می خواهید آرایشتان با عرق کردن پاک نشود؟

[iconbox title=”مقاله در یک نگاه” title_align=”right” content_align=”right” layout=”boxed”  align=”right” type=”vector” icon=”momizat-icon-pencil2″ icon_align_to=”title” size=”32″ icon_color=”#3e256a” ]دوام آرایش در فصل تابستان بسیار سخت به نظر می رسد، چرا که با عرق کردن به راحتی از روی صورت پاک می شود. استفاده از پودر بر روی فونداسیون های مایع، تثبیت خط چشم با سایه و استفاده از رژ گونه های پودری به جای رژ گونه های کرمی، راه حل های مناسبی برای پیشگیری از پاک شدن آرایش محسوب می شود.[/iconbox]

یکی از دغدغه های زنان در فصل تابستان این است که چه کنند تا آرایش آنها با عرق کردن پاک نشود. در این موارد، یکی از روش های آسان استفاده از محصولات خشک چون پودر بر روی محصولات مرطوب همچون فونداسیون های مایع است. این کار موجب می شود که آرایش به خوبی بر روی صورت بنشیند و دوام بیشتری داشته باشد.

در ادامه به 4 نکته برای پیشگیری از پاک شدن آرایش اشاره شده است.

از فونداسیون های فاقد چربی استفاده کنید

می خواهید آرایشتان با عرق کردن پاک نشود؟ - برنافیت دکتر کرمانی

از فرمولی استفاده کنید که فاقد چربی و حاوی مواد معدنی سیلیکا باشد، تا رطوبت اضافی پوست را بگیرد و برای مدت بیشتری بر روی صورت باقی بماند.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D9%81%D9%88%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%AF%D8%B1%DB%8C-%DA%86%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AF%D8%9F/” align=”right” target=”_blank”]از فونداسیون های پودری چه می دانید؟[/button]

خط چشم خود را با سایه تثبیت کنید

می خواهید آرایشتان با عرق کردن پاک نشود؟ - برنافیت دکتر کرمانی

برای این که خط چشم شما ثابت بماند، از یک سایه ی پودری با همان رنگ استفاده کنید و آن را توسط یک براش خط چشم درست در بالای خط قبلی ثابت کنید. این کار موجب می شود که مواد چرب موجود در خط چشم به اطراف پخش نشوند.

این مراحل از آب شدن آرایش شما جلوگیری کرده و به شما کمک می کنند تا زیبایی خود را دو چندان کنید.

از رژ گونه های پودری استفاده کنید

می خواهید آرایشتان با عرق کردن پاک نشود؟ - برنافیت دکتر کرمانی

درست است که رژ گونه های کرمی بهتر از رژ گونه های پودری بر روی صورت می نشینند و صورت را زیباتر می کنند، اما زمانی که پوست در معرض گرما و عرق کردن است، این رژ گونه ها به اطراف پخش می شوند. برای زدن رژ گونه های پودری از برس های پودری استفاده کنید تا بهتر بر روی پوست شما فیکس شوند.

پیشنهاد برنافیت: [button color=”orange2″ link=”http://bornafit.ir/%D8%B1%DA%98%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF/” align=”right” target=”_blank”]چگونه رژگونه مناسب رنگ پوست خود را انتخاب کنیم؟[/button]

آرایش خود را با پودر به پایان برسانید

می خواهید آرایشتان با عرق کردن پاک نشود؟ - برنافیت دکتر کرمانی

 

برای مقابله با چرب شدن پوست و پخش شدن آرایش، کار خود را با پودر به پایان برسانید. اگر نگران رسوب پودر در لا به لای چین و چروک های صورت خود هستید، از یک براش بزرگ استفاده کنید و آن را به آرامی بر روی صورت بزنید.

کاری از گروه محتوای برنافیت

می‌خوای ثابت کنی که می‌تونی به وزن ایده آلت برسی ؟

اصولی و تخصصی ترین برنامه رژیم غذایی رو از برنافیت دریافت کن کنارت هستیم تا سریع تر لباسی که دوست داری رو بپوشی

از همین الان شروع کن تا زودتر به هدفت برسی!
5/5

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

جدیدترین مقالات

همه مقالات
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments