لیفت سینه با نخ

زیبایی و تناسب اندام همواره یکی از دغدغه های خانم ها بوده و هست، چرا که بعد از ۳۰ سالگی پوست انسان شل شده و بافت های بدن بخصوص بافت سینه تحت تاثیر قرار گرفته و دچار افتادگی می شود. به همین دلیل یکی از جراحی های زیبایی رایج در ایران و دنیا، جراحی سینه و از روش های نوین در این امر، لیفت سینه با نخ است.

این روش به گونه ای است که با وارد کردن چند نخ مخصوص داخل پوست سینه مانع افتادگی آن می شود. البته در این روش، سایز سینه در گرفتن نتیجه مطلوب بسیار تاثیر گذار است.مسلما خانم هایی که سینه های کوچک تری دارند نتیجه بهتری از این روش خواهند گرفت.

لیفت سینه با نخ بهترین و بی خطرترین روش جوان سازی پوست سینه و بالا نگه داشتن آن است. نخ هایی که در این روش به کار برده می شوند از جنس PDO می باشد. این نخ ها با مکانیسم بدن انسان سازگار بوده و هیچ گونه عوارض جانبی را به دنبال ندارند. این نخ ها درون سوزن های مخصوصی قرار دارند که بسته به سایز سینه و همچنین میزان افتادگی آن ابعاد و شکل های متفاوتی دارند و تعداد استفاده از آنها نیز متغیر است.

این سوزن ها را برای قرار دادن نخ ها در محل مورد نظر، وارد پوست سینه می کنند و بعد از قرار گرفتن در جای دقیق خود، سوزن ها را بیرون می کشند و نخ ها داخل پوست باقی می مانند. نخ ها شکلی خاردار دارند. به این دلیل که وقتی در محل خود قرار گرفت، به هیچ وجه جابجا نشود و به همان فرم ثابت بماند.

نخ ها قابل جذب بوده و جای هیچ نگرانی را باقی نمی گذارد. لیفت سینه با نخ به خاطر مزایای مهمی که نسبت به سایر روش ها دارد، بسیار مورد توجه متقاضیان قرار گرفته و روز به روز بر تعداد آنها اضافه می شود.

می توان گفت عمل لیفت سینه با نخ عوارض خطرناکی ندارد. البته عوارض اندکی مانند خارش، تورم و یا کبودی در برخی موارد مشاهده شده که زیاد جدی نبوده و به دلیل تحریک سلول های بافتی پوست است که آن هم بعد از گذشت نهایتا ۲ هفته به طور کامل برطرف خواهد شد. البته لازم به ذکر است بسیاری از پزشکان که تجربه کافی برای انجام چنین کاری ندارند با سهل انگاری خود باعث عفونت می شوند.

انجام لیفت سینه با نخ برای افرادی که داری شرایط زیر هستند توصیه نمی شود.

  • افرادی که به نوع پروتئین نخ ها حساسیت دارند.
  • افرادی که سیستم ایمنی بدن آنها اختلال دارد.
  • خانم های باردار و یا شیرده
  • افرادی که سن کمتر از ۱۸ سال دارند.
  • افرادی که حساسیت های شدید دارند.
  • افرادی که بیماری های سیستمیک مزمن دارند.
  • افرادی که سابقه ایجاد گوشت اضافه در محل زخم دارند.
  • بیماران سرطانی

جهت دریافت مشاوره با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید.

۸۳ ۷۲ ۴۵ ۲۶ ۰۲۱

۱۲ ۷۹ ۴۵ ۲۶ ۰۲۱

استفاده از مطالب برنافیت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع ، بلا مانع است. تمامی حقوق این سایت متعلق به برنافیت می باشد.