه موهای خود را از قرمز به پلاتینه تغییر دهند. تغییر رنگ های زیاد نیاز به چندین مرحله دارد که برای پیشگیری از آسیب به موها و ارزیابی تون آنها باید به آرایشگر واگذار شود. اگر می خواهید موهای خود را در خانه رنگ کنید، تنها می توانید دو درجه آن را روشن تر یا تیره تر کنید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%da%86%d9%87-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85-%d8%b1%d9%86%da%af-%d9%85%d9%88%db%8c-%d8%af%d9%88%d8%a7%d9%85-%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b4%d8%af/” align=”right” target=”_blank”] چه کنیم تا رنگ موی ما دوام بیشتری داشته باشد؟[/button]

دو بسته رنگ خریداری کنید

ترفندهای طلایی رنگ کردن مو در خانه - برنافیت

اگر موهای شما تا شانه یا بلندتر است و می خواهید در میان رنگ زدن، رنگ شما تمام نشود، دو بسته رنگ خریداری کنید. بسته به ضخامت و بلندی موها، ممکن است به این دو بسته نیاز داشته باشید.

از تست رنگ انتهای موها غافل نشوید

ترفندهای طلایی رنگ کردن مو در خانه - برنافیت

در برابر وسوسه رنگ کردن همه ی موها مقاومت کنید. اگر می خواهید رنگ جدیدی را امتحان کنید، ابتدا آن را بر روی قسمت کوچکی از موها امتحان کنید. گاهی اوقات این رنگ ها ممکن است موهای شما را نارنجی و بنفش کنند.

لباس های خود را درآورید

ترفندهای طلایی رنگ کردن مو در خانه - برنافیت

برای پیشگیری از لک شدن لباس هایتان در هنگام رنگ زدن، لباس های خود را در آورید. می توانید یک لباس دکمه دار بپوشید تا هنگام در آوردن به موهای شما مالیده نشود.

دور تا دور صورت خود را کرم بزنید

ترفندهای طلایی رنگ کردن مو در خانه - برنافیت

هیچ چیز بدتر از این نیست که پیشانی خود را رنگ کنید. برای جلوگیری از رنگی شدن پیشانی خود، مقداری کرم یا وازلین را به پیشانی و خط موهای خود بزنید تا رنگی نشود.

همه ی وسایل خود را آماده کنید

ترفندهای طلایی رنگ کردن مو در خانه - برنافیت

پیش از اینکه موهای خود را رنگ کنید، تمام وسایل را آماده کنید تا مجبور نشوید برای یافتن یکی از وسایل مورد نیاز در حین رنگ زدن کار خود را قطع کنید. دستورالعمل های درج شده روی قوطی بیشتر به شما کمک خواهد کرد.

با یک مسواک، موهای خود را هایلایت کنید

ترفندهای طلایی رنگ کردن مو در خانه - برنافیت

در هنگام رنگ کردن مو ، یک کیت رنگ را بردارید و یک رنگ مو با دو درجه روشن تر از موهای خود را انتخاب کنید و با استفاده از یک مسواک تمیز یا دسته ی ریمل بر روی قسمت های مختلفی از مو بزنید تا هایلایت شود.

از بالای موها شروع کنید

ترفندهای طلایی رنگ کردن مو در خانه - برنافیت

از آنجا که ریشه ی موها نیاز به رنگ بیشتری دارد، از ریشه ی موها آغاز کنید. و سپس با شانه کردن موها با برس آغشته به رنگ بقیه ی موها را نیز رنگ کنید. سپس چندین بار از بالا به سمت پایین بیایید تا تمام موهای شما رنگ بگیرند.

از دستمال مرطوب استفاده کنید

ترفندهای طلایی رنگ کردن مو در خانه - برنافیت

همیشه در هنگام رنگ کردن مو ، دستمال مرطوب در کنار خود داشته باشید تا در صورتی که صورت شما رنگی شد آن را پاک کنید. چرا که صبر کردن تا زمان شستشوی موها ممکن است رنگ را روی صورت شما تثبیت کند.

از کلاه حمام استفاده کنید

ترفندهای طلایی رنگ کردن مو در خانه - برنافیت

وقتی رنگ زدن موها تمام شد، برای حفظ رنگ و تثبیت آن، یک کلاه حمام را موهای خود قرار دهید و به دنبال کارهای خود بروید.

دستکش اضافی همراه خود داشته باشید

ترفندهای طلایی رنگ کردن مو در خانه - برنافیت

درون بیشتر جعبه های رنگ، یک دستکش وجود دارد که از آن برای رنگ کردن مو ها استفاده می شود. اما شما برای شستن موها نیز به یک دستکش اضافی نیاز دارید تا اثر لکه های رنگ روی دست ها و انگشتان شما باقی نماند.

از شامپو استفاده نکنید

ترفندهای طلایی رنگ کردن مو در خانه - برنافیت

استفاده از شوینده های مو موجب شسته شدن رنگ مو می شود. شستن مکرر موها حتی با آب نیز رنگ مو را از بین می برد، چه برسد به شستن آنها با شامپو. سعی کنید نهایتا موهای خود را هر روز یک بار بدون شوینده بشویید.

از محصولات تثبیت کننده ی رنگ مو استفاده کنید

ترفندهای طلایی رنگ کردن مو در خانه - برنافیت

استفاده از شامپوهای تثبیت کننده ی رنگ مو، نرم کننده ها و مواد این چنینی برای یک بار در هفته در میان رنگ زدن ها، موجب احیای رنگ مو ها می شود.

از برق مو استفاده کنید

ترفندهای طلایی رنگ کردن مو در خانه - برنافیت

پس از رنگ مو به موهای خود براق کننده بزنید. برق مو همانند برق لب، موجب بهبود رنگ و درخشندگی موهای شما می شود.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d8%a8%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87%d8%a7-%d9%86%d8%a8%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%b1%d9%86%da%af-%d9%85%d9%88/” align=”right” target=”_blank”] بایدها و نبایدهایی استفاده از رنگ مو[/button]

کاری از گروه محتوای برنافیت

رژیم گروهی؛ راه‌حل قطعی لاغری

دکترکرمانی بعد از سال‌ها تجربه به این نتیجه رسید که رژیم گروهی، بهترین راه‌حل برای افرادیه که در رژیم، انگیزه‌شون کم می‌شه و بر همین اساس ماراتن لاغری رو رونمایی کرد. بیشتر از ۹۰ درصد افرادی که با ماراتن لاغری رژیم گرفتن به وزن دلخواه‌شون رسیدن!

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب مرتبط

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Khodm

مممنونم🙂

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم غذایی و برنامه غذایی را به صورت گروهی و زیر نظر پشتیبان اختصاصی ارائه می‌دهد.

مجموعه برنافیت دکتر کرمانی، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

بیشتر...

یکی از زیر مجموعه‌های وبسایت دکتر کرمانی که در زمینه تغذیه و لاغری توانسته است، هزاران افراد را به تناسب اندام دلخواه خودشان برساند، مجموعه برنافیت است. در برنافیت با دنیایی از مطالب درمورد تغذیه و لاغری روبه‌رو خواهید شد و  هر آن‌چه درمورد تغذیه و لاغری است را در این‌جا می‌توانید پیدا کنید.

هنگام ورود به سایت برنافیت با انواع رژیم لاغری روبه رو می‌شوید از جمله: رژیم تثبیت وزن برنافیت، برنامه‌غذایی روزانه برنافیت، رژیم غذایی برای لاغری، رژیم غذایی رایگان، رژیم غذایی لاغری برای دموی‌ها، رژیم فستینگ، رژیم فشرده لاغری، رژیم کاهش وزن، رژیم کتوژنیک، رژیم گروهی برنافیت، رژیم لاغری 20 کیلویی، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری سریع، رژیم مایر، رژیم سیب، رژیم شیر، رژیم، رژیم افزایش وزن برنافیت، رژیم آنلاین، رژیم بارداری و شیردهی، رژیم برای بلغمی‌ها، رژیم برای دموی‌ها، رژیم پروتئین، بارهنگ برای لاغری است که تنوع رژیم‌ها باعث شده به یک مجموعه بسیار قوی در حوزه لاغری و تغذیه شناخته شود.

تمامی دستورات برنامه‌های غذایی زیر نظر کارشناسان دکتر کرمانی ارائه می‌شود و دستورات مصرف هر خوراکی با مقدار کالری مورد نیاز نیز در برنامه غذایی برای هر شخص به صورت جداگانه گفته می‌شود. مانند: طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری، ماسالای چینی برای لاغری، سیر سیاه لاغری، سرکه سیب برای لاغری ، زردچوبه برای لاغری شکم، چای سبز برای لاغری، دانه چیا، دمنوش‌های لاغری و…. خواص میخک برای لاغری.

برنامه غذایی برای هر شخصی متفاوت است و با توجه به شرایط جسمانی هر فرد برنامه غذایی جداگانه به آن داده می‌شود مانند: برنامه رژیم غذایی 7 روزه، برنامه غذایی برای افزایش وزن، برنامه غذایی برای بدنسازی، برنامه غذایی برای کاهش وزن.

در مجموعه برنافیت امکاناتی نظیر: مشاور تغذیه آنلاین، مشاوره رایگان رژیم لاغری، دریافت رژیم به صورت آنلاین، کاهش وزن سریع، آب کردن چربی شکم، نرم افزار رژیم غذایی رایگان برنافیت، ورزش برای لاغری، پشتیبان اختصاصی رژیم، چالش رژیم لاغری،  کالری مواد غذایی برنافیت، محاسبه bmi دکتر کرمانی، دوچرخه ثابت برای لاغری،  قوی‌ترین رژیم لاغری، کاهش چربی، کاهش وزن، گروه لاغری برنافیت، لاغری سریع، لاغری سریع 10روزه، لاغری سریع در یک هفته، لاغری و تناسب اندام، چاقی، زیبایی اندام، ورزش لاغری، ورزش و تناسب اندام، نمونه رژیم دکتر کرمانی، پیج اصلی دکتر کرمانی، رژیم دکتر کرمانی رایگان‌ و انواع روش‌های لاغری.

راه ارتباطی با مجموعه برنافیت از طریق سایت برنافیت، اینستاگرام برنافیت و واتساپ برنافیت امکان پذیر است و همراهی شما عزیزان باعث شده است تا یک خانواده بزرگی کنار هم تشکیل دهیم.

برنافیت، ارائه دهنده‌ی رژیم غذایی دکترکرمانی است که رژیم ها را به صورت گروهی و زیر نظر کارشناس اختصاصی ارائه می‌دهد.

دسترسی سریع

پربازدیدترین ها

انواع رژیم ها

مجموعه برنافیت، مشاوره تغذیه و تناسب اندام

گروه لاغری و تناسب اندام برنافیت یکی از بزرگترین گروه های درمانی چاقی و لاغری می باشد که با ارائه رژیم گروهی با استفاده از بروز ترین متد های لاغری به شما در رسیدن به لاغری و تناسب اندام کمک میکند.

مشخصات شما با موفقیت ارسال شد
همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

دریافت مشاوره رژیم برنافیت
برای رسیدن به وزن دلخواهت، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیری!

دریافت مشاوره رایگان رژیم

اگه می‌خوای به وزن دلخواهت برسی، شماره‌ات رو ثبت کن تا از کارشناس‌های برنافیت دکترکرمانی مشاوره‌ رایگان بگیری!

[contact-form-7 id="19069" title="فرم مشاوره"]