ترفندهایی که عکس های شما را زیباتر می کند

[iconbox title=”مقاله در یک نگاه” title_align=”right” content_align=”right” layout=”boxed”  align=”right” type=”vector” icon=”momizat-icon-pencil2″ icon_align_to=”title” size=”32″ icon_color=”#3e256a” ]عکس گرفتن شاید بسیار ساده به نظر برسد، اما بسیار کار سختیست و مهارت های خاص خود را می خواهد. ترفندهایی همچون خم شدن به سمت جلو، قرار دادن موها در پشت گوش، آرایش و لباس مناسب، نور کافی و ایستادن از پهلو در گرفتن یک عکس خوب و با کیفیت به شما کمک می کند.[/iconbox]

با ظهور شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، فیس بوک و توئیتر، توجه افراد به گرفتن عکس های بهتر و با کیفیت تر افزایش یافته است. حتما سلفی های زیادی از خود گرفته اید، اما بسیاری از آنها را دوست نداشته اید. اما چگونه می توان عکسهای زیبا گرفت و از آنها لذت برد؟ در این مقاله به معرفی ترفندهایی پرداخت شده است که می توانید با رعایت آنها عکس های زیبا و بدون نقصی از خود بگیرید.

به جلو خم شوید

ترفندهایی که عکس های شما را زیباتر می کند - برنافیت دکتر کرمانی

 

 

وقتی می خواهید یک سلفی بگیرید، حتما به سمت جلو خم شوید. وقتی سر خود را عقب می گیرید، غبغب شما خود را به خوبی در عکسها نشان می دهد و از زیبایی عکس هایتان می کاهد. وقتی به جلو خم می شوید، می توانید اطمینان حاصل کنید که غبغب شما پنهان می شود، بعلاوه پوست دور صورت و گردنتان سفت می شود و صورت شما لاغرتر و زیباتر به نظر می رسد. گوشی یا دوربینتان را در سطح چشم ثابت کنید و چانه ی خود را پایین بیاورید تا زاویه ای بی عیب و نقص تشکیل دهد.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/10-%d8%aa%d9%85%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%88%d8%b1%d8%b2%d8%b4%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b1%d9%81%d8%b9-%d8%ba%d8%a8%d8%ba%d8%a8/” align=”right” target=”_blank”]۱۰ تمرین ورزشی برای رفع غبغب[/button]

موها را پشت گوشت بیاندازید

ترفندهایی که عکس های شما را زیباتر می کند - برنافیت دکتر کرمانی

اگر موهای بلندی دارید، یکی از مشکلاتی که با آن مواجه خواهید بود، این است که موها ممکن است تمام صورت شما را بپوشاند. انداختن موها در پشت گوش موجب می شود، گونه ی شما به خوبی دیده شود و عکس زیباتری داشته باشید. موها اگر در جلوی گوش قرار گیرند، سایه ای بر روی صورت ایجاد می کنند که موجب تاریک دیده شدن عکس شما می شود.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%d8%b1%d8%a7%d8%b2%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%be%d8%b1%d9%be%d8%b4%d8%aa-%d9%86%d8%b4%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%a7%d8%af%d9%86-%d9%85%d9%88/” align=”right” target=”_blank”]رازهایی برای پرپشت نشان دادن مو[/button]

به پهلو بایستید

ترفندهایی که عکس های شما را زیباتر می کند - برنافیت دکتر کرمانی

 

اگر توجه کرده باشید، بیشتر هنرمندان معروف در هنگام گرفتن عکس، به پهلو می ایستند. عکس هایی که از رو به رو گرفته می شوند، به هیچ وجه عکس های خوبی از آب در نمی آیند. هر فردی در یکی از جوانب (سمت راست یا چپ) چهره ی خوبی خواهد داشت. در هنگام عکس گرفتن از پهلو، تنها سر خود را نچرخانید، بلکه تمام بدن شما باید به همان سمت بچرخد. چرخش 45 درجه، عمق بیشتری ایجاد میکند و مفهوم لایه های مختلف را به خوبی بیان می کند.

موهای خود را براق کنید

Beautiful gesture4 1 عکس

 

در هنگام عکس گرفتن، موهای خود را به وسیله ی اسپری های مو براق کنید. براق کردن موها موجب می شود که توجه افراد از تمام عیب و نقص های عکس به سمت موهای درخشان برود. به علاوه، اگر موهای پر پشتی دارید، می توانید با نمایش دادن آنها، صورت خود را لاغر تر نشان دهید.

در زیر نور عکس بگیرید

ترفندهایی که عکس های شما را زیباتر می کند - برنا فیت

نور، مهم ترین بخش عکاسی است. نور طبیعی، آسان ترین و بهترین راه برای گرفتن عکس است، اما اگر در خانه هستید نیز می توانید با استفاده از تنظیم نور لامپ و مهتابی عکس های خوبی بگیرید. البته به هیچ وجه در معرض نور مستقیم قرار نگیرید، چرا که ین نور بر روی شما سایه می اندازد و موهایتان را مات نشان می دهد. اگر می خواهید در داخل خانه عکس بگیرید، بهترین راه این است که نزدیک یک نور ملایم بنشینید، اما در جلو یا زیر آن ننشینید.

آرایش کنید و لباس های مناسب بپوشید

ترفندهایی که عکس های شما را زیباتر می کند - برنافیت دکتر کرمانی

پوشیدن لباس های نامناسب و عدم آرایش باعث خراب شدن عکس می شود. ابتدا باید کمی فونداسیون و کانسیلر به پوست خود بزنید. عدم آرایش در عکسها، صورت شما را ساده و بی روح نشان می دهد. استفاده از رنگ های ملایم، به پوست شما عمق می بخشد که یکی از ابعاد مهم عکاسی محسوب می شود. سعی کنید از لباس هایی که رنگ های خیلی روشن دارند، نیز در هنگام عکس گرفتن بپرهیزید.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF/” align=”right” target=”_blank”]چند راهکار برای اینکه جوان تر به نظر برسید[/button]

لبخند ملایم بزنید

ترفندهایی که عکس های شما را زیباتر می کند - برنا فیت

گاهی اوقات، از وقت گذراندن با دوستان و آشنایان خود بسیار خوشحالید و این خوشحالی به عکسهای شما نیز سرایت می کند. خنده های عمیق موجب پیر نشان دادن چهره ی شما می شود. شاید این لبخندهای عمیق به این خاطر است که از قدیم گفته می شد در هنگام عکس گرفتن کلمه ی “سیب” را ادا کنید. اما زمان این سیب گفتن ها به سر رسیده. یک لبخند ملیح، دندان های شما را کمتر به نمایش می گذارد و چین و چروک هایتان را کمتر نشان می دهد.

کاری از گروه برنافیت

می‌خوای ثابت کنی که می‌تونی به وزن ایده آلت برسی ؟

اصولی و تخصصی ترین برنامه رژیم غذایی رو از برنافیت دریافت کن کنارت هستیم تا سریع تر لباسی که دوست داری رو بپوشی

از همین الان شروع کن تا زودتر به هدفت برسی!
5/5

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments