لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ - برنافیت

در لیفت صورت با نخ که یک عمل جراحی زیبایی محسوب می شود، قسمت های افتاده پوست صورت به منظور جوان سازی و رفع چین و چروک، بالا برده می شود. لیفت صورت با نخ در مقایسه با سایر جراحی ها خطرات کمتری دارد. اگر نیروی جاذبه تأثیرات مخرب خود را بر روی پوست صورت شما هم وارد کرده است، می‌توانید از روش لیفت صورت با نخ که جانشین کم ‌تهاجمی ‌تری برای روش لیفت صورت است، استفاده کنید. در عمل لیفت صورت با نخ از نخ‌ بخیه بسیار ظریفی استفاده می‌شود که با وارد کردن آن‌ها به بافت نرم صورت نواحی کیسه‌ای شده پوست بالا برده شده و در همان حالت نگه داشته می‌شوند. این روش گزینه مناسبی برای جوان سازی ‌های ظریف‌تر می باشد.

فرآیند جراحی

معمولا عمل لیفت صورت با نخ تنها به بی‌حسی موضعی نیاز دارد. بسته به گستردگی ناحیه تحت درمان و همچنین نظر بیماران، می‌توان عمل را تحت بیهوشی سبک نیز انجام داد. در فرایند جراحی، نخ‌ها از طریق برش‌های کوچکی که پشت خط رویش مو ایجاد می‌شوند زیر پوست قرار داده می شوند و هیچ‌گونه جای زخم آشکاری باقی نمی‌ماند. برش‌های ۱ تا ۲ میلیمتری کوچکی در نقاط مورد نظر ایجاد شده و با استفاده از سوزنی تو خالی، نخ ها در موقعیت مناسب قرار می گیرند. نخ‌ها به چربی زیر پوست متصل شده و سپس کشیده می‌شوند تا پوست چهره بیمار کشیده و صاف شود. زمان انجام عمل لیفت نخی، بسته به تعداد ناحیه‌های تحت درمان و نوع نخ مورد استفاده می تواند بین ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت باشد.

نتایج لیفت صورت با نخ

بعد از عمل لیفت صورت با نخ کمی دچار کبودی خواهید شد که پس از چند روز از بین خواهد رفت. عموماً بهبودی از این عمل سریع است و اکثر بیماران روز بعد از عمل یا پس از چند روز استراحت به سر کار خود باز می گردند. به این نکته توجه داشته باشید که چند هفته پس از لیفت با نخ، حرکات صورت محدود می شود.

کشیدن پوست صورت با نخ برای چه افرادی مناسب است؟

با افزایش سن، بافت پوست ضعیف شده و چربی صورت از دست می رود، در نهایت پوست صورت دچار افتادگی و چروک می شود. عمل لیفت نخی برای افرادی که دارای میزان کمی افتادگی هستند و معمولا بین ۳۵ تا ۶۵ سال سن دارند، مناسب است.

در صورت دارا بودن هر یک از شرایط زیر، جراحی لیفت نخی برای شما مناسب است:

  • افتادگی و چروک داشتن پوست گونه‌ها، ابروها، چشم‌ها، زاویه فکی و گردن، در حد متوسط
  • از بین رفتن اثرات جراحی قبلی لیفت صورت با نخ
  • افتادگی گونه و ابرو در بیماران جوان‌ به دلیل ضعف عضلات صورت

لیفت نخی در موارد زیر توصیه نمی شود:

  • افرادی که به دلیل افزایش سن،دارای پوستی بسیار نازک، شکننده، شل و آویزان هستند.
  • افرادی که دارای افتادگی و چروک پوست زیادی هستند
  • افرادی که چربی صورت بسیار کمی دارند.

جهت دریافت مشاوره با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید.

۸۳ ۷۲ ۴۵ ۲۶ ۰۲۱

۱۲ ۷۹ ۴۵ ۲۶ ۰۲۱

استفاده از مطالب برنافیت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع ، بلا مانع است. تمامی حقوق این سایت متعلق به برنافیت می باشد.